Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet seçimimde yardım edermisiniz?

galiba alacağım bisiklete karar verdim arkadaşlar..birde sizler bakın..

salcano 2009 serilerinden NG 303 SD
(link)

Scudo
Arkadaşlar kafam biraz karıştı...2009 model bisikletlerin showroomlara gelmesini bekliyorum şuan...NG 303 SD alacaktım fakat sedona 761 aklımı karıştırdı..önerisi olan varmı acaba..

@YARGISIZ_INFAZ

Şuana kadar bisiklet almakta izlediğin yol benimkisi ile tamamen aynı.Önce 500 tl liklere göz dikmişsin ben astroya dikmiştim gözümü :D .Sonra Ng303 SD demişsin bende aynısını beğendim :D En sonunda da sedona 09 modelleri çıkınca 761 demişsin benimde çok hoşuma gitti sedona 761 ve kafamı karıştırdı.
Ama : Biliyorumki 761 daha pahalı olacak yani buna bütcem kılı kılına yetiyor ona sonraları bakarım astroda güzel bisiklet ama ng 303 daha güzel :D.Sonuç olarak eğer gidip bakalbilirsem NG 303 SD alıcam ben istersen sende öyle yap.Ama bütcen varsa 2009 serisi 761 i almak daha iyidir bence.

ufuk kardeş ben yine değiştirdim rotamı :) :) bak bakim yeni rotama..

ya bu
(link)
ya bu
(link)

yardım edin arkadaşlar yaaa..anlayan arkadaşlar lazım..lütfen..birşey alalım bana :(

Ng 255 sanırım kadro şekli olarak ng 303 ile aynı üzerindeki parçalarda artısı var ve biraz daha hafif galiba tabiki karşılaştırmayı forumdaki daha bilgili üstadlarımızdan bekleyelim

Verdiğin linkteki Salcano NG 255 SRD'yi alabilirsin. Hem Juicy 5 hidrolik disk fren sistemi olan, hem de Sram 9'lu sisteme sahip olan senin için yeterli bir bisiklet. Bianchi fazla pahalı geldi bana. Ama bu ikisinden birini seçersen, servis konusunda sıkıntı yaşar mısın bilemem.
Benim fikrim acele etmemen yönündedir, Sedona'ların fiyatlarını bekle derim. Servis olarak da Sedona diğerlerinden daha üstündür...

@dgt97

kardeş doğru diyorsun.sedonaların fiyatlarını bekleyeceğim fakat bundan önce bir sorum var..sram x7 serisi shimanoda hangi seviyeye tekabül edior..iyi birşeymi arkadaşlar..

Bütçeni tamamen bisiklete ayırman seni biraz zora sokacaktır, aksesuarlarda ciddi rakamlar edebilyor. örneğin kask, eldiven, ön arka lamba, gerekiyorsa spd pedal ve ayakkabı vs. bunları da göz önünde bulundurmanı hatırlatmak istedim. benim şahsi önerim scott aspect 60 olacaktır.

sedona 761 ile salcano ng 255srd arasında kaldım..sedonanın maşası filan hoşuma gitti.ama fiyatı hakkında birşey diyemiyorum...tahminen kaç lira civarında olur :S

sedonaya olan kararımı değiştirdim...tahmin ettiğim ile yaklaşık 500 lira farklı çıktı..neredeyse 2000 lira sedona 761...aslı bisiklette fiyatın biraz uçtuğunu kabul ediyor..bu beni sedona almaktan uzak tuttu..salcano alacağım inş..

@vipsezgin

aynen kardeş..arayıp sordum bana 1150 dolar denildi 761 modeli için..bu da 1932 lira yapıyor..1932 liraya ben deoreyi napim giderim babalar gibi hidrolik diskli sram x7 li salcano alırım..1079 lira veririm..

corratec motion deore komponentli bisiklet su an mart kampanyasinda 12 % indirimli
1000 ytl ye dusmus diger markalarla karsilastir en uygun ve kaliteli oldugunu goreceksin

@onemorebicycle

hidrolik diskli birşey arıyorum kardeş...tavsiyen için tşk ederim..

Geri