Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet vs bmw 5,20

bmw 5,20 ye bisiklet hayatınızı değişirmiydiniz

• değişirim

• asla değişmem

• Toplam katılım
    63
Herhal de kimse herhangi bir araba veya başka bir şey için yürüyebilmekten vazgeçmez.

İstanbulda araba = eziyet.

- Trafikte canınız çıkacak

- Park edecek yer bulamayacaksınız. Veya otoparka para vereceksiniz. Otopark gittiğiniz yere yakınsa çok iyi. Ama genellikle uzakta bırakacaksınız. Hatta otopark güvenli de olmayacak. Yola bıraktığınızda hiç güvenli değil bir kaç ayda iki parçası çalındı arabamın...)

- Arabanın bakımıydı osuydu busuydu gibi işler için değerli haftasonunuzu harcayacaksınız.

- Bir sürü vergi, kasko... Benzin parasını saymıyorum...

- Ne kadar iyi ve bakımlı olursa olsun, arabanız arıza yapabilir. Daha da kötüsü bir kaza olabilir. En kötüsü bir yayaya veya hayvana dahi çarpabilirsiniz...

Peki araba ne işe yarıyor?

- Ailece tatil mi? Başka türlü gidip (uçak?) çok lazımsa gittiğiniz yerde kiralayın, benzin parasından çok da fazla vermezsiniz.

- Arkadaşlarınızla gezmek mi? Sadece arabayla mı gidiliyor oraya. Öyleyse bile tek arabası olan siz misiniz?

- Özel bir eşya taşımak veya ters bir saatte bir yere gitmek... Evet bu mantıklı.. Ayda bir iki kere oluyor böyle durumlar..

- Statü? Kızları etkilemek? %&/q:Skull-175 :Skull-175 :000002158 :000002158 Sanıldığı kadar önemli değil ama böyle tiplere de rastlıyoruz tabii. bu kazmator 4x4 lerden istiyorlar... Küresel ısınmanın en önemli nedenlerinden biri de böyle kızlar ve bunların istediklerini yapan karaktersiz erkekler değil midir?

Scudo
ooo degiştim bile :) hazır ehlıyetı yenı almısım otobanlar benı bekler :D
tabı saka bı yana böle bı teklıf glse o ankı pskolojıme baglı.

@Ercan Bayram

abi öle olmucak işte bisiklete bida hiç binmiceksin :)

Kimi zaman bisiklet kullanmakta keyif verdiği kadar zorda olabiliyor özellikle büyükşehirlerde mesela ben normalde ankarada bisiklet kullanma lüksüne sahip değilim.haftaiçi çalışıyorsunuz haftasonlarıda trafik,kalabalık,magandalar ve bisikletle gezilebilecek yer bulabilme ve oraya ulaşabilme gibi zorluklara rağmen kullanabilirseniz ne ala ama marmariste bisiklet kullanmak oldukça keyifli.Yaşam koşullarıylada paralel bir soru sanırım.Ama bmw 5,20 yada 4x4 gibi araçlarla hava atma bilincine ve maddiyatla kişiliğini ispatlama yetersizliğine sahip insanlarında zaten bisikletten keyif alabilme yeteneğine sahip olduklarınıda sanmıyorum....

@hu_handan

Kesinlikle
Böyle tiplerin bizi kıskandıklarına eminim. Biliyor ki, çok parası olsa da bizim gibi binemeyecek bisiklete... Olmayacak, yakışmayacak...

Hele ben trafikte kullanıyorum bisikleti... Özellikle bağdat ve cemil topuzlu caddelerinde arabalarıyla yetişemeyince kuduruyorlar! Tehlikeli olabiliyor tabii. Ama yetişme ihtimali yoksa o hallerini seyretmeyi seviyorum. :D

@Başar

bencede o duyguya sahip olamadıkları için kıskanmalılarda.bazen ben özellikle yaz dışındaki mevsimlerde bisikletimle deniz kıyısında gezilerimi yaparken karşımda yeşilliklerle süslenmiş dağlar bir taraftan denizin derin maviliği hele birde rüzgar desteklerken hissettiklerimi acaba altından yapılmış 7 yıldızlı otellerde tatil yapan yada son model otomobiliyle hangi kıza kendimi benimsetirimi düşünen kişiler benim kadar huzur budur diyebiliyorlar mı yada keyif alabiliyorlar mı? belki evet belki hayır.ferrarisini satan bilgeylede , ferrari satınalmak için hayatın anlamını kaybeden kişilerlede aynı dünyada yaşıyoruz ...

• Beğen
Tepkiler: basar
Kendimi hiç kandırmamayım her ne kadar bisikletlerimin hepsini cok sevip , onlara çok güzel baksamda , hatta odamda tutsamda bi 5.20 ye hiç bir zaman hayır demem ... Kısacası AFFETMEM anında değişirim :)

Yalnız işin ucunda birdaha bisiklete binmemek var...

Senin gibi akıllılar bu siteden uzak dursun.... Muhtemelen BAN lanırsın zaten euheue

niye akıllı olayım akıllı olan sensin...

@ağa_hehe

kardeşim boğa mısın süsüyon biraz terbiyeli ve saygılı ol:boese157:

@ağa_hehe

kım bu ilkcag mamutu ya merak ettım.nesıllerı tukenmemıs mıydı.:D

Hiç bir özel zevkimi para için satmayı düşünmüyorum şimdilik.

150 - 200 bin ytl civarında bir paradan bahsediliyor. Benim için bisiklet o kadar pahalı bir hobi değil, en azından şimdilik. Asgari ücretle çalışan birini baz alırsak kişinin 400 ay çalışması demek bu da 30 seneden fazla bir süre.

Hayır değişmem demek çok kolay ama iş ciddi boyutlara binince fikirlerin değişeceğine inanıyorum ben.

bu hayali soruya cevap vermekte hayali olur tabiiki işin gerçek yanı arabayı alacak olan kişi kesinlikle arabayı kullanmak için değil satıp yatırım amaçlı alacaktır bence

bisikletimi istersen porsche cayman verseler bile değiştirmem ve bu konu çok gereksiz geldi bana

Geri