Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisikletçilere özel sosyal medya aktivite planlayıcı için destek

lrfan

Cyclist
Tepki
9.401
İsim
İrfan Türetgen
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bilkent'ten yazılımcı bisikletsever bir grup var, güzel işler çıkaracaklar ama desteğe ihtiyaçları var, aşağıdaki ankete katılır mısınız? Arkadaş gruplarında paylaşabilirsiniz

(link)

1669055669572.png

Scudo
Ankete katıldım, geliştirilecek uygulamayı/projeyi merakla bekliyorum..

Bende ankete katıldım. Emekleriniz boşa çıkmasın emeğinize sağlık.
Arkadaşın adı Tahir Soyaslan galiba. Ankete katıldığım web sitesinin adresinin içinde yazıyordu. Google'de arattırınca buldum arkadaşı. Başarılar diliyorum

Çok teşekkürler @lrfan :D

Açtığınız konuya yazmıştım ama konu uçtu, buraya ekleyeyim:

Başarılar dilerim. Özellikler bir yana, (link) dokümanlarda gördüğüm arabirim taslakları hoşuma gitti. Bu tür yazılımlarda tasarım özelliklerdeki kaliteyi yansıtamayabiliyor ama sizinki oldukça iyi. Umarım istediğiniz+istediğimiz özelliklerde bir ürüne dönüşür.​

Açtığınız konuya yazmıştım ama konu uçtu, buraya ekleyeyim:

Başarılar dilerim. Özellikler bir yana, (link) dokümanlarda gördüğüm arabirim taslakları hoşuma gitti. Bu tür yazılımlarda tasarım özelliklerdeki kaliteyi yansıtamayabiliyor ama sizinki oldukça iyi. Umarım istediğiniz+istediğimiz özelliklerde bir ürüne dönüşür.​
Çok teşekkürler. Ekibimiz sağlam :D iyi şeyler çıkaracağımıza inanıyoruz. Sizin destekleriniz de çok motive ediyor.

Öncelikle hayırlı olsun @TahirSoyaslan ve değerli diğer ekip üyeleri. Bu projenin sonuçları da inşallah, görür görmez yaşadığım mutluluğa paralel olur.

Bu tip projeler ekseriyetle estetikten yoksun oluyor. @Spartiat ustanın da değindiği gibi, bu çok önemli bir adım. Esasında talep estetiğe dair oluyor, işlevi ve yazılımsal fonksiyonların önüne geçen bir durum. Fakat siz görüldüğü kadarıyla estetiği ön plana çıkarmışsınız, yazılımını ve işlevini program çıktığında göreceğiz inşallah.

Gerçekten geliştirilebilir çok eksik var, uygulama üstünde bikepackingçi-günlükçü ayrımından yeterli etkileşim sağlanamamasına kadar, birçok eksiklik ve zayıf yönler forum arkadaşlarımız sayesinde ortaya çıkacaktır bu anketle birlikte. Güzel bir altyapıyla birlikte estetiği birleştirdiniz miydi artıkın tadından yenmez.

"Estetik demiş miydim" diyerek bugünkü sulu esprimi yapıyor ve size çokça başarılar diliyorum.

Öncelikle hayırlı olsun @TahirSoyaslan ve değerli diğer ekip üyeleri. Bu projenin sonuçları da inşallah, görür görmez yaşadığım mutluluğa paralel olur.

Bu tip projeler ekseriyetle estetikten yoksun oluyor. @Spartiat ustanın da değindiği gibi, bu çok önemli bir adım. Esasında talep estetiğe dair oluyor, işlevi ve yazılımsal fonksiyonların önüne geçen bir durum. Fakat siz görüldüğü kadarıyla estetiği ön plana çıkarmışsınız, yazılımını ve işlevini program çıktığında göreceğiz inşallah.

Gerçekten geliştirilebilir çok eksik var, uygulama üstünde bikepackingçi-günlükçü ayrımından yeterli etkileşim sağlanamamasına kadar, birçok eksiklik ve zayıf yönler forum arkadaşlarımız sayesinde ortaya çıkacaktır bu anketle birlikte. Güzel bir altyapıyla birlikte estetiği birleştirdiniz miydi artıkın tadından yenmez.

"Estetik demiş miydim" diyerek bugünkü sulu esprimi yapıyor ve size çokça başarılar diliyorum.
Teşekkürler :)
Sadece yazılımcıların çıkardığı projelerin çok büyük tasarım sıkıntıları oluyor. Biz biraz da bu bilinçle çıktık ve ekibi ona göre kurmayı hedeflemiştik. Tasarımcısından kullanıcı deneyimine, veri tabanından operasyon işlerine gelene kadar her konuda bişeyler yapabilecek çok yönlü bir ekip kurmaya çalıştık. Umarım bu düşüncemiz uygulamanın son haline de yansır. Ve evet dediğiniz gibi çok farklı konularda farklı eksikler var bisiklet uygulamalarında. Bunları tespit edip projemizde size uygun bir halde sunma konusunda da sizin yardımlarınız çok önemli olacak. Desteklerinize güveniyoruz. Şimdiden çok teşekkürler :hhhhhh:

Doldurdum hocam. Bi'kaç soruda eksikler gördüm. Özellikle dikkatimi çeken. Anlık görmek istediğiniz veriler sorusuydu galiba. Fikir alınmak istenen başka konu olursa seve seve yardımcı olabilirim.

Tamamdır ben de doldurdum formu.

Doldurdum hocam. Bi'kaç soruda eksikler gördüm. Özellikle dikkatimi çeken. Anlık görmek istediğiniz veriler sorusuydu galiba. Fikir alınmak istenen başka konu olursa seve seve yardımcı olabilirim.
Çok teşekkürler. Geri dönüşleri duymak isterim her zaman 😄

Başarılar diliyorum.
Evet sadece yazılım ile iş bitmiyor. Siz nekadar çok özellikli bi uygulama bile ortaya çıkartsanız , tasarım konusunda eksiğiniz varsa yazılım arka planda kalıyor. Göze gelmiyor maaleef. Yazılım tarafında ,uygulama özelliklerinin çalışma mantığı ile ilgili yardımcı olabileceğim bi konu varsa her türlü yardımcı olurum

katıldık ve katılması için arkadaşlara gönderdik hadi hayırlısı olsun inşallah

Başarılar diliyorum.
Evet sadece yazılım ile iş bitmiyor. Siz nekadar çok özellikli bi uygulama bile ortaya çıkartsanız , tasarım konusunda eksiğiniz varsa yazılım arka planda kalıyor. Göze gelmiyor maaleef. Yazılım tarafında ,uygulama özelliklerinin çalışma mantığı ile ilgili yardımcı olabileceğim bi konu varsa her türlü yardımcı olurum
Evet kesinlikle. Çok yönlü bir alan ve iyi bir ürün çıkarmak için her detaya dikkat etmek gerekiyor. Desteğiniz için teşekkürler ederiz. :)

• Beğen
Tepkiler: fatikngage
Çalışmalar ne durumda, tahminen ne zaman bitmiş olacak?

Geri