Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisikletçilere özel sosyal medya aktivite planlayıcı için destek

Merhaba,
Çalışmalarımız devam ediyor. Bu arada geçen süreçte belli sorunlarla karşılaştık ve bize biraz zaman kaybettirdi. Ama tekrar toparladık ve aynı şekilde geliştirmeye devam ediyoruz.
Planımızdaki proje çok kapsamlı ve bu yüzden de teknik olarak oldukça zor. Bu nedenle, uygulamayı küçük parçalar halinde kapalı beta sürümü şeklinde çıkararak tamamlama kararı aldık. Bu süreç hem bizim için bir test olacak, sizden geri bildirimler alarak uygulamanın daha iyi hale gelmesi için gereken değişiklikleri yapacağız, hem de siz uygulamayı deneyimlemiş ve bu sürece dahil olmuş olacaksınız.
Bu uygulamayı çok kısa zamanda da çıkarabiliriz, ancak her ayrıntısının düzgün olduğu gerçek bir uygulama çıkarmak için yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemek istiyoruz.
Yakında çok temel özelliklerle de olsa uygulamanın ilk kullanılabilir halini sunmak için yazacağım. Destekleriniz bizim için gerçekten çok anlamlı bu yüzden teşekkür ederiz.

Scudo
Merhaba,
Çalışmalarımız devam ediyor. Bu arada geçen süreçte belli sorunlarla karşılaştık ve bize biraz zaman kaybettirdi. Ama tekrar toparladık ve aynı şekilde geliştirmeye devam ediyoruz.
Planımızdaki proje çok kapsamlı ve bu yüzden de teknik olarak oldukça zor. Bu nedenle, uygulamayı küçük parçalar halinde kapalı beta sürümü şeklinde çıkararak tamamlama kararı aldık. Bu süreç hem bizim için bir test olacak, sizden geri bildirimler alarak uygulamanın daha iyi hale gelmesi için gereken değişiklikleri yapacağız, hem de siz uygulamayı deneyimlemiş ve bu sürece dahil olmuş olacaksınız.
Bu uygulamayı çok kısa zamanda da çıkarabiliriz, ancak her ayrıntısının düzgün olduğu gerçek bir uygulama çıkarmak için yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemek istiyoruz.
Yakında çok temel özelliklerle de olsa uygulamanın ilk kullanılabilir halini sunmak için yazacağım. Destekleriniz bizim için gerçekten çok anlamlı bu yüzden teşekkür ederiz.
Başarılar dilerim...

• Beğen
Tepkiler: TahirSoyaslan
Takipteyiz, kolaylıklar dilerim arkadaşlar

• Beğen
merhabalar beta tarafında kullanmayı çok isteriz herhangi bir bugu raporlayıp geliştirmek için elimden geleni yapmak isterim.

• Beğen
Bravo Tahir :harika: Gözümüz sende

• Beğen
Teşekkürler hepinize :)
merhabalar beta tarafında kullanmayı çok isteriz herhangi bir bugu raporlayıp geliştirmek için elimden geleni yapmak isterim.
Çok yararlı olacak bu bize teşekkürler. Bir ürün geliştirilirken o ürünün kullanıcı kitlesine yakın olmak çok rahatlatıyor işleri. :)

• Beğen
Tepkiler: TeamO2.cc ve mazot
Teşekkürler hepinize :)

Çok yararlı olacak bu bize teşekkürler. Bir ürün geliştirilirken o ürünün kullanıcı kitlesine yakın olmak çok rahatlatıyor işleri. :)
Destekliyoruz usta, heyecanla bekliyoruz. Sistem canliya başlamadan pilot kullanicilar seviyesine geldiginde haber et, destek olalim

• Beğen
Geliştirici olarak deneyimlemekten zevk duyarım, beklemekteyiz 😊

• Beğen
Hepinize tekrar teşekkürler. Heyecanınız ve ilginiz bizi gerçekten çok mutlu ediyor ve motive ediyor :hhhhhh:
Başta sizin de aktif deneyimleyebileceğiniz ve bizim için de nispeten kolay olacak bir kısma odaklandık. Bi tarafta geliştirme yapmaya devam ediyoruz ama tasarım kısmında emin olamadığımız belli kısımlar var :hhhhhh: Bu ilk kısmın tasarımı içimize sindiğinde sizinle paylaşacağız.

Teşekkürler paylaşımınız için ama bu şuanda geliştirdiğimiz uygulama değil aslında. Tüm hikayeyi kısaca anlatayım o zaman.
Bu proje bi anda aklıma gelip yapmaya giriştiğim bir proje değil aslında. Yıllardır aklımdaydı ve başlamak için doğru zamanı bekliyordum. Yıllardır aklımda olduğu için de kendi tecrübelimden, gördüklerimden dolayı zamanla kafamda şekillendi ve şekillenmeye devam ediyor. Bu süreçte avrupada bikepacking turu yaptım. 15 ülke gezdim ve 10larca bisikletçinin evinde kaldım. Eurovelonun ekibinden Roubaixdeki profesyonel takıma kadar bi çok insanla tanışma ve hikayelerini dinleme fırsatım oldu. Bu gibi durumlarda ister istemez şuan yapmaya çalıştığımız projeye katkıda bulunda. Bu sitedeki hali de ((link)) şuan yapmaya çalıştığımız projenin ilk amatörce prototipi, denemesiydi aslında. Bilkentte son sınıfta bitirme projesi olarak yapmıştık ve o yılın en iyi bitirme projesi seçilmişti. Ama her şeyiyle 3 - 5 ayda çıkardığımız bi proje olduğu için tasarım konusunda da kullanıcı deneyimi konusunda da çok eksikleri vardı. Bu yüzden her şeyiyle sıfırdan başlamaya karar vermiştik ve bambaşka bi projeye evrildi. Bu süreçte ekibe yeni insanları aldık. En baştan başlayarak biz ne yapmak istiyoruz gibi temel soruları sorduk kendimize. Bu yüzden süreç beklediğimden çok uzadı ama sanırım olması gereken bu. Bu çok temel soruları sormadan yola çıkınca bir şeyler eksik kalıyor sürekli. Onu tecrübe ettim. Uzun ve sizin kadar benim de "artık bişeyler çıkaralım yeter :hhhhhh:" dediğim bir süreç olsa da yararlı bir süreçti. Şuan neyi nasıl yapmak istediğimizi biliyoruz en azından. Bilinçsizce kısa sürede çıkarmak yerine yavaş olsun ama elimizden geldiğince her kısmına kafa yorduğumuz sağlam bir proje olsun istedik. Yani özetle işin zaman alan kısmı kod yazmak değil. Bunu her şeyiyle 3 ayda yaparız ve yaptık da zaten :hhhhhh:. İşin zaman alan kısmı tasarımdan yazılımdan bağımsız olarak nasıl bir app olması gerektiği. Bu çok basit gibi gözükmüştü bana ama 1 senedir buna emin olmaya çalışıyoruz diyebilirim. Artık tüm bisiklet uygulamalarını ezberledik girip kurcalamaktan. Ama bu süreci yakın zamanda geçtiğimizi düşünüyorum ve artık zaten iyi olduğumuz yazılım tarafına odaklanabiliyoruz. Bu yüzden işler bundan sonra daha hızlı olacak diye umuyorum. :hhhhhh: Gelişmelerden haberdar edeceğim.
Son olarak UI/UX konusunda birlikte çalıştığımız takım arkadaşımızla ayrılmak zorunda kaldık ve bu konuda yardıma ihtiyacımız olacak gibi duruyor. Bu konuda tecrübeli olanlar bana ulaşabilirse sevinirim. :)
Teşekkürler

Çok beğendim tekrar başarılar dilerim.Yolunuz açık olsun.

• Beğen
Geri