Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklete binen bir Cumhurbaşkanı makus talihimizi yener mi?

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo
@Yusufmnts
aman ha taciz etmeyelim birbirimizi ellemeyelim ayıp ya edep yahu

@mossocitybiker

Ya dostum ağız oyunları yapma bana şimdi.. Yeri değil burası

@Yusufmnts Hayırdır yazdıklarım zoruna mı gitti :D Gerçekler acıdır :D

@mossocitybiker
Arkadaşın acısı büyük, biat ettiğinin gerçeklerini okudu demin şuan kriz aşamasında. Kabullenmeye doğru gider inş yoksa sonu zombilik :D :D

@Ahmet Bilge Kaan AKIN
hocam sen de kırıcı oluyorsun ama yapma. hepimiz burada bisiklet için buradayız. ne gerek var böyle ağır ithamlara sözlere. kardeş olalım tur yapalım bisikletimizi sürelim cıncık gibi eğlenip vakit geçirelim. siyaset gelip geçici aç kalan da tok yatan da millet oluyor boşverin yahu

@Ahmet Bilge Kaan AKIN

Geldğimiz nokta bu işte “zoruna mı gitti”. :acpsnr: Neyse ben bisikletle alakalı yazılar okumak istiyorum , gereksiz yere zihnimi bulandırıyorum burada .kolay gelsin:tskler:

@mossocitybiker

Ya hıcam siz neyse de bu diğer arkadaş çok değişik bir arkadaş ya :) evlere şenlik. Neyse ben asıl konumuza, bisiklete dönüyorum. O da şimdi nasıl da susturdum diye düşünür mutlu olur:)

@Yusufmnts
Zihniniz açılır, bulanmaz. Hayırlı işler :D

@mossocitybiker
Aynen hocam doğru diyorsun da şu topraklar bize emanet, emanet eden insana hakaret eden zihniyet yönetiyor. Adamlar helikopter tankı yapıyormuşuz diyor ya :D :D Çıldırıyorum :D :D

Ben sizin fikrinizdeki insanlarla konuşmayı çok seviyorum yanlış anlamayın. Zaten 3 mesaj yaşama süreniz var sonrasında gidiyorsunuz. Hayırlı yolculuklar :D

konuyu Serkan reis okuyor an itibarı ile. Aman ha dikkat ban yiyebilirsiniz siyaset yapacağım derken. Bisiklet konuşun bisiklet.

• Beğen
Tepkiler: Road_Runner
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Geri