Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisikletlere özel römork karavan - Wide Path Camper

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.737
Bisiklet
Scott
Wide Path Camper, kamp yapmak isteyen çevre dostu bisikletçiler için ideal bir çekme karavan. (Birileri yapmış ben de paylaşayım dedim). Küçük boyutlarıyla ve pratikliğiyle göz dolduran Wide Path Camper, yakın mesafelere bisikletle seyahat edip kamp yapmak isteyenleri oldukça memnun edebilir. İçinde 2 kişinin yatabileceği şekilde dizayn edilmiş römork, 300 litrelik bagaj hacmine sahip. Römork açıkken 99 x 260 cm, katlandığında 99 x 130 cm boyutlarında ve iç kısmındaki yükseklik de 130 cm. Bisikletli arkadaş grubunuzla yağmurlu bir havada bu römorku alıp piknik yapmaya gidebilir, iç kısmında 4 kişinin sığabileceği bir yemek sofrası kurabilirsiniz. Koltukları kolaylıkla yatağa dönüştürülebiliyor. Telefonları ve diğer küçük cihazları şarj edebilecek bir dahili batarya seçeneği de sunulmuş. Bu batarya güneş paneli ile şarj edilebiliyor. Bu römork karavanın en önemli özelliklerinden biri de fotoğraflarda görüldüğü üzere katlanabiliyor olması.

Wide Path Camper ile ilgili tek soru işareti; boş haliyle 40 kg gelen bu römorkun, özellikle dik ve engebeli rampaları tırmanırken nasıl çekileceği... Düz yollarda sorun yaratmayabilir ancak tepeleri tırmanırken elektrikli bisiklet kullanılması daha mantıklı bir çözüm gibi görünüyor.

kaynak: (link)

10285885555804f4e4e3b5a0.23028366.png 10285885555804f4e4e3b5a0.23028366.png 2..jpg 2..jpg 3..jpg 4..jpg

bu da videosu

Scudo
Guzel bir.konu geziyorum okuyorum diye bisiklet projemizde ihtiyac olabilir..

Fiyatından haberim yok doğrusu dostum, sadece fikir olarak ilginç geldi

Biz 3 kg lik 3 oda 1 salon çadır için çokmu ağır olur acaba diye düşünürken elin oğlu 40 kg lik tankı taşımaktan gocunmuyor. Berk evrene katılıyorum. Bunu taşıyacağıma eve 4 teker takar onu taşırım.

Zaten,yataktan ibaret gibi...

O paraya sıfır kilometre çekçek karavan veriyorlar..
Nerdeyse on bin Amerikan doları..

Aypedden Tapatalk kullanarak atıldı

Ağırlık normal. Yavaş ve günlük mesafesi kısa olan turlarda kullanılabilir.
Fiyat uçuk. Ancak üretim yapan farklı firmalar ortaya çıkarsa fiyatlar daha makul seviyelere çekilebilir.
Çadıra alternatif olarak kullanılabilir. Bence gayet hoş.

Geri