Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklette arka çakar incelemeye, inceleme :)

Scudo
Şu an çok aksam aktif kullanmasamda sarj ile ilgili bir sıkıntı yok@akinomatata

@akinomatata
Sarj suresine bakma...lambayi acik bak bakalim kaç saat dayanacak

20160822_193749.jpg
Arkadaşlar bu trelock ls 350 ı go sport nette USB kablosu ile satılıyor ama ben üstünde Micro USB girecek bir delik bulamadım pilleri de şarjlı diye geçiyor ama benim pillerin üstüne alkalin yazıyor sizce şarj edilir mı? Bide bu kaç lumendir?
20160822_193734.jpg

Uzun süre kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyim

@Hasan Ç.
Toplamda 6-7 siparişim olmuştur bu ışıktan(arkadaslarımada aldım) gönül rahatlığıyla alabileceğin ışık.

@Hamit.Ç
Mavi kırmızı çakarlar süper amaç fark edilmekse gerçekten fark edilecek ama yasak olmasın sonra bunlar yasak diye bizi uğraştırlarmı acaba ??

@Kürşatt Abim Cumhurbaşkanlığı Külliyesinin önündeyken polisler şu ışığını söndürde öyle geç demişler :D En fazla böyle yaparlar alıp ceplerine koyacak halleri yok ya

• Beğen
Tepkiler: Kürşatt
Ben de 11 dolar'a Meilan X6 isimli bir ışık sipariş ettim, gelir yakın zamanda. Onu da sizlerle paylaşacağım deneyimledikten sonra.
(link)

Adsız.jpg

Bahsi geçen 7 dolarlık çakarı da sipariş edeceğim şimdi, 20TL para bile değil gerçekten.

@Gökhan Akkaya meilan için çok olumlu yorumlar var çok şık ve işe yarar bi alet gibi. Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

benim deemount ta dün geldi.gece test ettim az da olsa.gayet tatmin edici görünüyor.

Burda görerek aliexpress ten aldığım deemount arka ışık bugün elime geçti. 32 günde geldi. Işık çok güzel arkadan gelenin farketmemesi için kör olması gerekir. Fiyatına göre oldukça iyi iş çıkaran bir lamba. Mavi kırmızı çakara bayıldım. Alacak olanlar çekinmeden alabilir. Çok pahalı ürünlere yönelmeye hiç gerek yok.
ca647437322a431b7d5ff18b10b0e04a.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: hüseyingürgah
@Erhan42

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Erhan42

Ben de aynısından sipariş ettim ama gelmedi ürün. Akıbeti ne oldu bilmiyorum. Merlin'den Moon aldım sonra. Aliexpress e pek güvenim kalmadı. İki siparişin ikisi de buhar oldu.

Geri