Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklette hızı seven gelsin

hoşgeldiniz..
tabii ki kapımız, serverlarımız :) herkese açık ;)

özellikle teknik konularda (bisikletin atölye kısmı yani) yetkinliğini mesajları ile kanıtlamış arkadaşların sorulara verdikleri cevaplar bilgilenme sürecinde iyi bir kaynak olacaktır..

Scudo
@hernan_crespo

Aramıza hoş geldin elbette kapımız herkeze açık bisiklet kullanmayı öğrenmek istiyorsan ilk olarak kendine en uygun bisikleti bulman gerekiyor bunun için bıyuna kilona uygun bir bisiklet bulman lazım.. Kaç yaşındasın?

3-4 günlük birisi olaraktan ben de hoşgeldin diyorum.Heralde hakkım vardır buna :)

hosgeldın yararlı seyler ogrenecegıne emın olabılırsın bunu yenı bır uye olaraktan soluorum

hoşbulduk arkadaşlar..

hepinize tek tek teşekkür ediyorum..

18 yaşıma giricem. Beldeyama marka bisiklet hediye geldi onu kullanmayı öğrenicem.

denenemedinizmi hala? yol buldularmı ocanafarlar nasılda kaçıyorlar ah bi kıyıp paraya 4. bisikleti yol alamadımya, parası neysede hanıma ne diecez? yokuş aşağı arkadaşınki ile 77 gördüm halada görüyom rüyalarımda.

aramız hoş geldiniz arkadaşlar

Geçen gün bursaya gittim Haşim işcan caddesini dolaştım dolaştım Şen Bisikleti bulamadım . Nerde bu tükkan yaa google earth ten gösterebilcek varmı?

bildiğim kadarıyla tarif edeyim.
Gazcılar'ın sonuna kadar git.(İnönü cad.tarafı). Köşedeki Turkcell Extradan sağa gir.30 m. ilerde sol tarafında kalacak.

• Beğen
Tepkiler: erhan438
Geri