Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

bmx cilerrr toplanalımmmmm

Beyler işilerim yoğun ve hastayım biraz ama hepinize teşekkür ederim.İnşallah başka zaman bunu telafi edicem merak etmeyin.Aman rampaya eldivensiz,kasksız ve dizliksiz çıkmayın benden hatırlatması.Kimsenin bi yerine bişey olmasın kendinize dikkat edin.(HKK BMX TEAM).Herkesin sıkıntıları ola bilir ama BMX öle büyülü bi şeyki bizi,kendine bağlayıp her şeyi unutturuyor ve
hayata daha sıkı sarılmamızı sağlıyor tabiki bu da bizi farklı kılıyor.O yüzden konsanstre olup binelim.Zibidilik, çocukluk, serserilik diyenlere BMX'i ispat edelim.Çünkü biz böyle mutluyuz,kimse için değil kendimiz için sürelim.Bu eğlenceli aktivitemiz,birlikle beraberlikle dahada gelişecek ülkemizde eminim.BMX FOREVER.(HKK)

Scudo
@JAckaL34

Haklısın abi.. bmx 4ever ;) Bu arada mert özür dilerm ya gelemedm bugün k.b mayın umarım eğlenmişsinizdir

tühh yaa evde netim kesildi nettende görüşemiyoruz.. umarım bu hafta sonu pazar yine gidersiniz ve bu sefer gelirim :D

bende telafi edicem :D haftaya gidelim rampaya yine :D yada şileye ormana gidelim :D

Bmx 4ever ;) HKK Bmx Team

@profiteer

EWet bu sefer bende gelicem gelemedm bn işmz çıktı ama bu hfta düzenleinrse ilk ben gelicem hepinize bol pedallı günler

fazla resim çekmedik okadar görmek isteyenlerde gelseydi!!!HAFTAYA PAZAR BELKİ TEKARAR GİİDİLİCEK!!! gelecek olanlar bana pm atsın!!!

ewet halkalı en qüsel yer ordanda soyak qecerizz orda bmx için harekett pistleri war prolar için mükembel bi yer halkalıdan 5 dk bnce bi orayı qorun kımse bilmio ama cokk qüsel bi yerr

Bende bmx alınca inş. gelcem sizlere katılmayı cok istiyorum sizlerle tanısmayıda
fotolarıda koyarsanız seviniriz:)

• Beğen
Tepkiler: 13erktan
ya arkadaşlar buluşma ayarlıcaksak taximde buluşuruz kadıköyde veya beşiktaşta farketmez buluşalım gidelim eğer buluşma olacaksa düzenleyen arkadaş f9devil@hotmail.co.uk eklesin haftasonu ayarlayalım

k.çekmece soguksu sahılı anfı 10 numara hergun oradayız biz

:D :cool: @ayhan37

evet fotoları koyunda görelim bide phılıps kardes k.cekmece'deki yeri tam tarif edermısn

Geri