Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

BMX'in Türkiye'de tanınmasını sağlayabilirler

samet arkadasımız dogru solemıs streetcıler ıcın uygun olcak bı yarısma degıl duz alanda hareket yapabılen yanı flatcı ve old school cu arkadaslarımız gırıp kendını gosterebılcegı bı yarısmı ve umuyorumkı bu yarısma bıtmedn bı arkadasımız bu yarısmaya katılır ve bmxın turkıyedede oldugu ve iyi duzeyde oldugu gosterılebılır...herhangı bır bmxcı arkadasımızın bu yarısmada boy gostermesıyle butun bmxcı arkasların onunu acabılcagını unutmasın...
ornek vermek gerekırse bır arkadsımız oraya cıkıp bmxle hareket yapması dıger ıs yerlerının otellerın gıbı ılgısını cekıcek aclıslarda veya herhangı bır organızasyonda bızım gıbı baska bmxcı arkadaslarımıza iş ımkanı saglıyabılırler ve bmx ıyıcene gelısıp turkıyedede yuksek sevıyelere gelebılır....
ben bole dusunuyorum arkadaslar ve bır kısının oraya cıkıp yarısmada kendısını gostermesını umuyorum...

Scudo
ark bende dusunmustum ama katılmayı sonucta bısıklet nereye kadar yapılabılırkı kazanmak amaclı degıl ama anca tanıtım amaclı olabılır bu yarısma cunku 1. eleyı gecersın 2-3 ondan sonra ne yapıcaksın kı sonucta bmx konsantre ısı sen anlarsın ben anlarım hareketın zorlugunu ama orda dusme felan olursa ınsanların gulecegıne emınım onun ıcın yapılan hareketlerın sorunsuz olması gerekır bence.oda ne kadar mumkun bılınmez ınsan lar ılerleyen zamanlarda sıkılıcaklardır aynı hareketlerı gormekten tek seferlık yeteneklerı olanlarda ılerleyen bolumlerde kesın elenıcekler!!!...:sigaraici

• Beğen
Tepkiler: meyte
Evet aslında o da var ama yarışmacılara bakın bakalım ne kadar çok bu durumda yarışmacı var . Örneğin 3 tane çocuk yarışmaya boruyla katılmışlar , boruyla müzik yapıyo adamlar . Şimdi bu en fazla nereye gidebilir ? Boru sayısını arttırırlar farklı sesler bulurlar . Flatlandçı arkadaşlar da 1. elemede hareketlerinin belirli kısmını 2. elemede birkaç farklı hareket çeşidi daha katarak , aşama aşama , görsel olarak farklılık yaratabilirler.

Bu da yarışmanın Hollanda versiyonundan alınmış bi kısım .

• Beğen
Tepkiler: Onur Kahraman
hiçbirşey için geç değil :) her hafta sanırım başka ilde oluyor yarışma.önceden irtibata geçilip bu iş halledilebilir.hem halkımızın ve jurinin bisiklete olan değerini anlamış oluruz. en azından oraya çıkmak bmx topluluğu için çok süper olur ;) iyi pedallar

@yusuf deliorman

Adanalı bmx'çiler kendileri için binselerde bmx kültürü ve türk toplumu için fedakarlıkta bulunmaları gerektiğini düşünüyorum.Eğer Kendim bu kadar hareketi yapabilseydim gözümü kırpmadan fedakarlık yapardım aynı davranışı sizlerdende bekliyorum eğer katılmazsanızda sizi tebrik ediyorum bisiklet forum hareketlerinizi görüyor ama türk toplumu bunun farkında deil

• Beğen
Tepkiler: meyte ve Stcos
Gereksiz mesajlar silinmiştir. Ayrıca Uğur'cum sende biraz fazla takıntı yaptın bu aralar şu Türkçe kullanımını ama işin o kısmını bize bırak gerekeni biz yapıyoruz zaten. Arkadaşlar sizden istediğimiz resmi yazı yazarcasına bir Türkçe değil, sadece eksik harfli, büyüklü küçüklü veya tamamen kocaman yazı yazmayın yeter. Bu hem insanların kolay anlaması açısından hemde insanların size saygı duyması açısından önemlidir. Forum ailesi olarak bu muhabbetlerden sıkılmış durumdayız, üyelerden istenen çok fazla birşey değil sadece okunsun yeter. Herkese iyi forumlar.

Evet arkadaşlar lütfen tanıtın şu sporu artık yolda giderken söylenmedik söz kalmıyor ben ve bmx im hakkında :)

Mutant Teamdan 2 kişi katılmış Soyledıklerımızı dıkkate almışlar inşallah bir sakatlık çıkmamıştır.Mutant Teamdan bilgi bekliyoruz.

@Furkan Gür

19 u cumartesi günü yetenek sizsiniz de çıkacaklar ;)

evet bizimekipten iki kişi cıktı ama görkem antremanda başparmağını çatlattı dişini kırdı sakatlık çıktı yani :D ama yinede özgüven oldugu kadar temsil ettiler

evet arkadaslar katıldık ama ben saktlanınca ve rampayı dıger arkım kırınce cok guzel bı show ortaya cıkmadı inş. yarı fınalde guzel bısıler yapcaz...
pekde ızlemeye deger bısı olmadı...
19 aralık cumrtesı gunu tv de yayınlancak galıba...
bede bu hafta ıcınde parmagımdan amelıyat olcam inş yarı fınale yetısırım...

arkadaslar ikiside dostum benim cikanlar birisi mutant teamda digeri de yakin arkadas burda konu acilmadan daha doganin gidecegi belliydi ve gorkemle yani neodim_bmx nickli arkadasimizla katildilar canakkale secmelerindelerdi bu aksam saat 20de basliycak olan programda cikacaklar Sanırım kacirmayin derim arkadaslarimida bikere daha tebrik ediyorum her zaman destekcileriyiz.
Gorkem & Dogan Yetenek Sizsiniz :)

bu akşam değil sanırsam bir dahaki haftaya . Çünkü bu hafta Edirnedeki bölümün 2. Partı yayınlanacak . Görkem bu arada çok geçmiş olsun umarım parmağın kısa sürede iyileşir . :)

• Beğen
Tepkiler: neodim_bmx
Geri