Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Brakco mu baradine mi?

Ucuz fiyata 68tl baradine papuç aldım brakco geldi değiştirmekle uğraşmalımıyım brakco nun normal fiyatında kararsız kaldım

Scudo
Brakco kullanıyorum gayet sessiz ve tutuşu güzel. Bradine kullanmadım onunla karşılaştırma yapamam.

baradine ve brakco aynı model numaraları kullanıyor. aynı firma mı acaba? baradine aldık kartuşlu ama şimdi baradine kartuş yok bracko alacağım mecburen. bana rubenanın mitas olması gibi bir durum var gibi geliyor.

baradine ve brakco aynı model numaraları kullanıyor. aynı firma mı acaba? baradine aldık kartuşlu ama şimdi baradine kartuş yok bracko alacağım mecburen. bana rubenanın mitas olması gibi bir durum var gibi geliyor.

Sadece model numaraları değil, kendileri de aynı. Bazen metal rengi değişiyor ama markanın kendi içinde aynı modelde de farklı zamanda farklı renk gelebiliyor. Bende ikişer takım üç renklilerinden var, aralarındaki farkı bulamam.

• Beğen
Tepkiler: Demir Atlı Adam
Sadece model numaraları değil, kendileri de aynı. Bazen metal rengi değişiyor ama markanın kendi içinde aynı modelde de farklı zamanda farklı renk gelebiliyor. Bende ikişer takım üç renklilerinden var, aralarındaki farkı bulamam.
üstadım mtb 955vc modelini katlanır bisiklet 20" uyumlu mudur sipariş versem?

Geri