Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

B'twin Tilt 120 Kullanıcıları Kulübü

Merhabalar az önce internet üzerinden tilt 120 siparişini verdim. Katlı kurulu şekilde mi geliyor yoksa kurulumunu biz mi yapıyoruz bilgisi olan var mı acaba?

Scudo
Arkadaşlar bende tilt 120 alicam ama bazı söylentiler duydum lastikleri küçük
Olduğu için çok fazla yoruyomuş ve uzun yol gidemiyomuşsunuz deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim .
Cumartesi günü decathlon’dan bende alıcam ama bu sorunun cevabını merak ettim

Arkadaşlar bende tilt 120 alicam ama bazı söylentiler duydum lastikleri küçük
Olduğu için çok fazla yoruyomuş ve uzun yol gidemiyomuşsunuz deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim .
Cumartesi günü decathlon’dan bende alıcam ama bu sorunun cevabını merak ettim

Çok yormuyor, yokuş performansı da kötü değil. Tek eksiği çok aşırı hız yapamıyor be biraz ağır. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Bence hzı konusunda sorun olmaz, çünkü tilt500 ile aynı dişli oranına sahip ve tilt500'le 40'ın üstüne çıkılabiliyor. Hızı dert etme. Ama çok yokuşlu yerlerde kullanacaksanız sizi yorar. Birde sık kullanacaksanız daha iyi bir bisiklet alın derim...

Ben decathlon'un içinde kullandım tilt 120'yi :)

Bindim, katladım, taşımaya çalıştım. Katlama performansı kötü. Taşıması ise çok zor. Acayip ağır. Seleden tutarak taşımak çok zor geldi bana. Çünkü ağırlık merkezi orası değil. Kadrodan tutunca da taşınmıyor. Zaten fiyatının 900 tl olmasının nedenlerinden biri bu sanırım. 200 dolara katlanır bu kadar.

Başlangıç seviyesi katlanır bisiklettir Tilt120. Ben 2 tane aldığım için ekonomik olması nedeniyle seçtim. Eğer bütçeniz varsa başka ürünlere de bakabilirsiniz.

Tekerlerin küçük olması demişsiniz ancak katlanır bisikletlerin hepsinin tekerleri küçük. 6 vitesli olması nedeniyle yokuş performansı kötü. Eğer yokuşlu bir bölgede oturuyorsanız Tilt 120 size uygun değil.

Ancak düz bir bölge de günde yaklaşık 10 km yol yaparım, hızla işim yok, sağdan sağdan giderim, çokta param yok, yerim de yok diyorsanız ideal bir üründür.

merhabalar bende dün itibariyle kırmızı renkle aranıza katılmış bulunmaktayım.

ilk olarak sormak istediğim bisikleti katladıktan sonra tekerler birbirine nasıl sabitleniyor?
decatlondaki görevli kalabalık olduğundan dolayı yarım ağız birşeyler tarif etti.küçük lastik bir şey var ös tekerde o şu anda sert zorlanabilirbsiniz dedi ama ben o lastik nereye geçirilecek onu bir türlü çözemedim vede taşırken bu nedendenn dolayı çok zorlandım.

bana yardımcı olacak resimli şekilde anlatacak bir arkadaş olursa çok çok memnun olurum.

@cimbomlu52 Keşke yeni gelen modelden alaydınız. Onun birleştirme mekanizması daha düzgün.

Sizin aldığınız eski model, o lastiği katladıktan sonra diğer lastiğin vida kısmına takıyorsunuz.

@bsalih yeni model dediğiniz gri renkli olanı galiba?

ama rengini beğenmedim .bunu almasaydım sizin profildeki rengi alacaktım :)

işte o lastiği vida yerine bir türlü takamadım nasıl olacağınıda çözemedim.

Merhabalar. Tilt 120 bisikletimizin ön ve arka tekerlerini kolay çıkarıp takabilmek için quick release yani mandalı çevirmeli yapmak istiyorum. Daha doğrusu yapabiliyor mu? oluyorsa hangi model mandal vs almam gerek yardımcı olabilir misiniz. Cok anlamiyorum parça uyum konusundan sizlere danışayım dedim.

• Beğen
Tepkiler: cnmrtpkc
Arkadaşlar pedallarken bisikletten cırrr cırr diye ses geliyo sebebini biliyormusunuz?

@Eymendogan1 aynı ses bende de vardı ilk başta sonradan geçer gibi oldu o ses bugün aldım ben de.

IMG-20180702-WA0010.jpeg Bir de pompa aldım onun nasıl takıldığını bilen var mı acaba? Bir de port bagaj ve sepet almayı düşünüyorum

Müjdeler olsun, tilt serisi zamlanmış: (link) :kptmya::kptmya:
Tilt120: 100tl
Tilt500: 1400tl olmuş

arkadaşlar tilt 120 ile hoptown 320 arasındaki fark nedir?

varsa hangisi daha iyi?

ben ezbere aldım galiba.

hoptown 320yi artık satmıyorlar, tilt120 oldu o.

@avcioglu Decatlona genel olarak zam gelmiş,Martta aldığım bisiklet ve aksesusuarları şimdi alsam 200-300 tl gibi bir fark var :hasta:

• Beğen
Tepkiler: avcioglu
Arkadaşlar bisikletimi 3 gün önce aldım bu gün bisikletimle ilk defa 20km yol yaptım çok zevkli oldu tahmin ettiğim kadar yormadı hatta yormadı diyebilirim
Almayı düşünenler varsa tereddüt etmesin

Dosyalar

• 88C17D68-09FA-4FB9-8030-B45647AC0165.jpeg
    88C17D68-09FA-4FB9-8030-B45647AC0165.jpeg
    135,2 KB · Okunma: 33
  • Beğen
Tepkiler: avcioglu
Geri