Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bu bisiklet kaç para eder?

@Gökhan Günendi

Ebay' de araştırma yapabilirsiiz, bu kondüsyonda (ve sanırım tekrar boyanmış bir bisiklet bu) benzeri bisikletler karşınıza çıkacaktır. Oradan bilgi sahibi olabilirsiniz. Tahminim 200-400$ arası rakamlar olabilir.

• Beğen
Tepkiler: ali ayhan cıvıl
Scudo
Sizin kadronuzun markasi ne bilmiyorum ama, ben bu kis full Dura-Ace 87 model Trek 2500 u $ 400 a ebay uzerinden satabildim. Bisilet cok temiz olmakla beraber seri uretim kadrolarda ilk carbon kullanilan kadro olmasiyla koleksiyon degeri tasir diye dusunmustum. Acikcasi cok cok ozel olmadiktan sonra fazla para etmiyorlar.

BU dar pazarda 300-500 arası ancak , 800 liranın üstü gönül ister ama hayal olur bence.:(

@Gökhan Günendi

Fotoğrafları görmeden yorum yapıyorum ama bisikletin durumu iyiyse 800TL makul görünüyor. 3000TL gibi rakamları Türkiye'de klasik bir bisiklete verecek çok az kişi var, onlar da yurtdışı piyasasını az çok bildiğinden Dura-Ace'li bir bisiklete o parayı vermezler. Yurtdışında ise böyle bir bisiklet buradakinden çok daha az para eder. (Para etmesi için Campy donanımlı kült bir marka olması lazım)

Columbus normalde boruların markası; Mustafa Bey'in de dediği gibi bisiklet sonradan boyanmışsa boyayan kişi bunları yapıştırmış olabilir. Veya kadro ufak bir atölyede yapılmışsa, yapan kişi Columbus yapıştırmıştır üzerine???

fikirlerini söyleyebilirler tabiki de o yüzden açtım zaten konuyu ama ben ciddiyet içersinde olmasını istiyorum

@Gökhan Günendi

Sat o zaman 800'e ya da koy ikinci ele rahatla bir an önce!
Ben 250'den fazla vermem, alır almaz da hemen ihtiyacı olan birine hediye ederim!
Şu "adam" sözcüğünü de pek severim, bizim kinik sinoplu diyojen'i anımsatır bana!

dostum cevabını beğenmeyeceğin sorular sormamalısın bence.
soru sormuşsun arkadaşlar da yardımcı olmak adına içten cevap veriyorlar.

eski veya antika her türlü araç veya eşyada fiyat standardı bulamazsın. alıcıya göre değişir fiyat. bir örnek vereyim sana. 1997 model Mustang'imi satmak istediğimde bir kaç galeriye tavsiye fiyat sordum. Bir galeri 14.500 $'a satarsın dedi, diğeri 30.000$'dan aşşağı verme dedi. Eve kafam daha karışık döndüm. ***************'a baktım gerçekten 5 ilan varsa 1997 Model Mustang için (ki kmler hemen hemen aynı temiz araç hepsi) fiyatlar şu şekilde: 13.000$, 27.000$, 34.000$ vs.

arkadaş 250 diyorsa ona göre o bisikletin değeri odur yargılayamazsın.

ben kaça mı sattım mustang'i:

2002'de 16.500$'a almıştım, 2006'da 21.000$'a sattım :):):) 80.000 km yaptım.

manipulasyon yapıyorsun burada...

çocuk yok karşında, ayrıca bu yaptığın site kurallarına göre yasak.

Bir ürün satarken, "fiyatı siz belirleyin, teklif verin, kaça gider," gibi sorular sorman kesinlikle yasak.

"800 veriyorlar, yok 3000 eder" gibi şeyler senin ağızından çıkmamalı,

Sen bir fiyat koyarsın, diyelim 3000, alıcısı varsa satarsın, yoksa fiyatı düşürürsün,

Burası açık artırma ya da azaltma sitesi de değil ayrıca,

@Fatih Balkış

fatih bey birazda gökhanın bakış acısından bkaın lütfen arkadaşım bilgilenmek istiyor tmm fiyat söylemiş olabilr sadce karşıdaki kişiye böle bişeyin oldugunu söylmeiş sadce öle bi fiyat bicilmiş sizde 250 diosunuz sizede sagım war die bilirsiniz ama arkadaşım 800 den sonra 250 fiyatını duyunca biraz şaşırmış ve böle beklenmeyen cvp yamış ola bilir onun adına özürdilerim...:in: tmm sorun yok sadce fikirleri alıyoruz burda...

@Gökhan Günendi

Zaten sen biçmişsin fiyatını, niye konu açıp soruyosun o zaman söylenen fiyatı beğenmeyeceksen.

Köylü kurnazlığına gerek yok. Boyalı demir ne olduğu belirsiz bir kadro. Çelik olsa neyse.

• Beğen
Tepkiler: Gökhan Üresin
Bence iyi bir bisiklet olduğunu düşünüyorsanız, satmayın, sanırım dağ bisikletinize alacağınız hiç bir parça, bu bisiklet'in kaybı kadar kazanç sağlamayacaktır...

Hele ki, dağ bisikletlerinin ayna kolu en büyük dişlisi bile 44 filan oluyor, dakikada5000 tur pedal çevirseniz, bu bisikletin yanına yaklaşamaz...

Dağ bisikletiniz hareket ediyor, sonuçta değil mi? Ne yapsanız bunun ötesine geçemezsiniz...
Her zaman için mahallede dolaşmaya yarar...

Satmak isteiğiniz bisiklet ile ise, uzun mesafe filan rahat bir şekilde yaparsınız...
Bence, kadroyu güzel bir şekilde iyi bir araba boyacısına boyatarak, muazzam bir bisiklet sahibi olursunuz... Üzerinede satılan etiketler ile kendi adınızı yazın... Markanız bile olur...
(Yanlız kendiniz bütün parçaları sökün, boya bulaşmasın, tekrar taktığınızda, dağ bisikleti ile ulaşabileceğiniz noktanın ötesinde olduğunuzu farkedeceksiniz. )

Dağ bisikletine ne yapsanız, daha iyi olmaz... Güzel bisikletinizi satsanız, zaten para etmez... Yada istediğiniz parayı etmez...

@burcak

Henüz yeni fotoğraflara bakma imkanım olabildi.. Parçaların durumu ancak "makul" sayılabilecek derecede; çok da iyi bir durumda sayılmazlar. Kadro da keza aynı şekilde ve anlaşıldığı kadarıyla sonradan vasat bir boya yapılmış.. Bu durumda 800TL veren varsa hiç durmayın.

@Yollug

gördünüzmü demir oldugunu elleyip inceledinizmi acaba?....:cool: :cool:

Geri