Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Buda benim Amoeba Hussar Dirt Jump'ım:D

Scudo
e hayırlı olur inşallah hoşuma gitti sizleri izlemesi zevkli oluyor ancak ilgi alanım mtb

üstad bisikletin çok hoş duruyo güle güle kullan
fakat forum kurallarını bi gözden geçir çünkü yüklediğin resim boyutu sayfanın yapısını bozan türden.....
ii pedallar...

Arkadaşım güle güle kullan.Bir de zincir gergisi taktın mı şahane bir şey olur.Olsun gene şahane bir makine.

öncelikle düşüncelerinize teşekkür ederim hepiniz saolun dediğim gibi en büyük değişim haftaya salı olcak şuan aynakol değişti zaten türkiyede olmayan bi aynakol taktım:d en yakın zamanda resmi koyucam taksit bi bitsin:D temel abi düzeltiyorum saol

düzeltilmiş zaten:D:Dteşekkürler ender abi

Bu hicbisey degil ya siz yeni halini gorun :D Deli otesi bisey oldu var ya :eek: :eek: :D

Kafami kesseniz soylemem :D :D :D

• Beğen
Tepkiler: torres_9
@Tugberk Tezel

tuğberk abi biliyoda :D çok az kaldı bitsin harika olcak

kardeş bisikletin çok hoş duruyor...yeni aldığın ayna kolun resmini de görmek isterim tabi mümkünse :D hussar dj le iyi zıplamalar dilerim :D :D

Hayırlı olsun...Gerçekten baya tatlı olmuş..
Kazasız belasız hoplayıp zıplamalar...
Aa..birde ğer trials türü sürüyoan psyloyu çok yükseğe ayarlama bence 80mm yeter;)

hayırlı olsun kadreş,çok güzel bi bisikletin var,yeni fotoğraflarını bekliyoruz,bu arada güzel abubaca,diğer aksiyon fotoğraflarını da bekliyoruz;)

teşekkür d.berkay abi zaten 80mm de kullanıyorum ve benim psylonun şu özelliği var hiç bi şekilde boşluk yapmadı 8 aylık maşa atladım zıpladım ama hiç boşluk bile yapmadı valla:D dediğim gibi aynakolun taksidini bitirdim sadece jantlarım kaldı onlarıda salıya kadar inşallah bitiricem yani bisiklet harika oluyo dikkatinizi çekerim aynakol trial bisiklet aynakoludur:D sıfırı 250€ ;)bendeki şans diyelim;)

Recep süper makine ama forumdaki arkadaşlar daha jantlarını görmedi(ben hariç) aynakol dahil böyle bi jant yok heralde.her iki foto da süper.
Bakalım herhalde haftayada bizimki biter bide onu görelim dimi

@Laxeri

eee öle abi:Dyalnız bilenler çoğalıyo:D:Dparayı bitirmeye çalışıyoruz işte:D:D

• Beğen
Tepkiler: t-genc
Oldukça harika bir makkine benimkine benziyor biraz :):D kazasız belasız sürüşler dilerim

Bisikletin gerçekten güzel acaba kaç pra bende böyle bir makine almayı düşünüyorum?Bisikletinini güle güle kullan.

@ÇARŞIIIIIIII PLATOON

ımm güzel soru:D
maşa zamanında=260€
kadro 3 aylık=0'ı 400 lira(sakın sele borusunu almayı unutmayın;))
şuan üstünde olan aynakol=kolay yapılıyo alivio bi aynakol alıp birde orta yaprağa bi orta yaprak daha takarak büyüğü çıkarıcaksın yalnız 2 orta yaprak bide en küçük yaprak kalıcak o iki orta yaprağı çarka tutup dişlerini düzliceksin
lx fren kolları=40 lira
jant takımı yeni aldığımla beraber=400 lira

şöle diiim:D1600 tutar eğer prof bişe düşünüyosan

Geri