Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

buda benim bianchi dragon...

@sinto

Saol adamım:) zamanı gelince inşallah oda olucak:)

Scudo
@İdris ACA

Saolasın İdris abi...

barendleri p.tesi günü ürgüp'e gideceğimiz için takmıştım sökmedim rahatlığına alıştım galiba:)
Yoksa barendsiz çok daha güzel...

@elman_temel

Teşekkür ederim elman abi...
çok sık street yapmıyorum ama yapmıyoda değilim:)
aslında barendleri sırf rhat sürüş için taktım p.tesi günü çıkartmayı düşünüyorum aslında...

berkay yeni parçaların hayırlı olsun... darısı kadroya inş.kazasız belasız sürüşler...

@'[L.o.R.d

Teşekkürler resul...
İnşallah zamanı gelince onuda değiştircem...

eee jantlarını değiştirdin sanırım artık sağlamdır.:D bol ekşınlı kullanman dileğimle.

• Beğen
Tepkiler: d.berkay
Evet abi 4 takım janttan sonra buldum galiba aradığımı:D
İnşallah bir gün beraber ekşın yaparız...

Birde yeni resim ekleyeyim...

Barendleri çıkarttım bisikleti yıkadım...Yarında cilalayıp daha iyi ışık altında resim çekicem inşallah...

http://img69.imageshack.us/img69/3517/dragonlb1.jpg

evet şimdi daha güzel görünüyor :D bisikleti de parlatmışın zaten gözümü alıyor... :D

• Beğen
Berkaycım valla bisiklet güzel duruyor :) . anlamam ama sele arkadamı ne hoplamak için küçük size mı lazım:rolleyes: .. gülegüle kullan daha iyileri de olur Berkayım inşallah

• Beğen
@'[L.o.R.d

Eyvallah Resulcüm..Güzelce yıkadım bisikleti asıl yarın bomba olucak ciladan sonra;)

@Hasan Hakan Koç

Hasan abi teşekkür ederim...
abi o ne demek "ben anlamam" falan estağfrullah...

Selenin arkada olmasının sebebi benim kollarım biraz uzun sayılır ama gidon boğazım çok kısa o yüzden sele önde olunca acaip rahatsız bir sürüş oluyo bende seleyi iyice arkaya alıp dengeledim...
Yoksa hoplamak felan pek alakası yok:) hoplicam zaman zaten seleyi mümkün olduğunca aşağıda tutuyorum ki çarpmasın...

Neyse abicim iyi dileklerin için çok teşekkür ederim..umarım zamanı gelince daha iyilerinede sahip olurum ama ilk önce bunun tadını çıkarayım iyice birde hakkını yememek lazım her yola geliyo maşallah günde 100kmde yapıyorum aynı gün trialsda biniyorum 50 basamak merdivende iniyorum ama banamısın demiyo şimdilik...:Skull-175 dediği zaman değiştirim inşallah:rolleyes:

hadi ii geceler...

Sevgili Berkay,
Yaptığın modifiyeler ile çok güzel olmuş bisikletin. Güle güle kazasız belasız kullan.

Sevgiler...

• Beğen
@Serkan Taşdelen

Çok teşekkür ederim Serkan abicim...

yeni resimler...

http://img214.imageshack.us/img214/9599/pict0031md0.jpg

bence psylo alma bir kadro al. psylo nerden baksan 250-300 ederr onun yerine bi 1550 grlik mossolardan alabilirsin 300 ytl sıfırı .. ama tercih senin tabiiki .. freeride dh yapıcaksanönce maşa lazım :D

Bu arada son resmi görmeden yazdım maşa almıssın bile .. Güle güle kullann

@bisikletci
Teşekkür ederim...
abi maşa aldım ama bunu idare etsin diye almıştım beklediğimden iyi çıktı biraz daha kullanmayı düşünüyorum...
Yani ilk önceliği kadro aldı şimdi...

Bianchiyi güzelleştiriyosun :) Böyle bianchi yoktur türkiyede seninkinden baska sanırım .. Xt li amoebalı vs .. ..

• Beğen
berkay jantların çok güzel olmuş hayırlı olsun inş.sonu diğerininki gibi olmaz:D

@bisikletci

Evet abi kimsede olmayan olsun istiyorum böylesi daha güzel:D

şu an nerdeyse shimanonun her serisinden bir parça var bisiklette;
xt-lx-deore-acera-altus-tourney:)

Geri