Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

buda benım freeride bisikletim :D :D

Scudo
kazasız belasız ii sürüşler..

eferim tunç kardeşim gyro işinide halletmişin..viteside gergi makarası gibin kullanmışsın gule gule kullan...

gayet güzel maşallah...
Kazasız belasız kullan..

bıke hos duruyo
kadron noname mi yoksa markalı bişeyi boyadın mı?

ii sürüşler çok güzel bir bisiklet. ne kdarda fazla freeridecılar arttı.:D

kardeşim umarım bigün beraber bişeyler yaparız:D bisiklet gerçekten çok güzel olmuş hele single speed :Dsüper:D bol iyi sürüşler kazasız belasız yol al:D

hayırlı olsun kardeş güle güle kullan...kadro boyu hareketlere uyumlu olmasada iyi şeyler çıkacağından eminim :D ;) ;) arka ruble yi nasıl tek dişli düşürdün öğrenebilirmiyim???

oo gyrolu bir mtb daha.hayırlı olsun iyi barspinler:D,daha çevirebiliyomusun bilmiyorum ama bence çevirmeye başladığında o sele baldırlarını fena halde morartıcak seleyi sıkarken,daha yumuşak bişey tavsiye ederim;),güle güle kullan

bisikletimin resmi için yardımcı olurmusunuz ekliyemiyor

arka rubleyi rublenın gerı kalan dışlerı sokerek arada kalan plastıklerını kucuk dışlının yanlarına dızdım bukadar basıt bir işlem ama arka aktarıcıyı sokersenız zıncır atacaktır bunun ıcınde arka aktarıcıyı makara olarak kullanmanızı tavsiye edrm .

burnout dedığin gibi katılıyorum sana sele konusunda onuda düşündüm zaten kontraplaktan bir sele yaptırıyorum zaten 10cm 13cm ölcülerinde onunda resmını atrm en kısa zamanda

bana özel olarak at ya,ben hussar sele kullanıyorum,hata bende mi bilmiyorum ama baldırlarım mosmor,baya geliştirdim ama,kaldırımlardan barspinle atlamaya başladım:D

naptın ya hussar seleyle ben kargaya benzetıyorum onları :p bide sele bborusu selyı cokyukarda tutyo bu arada kaldırımdan barspinle atlıyosun helal olsun :D calışmalarının devamını dılerım :D

tunc abi çok guzel oldu bısıkletın hayırlı olsun ii barspinler:D;)

ben şahsen bızzat bındım kullandım:Dkullandıgım en dengeli bisikletlerden diebılırım:Dgule gule kullan kardeşim:D

Geri