Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bursa Granfondo 25-26 MAYIS 2024

RmzBurak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.845
İsim
Remzi Burak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba arkadaşlar, @cazci beyin burada belirttiği mesaja göre bu konuyu açtım.

Anlık güncellemeleri (link) ve (link) sayfaları aracılığı ile takip edebilirsiniz.

1716534547629.png
1716534560721.png

(link)
1716534677317.png

(link)
Yarışa başlama zamanı 08:30 olarak güncellenmiştir.
1716534761167.png

1716534898520.png
Özellikle kısa parkur aşırı kalabalık. Dikkatli ve daima uyanık olmak gerekiyor. Herkese kazasız, sorunsuz, sıkıntısız bir yarış geçirmesini dilerim. Kendim de yarışacağım için foto çekebilirsem eklerim, lütfen sizler de ekleyiniz. Şehir dışından gelecek arkadaşlarımızı güzelce ağırlarız ve memnun ayrılırlar inşaAllah. Katılacak herkese başarılar dilerim.

Son düzenleme:
Scudo
Hayırlı olsun.Tün yarışmacı arkadaşlara da başarılar dilerim.Allah kaza bela vermesin.Çok dikkatli olun arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: Özcan
Merhaba, umarım keyifli ve sorunsuz bir organizasyon olur ve katılan herkes keyif alır.
Merak ettiğim bir konu, kısa parkur bilgisi 68 Km gözüküyor ancak GPX dosyası 72 Km çıkıyor! Nedeni ne olabilir?

• Beğen
Tepkiler: lrfan
Merhaba, umarım keyifli ve sorunsuz bir organizasyon olur ve katılan herkes keyif alır.
Merak ettiğim bir konu, kısa parkur bilgisi 68 Km gözüküyor ancak GPX dosyası 72 Km çıkıyor! Nedeni ne olabilir?

Bu benim de dikkatimi çekti. Acaba sitelerin veri hesabı mı değişik dicem de... Valla mantıklı bir açıklamam yok. :komik:

Nötral startı katmamışlar yarışa. GPX haritasında nötral start da var

Bursa'da ikamet edenler rotaları sürdüler.Şehir dışından gelecekler için (bozuk yolların asvaltlanması sözü verilmişti) riskli bölümler var.

• Üzgün
Tepkiler: RmzBurak
Video paylaşım sitesinde organizatör firma videolarında bozuk yollar belli, gösterildiği kadarıyla. Videodan sonraki süreçte umarım iyileştirme olmuştur.

Bir yanım :krnz: ön gurupta başla, tutuna bildiğin kadar tutun riske gir diyor, diğer yarım :) hedef yarışın değil sakin ol arkalarda başla keyfini çıkar diyor :kötü:
O atmosferde bakalım hangi yarım galip gelecek ;)

Bir yanım :krnz: ön gurupta başla, tutuna bildiğin kadar tutun riske gir diyor, diğer yarım :) hedef yarışın değil sakin ol arkalarda başla keyfini çıkar diyor :kötü:
O atmosferde bakalım hangi yarım galip gelecek ;)

Ben arkada keyfime baka baka süreceğim. İlk yarışım olacak başım belaya girsin istemiyorum :)

Bugün şehir dışından gelen bir kaç bisiklet sevdalısı ile karşılaştım. Otellerine yerleşiyorlardı. Bir arkadaş sabah erken gelip Uludağ'a çıkıp inmişti.
Yarın her katılımcıya keyifli, kaza/ belasız bir gün dilerim...

@Irfan hocam ile karşılaştık. Hoş sohbeti ve güler yüzü ile harika bir kişiliğe sahip. Vakit olsaydı daha fazla vakit geçirmek tecrübelerinden faydalanmak isterdim. Bu camiada böyle büyüklerimizin olması beni mutlu ediyor. Bu spora gönül vermiş ve katılan herkese teşekkür ediyor Bursa'mıza hoş geldiniz diyorum.
Parkur organizasyon ve diğer konular ile ilgili değerlendirmemi daha sakin kafayla yapacağım. Olumlu eleştiri yaparsak bu sporu herkese sevdirir ve özendiririz. Saygılar

Dosyalar

• 1000013727.jpg
    1000013727.jpg
    129,7 KB · Okunma: 78
@Irfan hocam ile karşılaştık. Hoş sohbeti ve güler yüzü ile harika bir kişiliğe sahip. Vakit olsaydı daha fazla vakit geçirmek tecrübelerinden faydalanmak isterdim. Bu camiada böyle büyüklerimizin olması beni mutlu ediyor. Bu spora gönül vermiş ve katılan herkese teşekkür ediyor Bursa'mıza hoş geldiniz diyorum.
Parkur organizasyon ve diğer konular ile ilgili değerlendirmemi daha sakin kafayla yapacağım. Olumlu eleştiri yaparsak bu sporu herkese sevdirir ve özendiririz. Saygılar

Sanal tanışmaları gerçeğe dönüştürmek için güzel fırsatlar. Kısa parkurda çok güzel bir rotada keyifli bir sürüş yaptık. Doğal olarak tali yollardan geçtik, köy içi geçişlerinde bozuk yollar, çukurlar önümüze çıksa da benzer köy yollarında antrenman yaptığımız için açıkçası ben çok yadırgamadım

Sanal tanışmaları gerçeğe dönüştürmek için güzel fırsatlar. Kısa parkurda çok güzel bir rotada keyifli bir sürüş yaptık. Doğal olarak tali yollardan geçtik, köy içi geçişlerinde bozuk yollar, çukurlar önümüze çıksa da benzer köy yollarında antrenman yaptığımız için açıkçası ben çok yadırgamadım
Dizdeki yara taze mi İrfan Bey? Fondoda mı oldu?

• Beğen
Dizdeki yara taze mi İrfan Bey? Fondoda mı oldu?

Bitişe yakın ufak bir kaza. Önümdeki sporcu kayınca virajda ona çarpmamak için ben de atıldım yere :) Neyse ki yavaştık, fazla bir yara yok

• Beğen
Tepkiler: Özcan
(link) yayınlanmış. Detaylı ve üzerinde çalışılmış bir rapor. Beğendim. 👏

• Beğen
Bitişe yakın ufak bir kaza. Önümdeki sporcu kayınca virajda ona çarpmamak için ben de atıldım yere :) Neyse ki yavaştık, fazla bir yara yok
Geçmiş olsun İrfan bey.

• Beğen
Genel klasman sıralaması yok mu sonuçların içinde?

• Hahaha
Tepkiler: yusuf_49
Baya zorlu bir yarış olduğu ortalama hızlardan da belli oluyor.Geçmiş olsun.Umarım kaza bela olmamıştır.

Evet, acı tatlı, keyifli ama bir o kadar zorlu (bana göre) bir yarış oldu. Genel olarak organizasyonu değerlendirecek olursam harikaydı. Bir gurup aksilikler oldu elbette ama bu ilk olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Destekçiler harikaydı. Otel konaklama imkanı harikaydı.
Parkura gelecek olursak, Start ve Finiş aynı yer olması güzel ancak Arnavut kaldırım yol resmen böbrek taşlarını dökecek sandım. Onun dışında genel olarak çok kötü diye bileceğim yol yapısı yoktu.
Sonlara doğru biriken trafik nedeniyle bazı yol ayrımlarında sıkıntılar gördüm. İnsanlar görevlilerle tartışıyor hatta dövmeye kalkanlar da oldu. Biran bize de zarar verecekler diye düşünmedim değil yani. Ama neyse ki hiç bir sorun yaşamadım kendi adıma. Bu işin doğasında bu var, yetkililerin çokta kabahati olduğunu düşünmüyorum.
Sonuç olarak ben zorlandım ama keyif aldım. Gelibolu öncesi iyi bir antrenman oldu. Bu kadar uzun yokuşların olduğu bir parkura 11-28 ruble ile gitmenin bir hata olduğunu anladım. Ailecek gitmiştik, onlarda keyif aldılar. Güzel bir hafta sonu etkinliği oldu.
Emeği geçen ve sponsorlara teşekkürler.

Bu arada, (@lrfan ) İrfan hocam katılım listesine özellikle baktım ama sizi görememiştim. Sonuç listesinde de göremedim. Görsem sizi mutlaka bulurdum. 🤚
WhatsApp Görsel 2024-05-26 saat 13.10.56_bbbac275.jpg

Geri