Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bütçeye göre bisiklet seçmek..

Peki 300 - 400 YTL ye street için en uygun kadrolar hangileridir ,fikirlerinizi yazarmısınız.

Scudo
@emreguney3

sedona x11 , mosso slalom m2 , drag climber var bnm bildiğim.hepsi bir birbirinden güzel ve fiyatına göre iyi kadrolar ;)(x11 kullanıyorum.kadronun açıları 100 + olarak ayarlandığı için daha çok DJ yatkın.bn 100 mm maşa ile kullanıyorum arazidede sokaktada işimi görüyor şimdilik.)

ayrıca bu 3 kadrodan mosso ve drag disc ve v fren uyumlu .x11 ise sadece disc uyumludur ;)

Anladım teşekkürler peki amortisör olarak ne önerirsiniz mosso drag yada x11 gibi kadrolara çok pahalı olmayan ?

x11 e bindim güzel bir bisiklet değil. yani dj için olan bir bisikletin ön kısmının çok rahat gelmesi gerekirki x11 moloz gibi bisiklet yerinden kalkmıyor. street desen arkasının kolay gelmesi gerekir bunny çekilmiyo. bende sorun var desem voltage ile chase ile 1 metreye çıkıyorum. gürkankas sende x11 olduğu için savunabilirsinde şahsen kötülemek amacıyla söylemiyorum ama x11 in ilk konu açıldığında yazdıklarımın hepsi söylediğim gibi çıktı. sedonadan beklenicek şeyler sınırlı. ben voltage kullanıyorum chase stp ve voltagenin butun modellerine bindim ve bana göre en güzeli chase geldi sonrada stp idi. ve bu aralar 2008 ltd alıcam. arkadaşımda yz0 var değiştirip ltd alıcak para bolluğundan değil. yz0 sırf dj için tasarlanmış bi kadro önü çok rahat geliyor ama arkası gelmiyor. ltd ise genelde street te kullanılıyor. yani x11 hangi sınıfa giriyor bilmiyorum ama ne street nede dj için tasarlanmış bi kadro değil veya tasarlayan öyle yaptığını sanıyor. bununları gördüğüm için söylemiyorum kullandığım için söylüyorum.

@emreguney3

o tip kadrolara takıcağın maşalar xcm gibi maşalardır ve bu maşalarda sağlam olmayan türden maşalardır. alıcağın maşanın bu iş için olması gerekir ki bu iş için en uygun maşa argyle 302 oda 300€. kadrodan pahalı.

arkadaşlar bu iki model arasında kaldım diyebilirim biraz ilginç gelebilir ama biri fiyat yönünden cazip yani kaliteden ödün vercen biri ise bütçeyi zorlayarak sanki nirvanaya ulaşmak gibi olcak sanki ne dersiniz mosso 680 tl merida 1900 tl bu iki model arasında uçurum yoksa gidip mosso alıcam

Arkadaslar Kron crazy jump almayi dusunuyor

Düşünüyorum

Geri