Çanakkale 18 Mart

Scudo

ozan yanar

Üye
Tepki
0
ben ve 2. arkadasım daha yeni aldık bisikletleri bulusup beraber antreman yapabiliriz

Genar Batur

Forum Bağımlısı
Tepki
254
Bisiklet
Mosso
üniversitede olmayabilir ama oldukça iyi organize olmuş işlerini ciddiye alan bir bisiklet grubu 18 mart bisiklet grubu, merkezde varol bisiklete gidip Murat abi(Murat VAROL) ile konuşabilirsin.

Tepki
1
Beyler ben önümüzdeki iki ay içinde gökçeada turu yapmak istiyorum arkadaş bulamadım.bursadan otobüsle gelicem 3-4 gün adada kalmayı düşünüyorum.Kendim aslen ÇANAKKALELİYİM zaman probleminiz yoksa buyrun gelin memnun olurum.Bu geziyi yalnız başıma yapsam ne kadar zevk alırım onu da bilmiyorum!!

Tahir kucuk

Daimi Üye
Tepki
16
hocam bende çanakkaldeyim.bayramdan sonra çıkabiliriz turlara.

Sinan Ceylan

Daimi Üye
Tepki
151
İsim
Sinan
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Foruma yeni katıldım. Ben de ÇOMÜ'de öğrenciyim.
Etkinlik yapabiliriz.

Kader Kerem

Daimi Üye
Tepki
108
Bisiklet
Whistle
@cumhur

Dostum yaza inş :) eskişehirde okuyorum yaza çanakkaledeyim :)

Tepki
21
Merhaba Arkadaşlar, Çanakkale'de genelde her hafta düzenlediğimiz gezi/turlara katılmayı düşünürseniz haberleşelim. Selamlar

recep.yce

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Trek
çomü pedal adı altında üniversitemizin bisiklet topluluğunu açtık.etkinliklerimizi facebookta yayınlıyoruz oradan takip edebilirsiniz.

Şevket Akça

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Kron
ÖSEM'in orada masayı kurduk niye gelmediniz :D

Şevket Akça

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Kron
yarın çomü pedal topluluğu'na kayıt olmak isteyen arkadaşlar iletişime geçebilir.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
oha kalabalık olmuş bura :D

madem böyle herkez en yakın ne zaman tura çıkıyor yazsın bari ona göre gelelim.

@NUSRET ÇİMEN

Abi çanakkale'nin daha rüzgar biryerini bulamadın mı ya :D gökçeadayı biliyorsunuzdur diye tahmin ediyorum ama ben arabayla bi kez gittim bi daha gitmemeye tövbe ettim en son.

Şevket Akça

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Kron
@tamayaytam

dağlık arazi bölgelerimiz yok turlarda. bi' ara sıra ben inip çıkıyorum bir yerlere gruptan ayrılıp :D mola yerinde yetişip devam ediyorum işte. turların çoğu manzara odaklı oluyor :) tepelere ya da şehitliklere... bu dönem için öncelikle 4 nisan'daki tur için kondisyon çalışma amaçlı hafta sonları tur yapmayı düşünüyoruz. 20-30-45 km gibi. yerleri daha belli değil onları konuşma rota çıkarma şansımız olmadı daha. turlardan önce biz gidip keşif turu yapıyoruz çünkü. okuldaysan, yarın bir arkadaşla daha görüşeceğiz 12.00-13.00 gibi öğlen derslerden sonra ya da ders arasında.

tamayaytam

Üye
Tepki
41
Bisiklet
Salcano
@Şevket Akça 23 ünde bir arkadaşımın bisikletini getireceğim İzmir den . Sanırım aktivitelere iki kişi katılabiliriz. Enstitüden Cumali Bey de kayıt oldu mu acaba?