Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro cr 042 ayrıntılı inceleme

2020 martın 14 ünde race042 2020 model bisiklet siparişi verdim adamlae nisan sonunda anca ellerine geleceğini söylediler henüz üretimdeymiş üretim hakkında bilgi sahibi olan varmı

Scudo
2020 martın 14 ünde race042 2020 model bisiklet siparişi verdim adamlae nisan sonunda anca ellerine geleceğini söylediler henüz üretimdeymiş üretim hakkında bilgi sahibi olan varmı
Hocam sadece carraro değil, bisan, peugeot gibi yerli üretim(montaj) yapan firmalar yurtdışından parça bekliyorlar. Ben peugeot ve bisan dan bayilere Nisan ortasında dağıtılır bilgisi aldım ama Nisan sonu da olur, Mayıs başı da olur bu gidişle. İki arkadaş yol bisikleti alacağız beklemedeyiz. Bakalım ne zaman dağıtılacak.

Hayırlı olsun, kaça aldınız?
Geçen yıla göre geometri değişmiş görünüyor acaba ağırlığı ne kadar?

@undefined teşekkür ederim ağırlığı 10.9 kg sanırım bayide 3850 dediler pazarlık yaptım 3600 peşin fiyatına bıraktı ama henüz bisikleti alamadım daha üretimdeymişler nisan ayında ellerine geçecekmiş virüsten dolayı sıkıntı çıkmaz inş 😂😂
@Mustaac inşallah bir an once dağıtılırda virüs etkilemezse fabrikayı

@undefined teşekkür ederim ağırlığı 10.9 kg sanırım bayide 3850 dediler pazarlık yaptım 3600 peşin fiyatına bıraktı ama henüz bisikleti alamadım daha üretimdeymişler nisan ayında ellerine geçecekmiş virüsten dolayı sıkıntı çıkmaz inş 😂😂
@Mustaac inşallah bir an once dağıtılırda virüs etkilemezse fabrikayı
Geçen yıla göre 100 gram ağırlaşmış, hayırlı olsun.

Hocam konuyu yeşillendirelim geldi mi bisikletiniz

• Beğen
Tepkiler: Kaan ďİnÇ
Efsane bir bisiklet bekledigimden daha guzel almak isteyenler hiç pişman olmazlar
3 ay dur bekliyorum nerdeyse bekledigime deymis gibi duruyor

Dosyalar

• IMG_20200601_111945_463.jpg
    IMG_20200601_111945_463.jpg
    449,4 KB · Okunma: 168
Efsane bir bisiklet bekledigimden daha guzel almak isteyenler hiç pişman olmazlar
3 ay dur bekliyorum nerdeyse bekledigime deymis gibi duruyor
Öncelikle güle güle kullanın kadro şekli filan cok iyi duruyor
Bu bisikletten alacak arkdaşlar da var bir yorumlarınızı alsak tecrübeler nasıl? Maşanın bu bisiklette hala alüminyum olması beni düşündürdü ama kadro şekli vs gayet hoş duruyor.

Öncelikle güle güle kullanın kadro şekli filan cok iyi duruyor
Bu bisikletten alacak arkdaşlar da var bir yorumlarınızı alsak tecrübeler nasıl? Maşanın bu bisiklette hala alüminyum olması beni düşündürdü ama kadro şekli vs gayet hoş duruyor.
Alalı 16 gün oldu dediğiniz gibi kadrosu harika karbon mus gibi gözüküyor ön maşa da bence sıkıntı yok karbon olsa daha iyi olurdu tabikide ama fiyat artardı bence o kadar önemli bi şey değil servis ön vites ayarını yapamamış bende daha 2 gün önce anca yaptim ne yapsam olmuyordu belkide tek bende öyledir bileyeceğim hafif eğimli bir yolda 65 km/h gördüm diğer markalara göre bence en güzel bisiklet bu 😁

Merhabalar,
Bir süredir bir yol bisikleti arayışındaydım en sonunda carraro da karar kıldım :) alalı 1 hafta oluyor ilk haftada aşağı yukarı 110 km yaptım bir defa pamukkaleye gidip geldim bisikletimle böyle mesafeler kat ediyor olmak beni sevindirdi. Size kısa gelebilir tabi bu mesafe :)

Dosyalar

• IMG_20200604_151144.jpg
    IMG_20200604_151144.jpg
    1,3 MB · Okunma: 140
Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Hayırlı olsun , bol pedallamalar

Hocam merhabalar kolay gelsin ben de bu bisikleti almayı düşünüyorum ancak hiç bir bisikletçide canlı halini göremedim hepsi sipariş üzerine getiriyor, sizin fotoğraftan da anlayamadım boyası mat mı yoksa parlak mı bisikletin

• Beğen
Tepkiler: Kaan ďİnÇ
Hayırlı olsun....

Hayırlı olsun,darısı başıma

Alalı 16 gün oldu dediğiniz gibi kadrosu harika karbon mus gibi gözüküyor ön maşa da bence sıkıntı yok karbon olsa daha iyi olurdu tabikide ama fiyat artardı bence o kadar önemli bi şey değil servis ön vites ayarını yapamamış bende daha 2 gün önce anca yaptim ne yapsam olmuyordu belkide tek bende öyledir bileyeceğim hafif eğimli bir yolda 65 km/h gördüm diğer markalara göre bence en güzel bisiklet bu 😁
Tekrar hayırlı olsun.
Ben de Bisan Grand Tour Eco ile bunun arasında kafamda karşılaştımalar yapıyordum. 042'nin kadro tasarımı çok hoşuma gidiyorken, GT Eco'nun tasarım ve renkleri çok sade. Buna karşılık GT Eco'nun carbon maşası, rublenin 11-32 olması ve tekerinin bir tık kalın (28 mm) olması tam aradığım şeyler.
Peki elimizde GT Eco olmadığına göre 042 için sorayım; yüksek hızda güven hissi nasıldı? Ağırlığı nedir? Kadro kaynak yerleri nasıl görünüyor?

Geri