Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive 224, 225 ve 227 hakkında

volkan bey iyi günler bu carrarolar 28 jantmı ve bu çamurlukların markası ve nerede bulabilecegimi yazarsanız çok memnun olurum saygılar

Scudo
@murat kuzdag

28''inc dir. Camurlukları rahatlıkla internet sitelerinden bulabilirsiniz.

bisikletiniz güzel. fiyatıda normal. daha düşük bütçesi olanlar carraro 224 u de tercih edebilir 225 den farkı v fren olması kalan komponentler aynı ve 800-850 fiyat aralığında...

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. 6 ay önce bende 225 aldım 3200 km yi keyifle geride bıraktım.

@Tolga ibili

Tabiki uygununu bulabilirsiniz

Aslında merak ettiğim , gidon kaplı mı geldi yoksa siz mi kapladınız, bu kaplama işi nasıl olacak, bende almak istiyorum ama kaplama işi düşündürüyor beni

HHayırlı uğurlu olsun...

hayırlı olsun öncelikle nerden aldığını sorabilirmiyim ödemeyi ve nereyi aradığını

Arkadaşlar öncelikle bu aralar biraz çok konu açıyorum kusura bakmayın.Bugun carraro sportıve 221 i sormak icin bir bisikletcıye girdik bu model ellerınde kalmamıs ama bıraz daha butceyi yukseltebilirsen sportıve 225 al derim dedi.Banada cok mantıklı geldi hidrolik fren oluşu özellikle rengi süper bide size danışayım dedim şimdiden teşekkürler

Teşekkürler buğra

acaba 221 le fazla farkı var mı ?

Merhaba arkadaşlar;

Yeni bir 224 alalı bir hafta olmadı. Şöyle bir problem ile karşı karşıyayım. Size örnek vererek açıklamak istiyorum.

5. vites seviyesinde sürüşe devam ediyorken 6. vitese geçtiğimde vites atmıyor. 7. vitese geçtiğimde direk 7. vitese geçiyor bazen onda da kalıyor. Eğer kalırsa ve 8. vitese geçersem genellikle zincir atıyor.

Bunu kendim çözebilir miyim yoksa servise mi götürmemi önerirsiniz?

Vites ve fren kabloları, bir süre kullanıldıktan sonra biraz uzayarak "otururlar". O yüzden yeni bisiklete (veya kabloları yeni değiştirilmiş bisiklete) birkaç hafta sonra yeniden ayar yapılması gerekir. Kendiniz yapabilirsiniz ama ben servise götürmenizi öneririm. Hatta, satıcı bisikleti satarken "2-3 hafta kullandıktan sonra getirin, ayarlarına bakalım" demeliydi...

Merhaba, sorunu kendinizin çözmesi çok zor değil, servise götürmek için harcayacağınız zaman içerisinde vites ayarlamalarını araştırıp öğrenebilirsiniz ve uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda tekrar yaşanacak sorunlarda yine zaman kaybı yaşamamış olursunuz. Tavsiyem bu şekildedir, yoksa öğrenmediğiniz taktirde hep servise mahkum kalacaksınız.
saygılar...

Cevaplarınız için çok teşekkürler arkadaşlar.

Ben de kendim yapma taraftarıyım. Çünkü uzun yol hedeflerim var. Yolda kaldığımda kendim bir şeyler yapmalıyım. Asıl takıldığım soru bu ayarlarla oynamam garantiyi bozar mı?

Murat'ın yazdığı nedenlerle ilk bakımlar ücretsiz oluyor, normal bir durum yani, bisikletçiye götürüp başında durup nereden nasıl ayarldığına bakın, sonrakileri kendiniz yaparsınız.

@Ali Batuhan Bayraktar

Ali bey sizde ki sıkıntı büyük ihtimal vites teli gerginliği. aşağıdaki video işinize yarayabilir. özellikle 4.00 sn.den sonra

Herkesin ilgisi için çok teşekkürler. Akşam deneyeceğim. :)

Geri