Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive 227 (2015 Model)

Lazer ışıklandırmasını kaça aldın ?

Scudo
Hayırlı olsun Güle güle pedallamak nasip olur inşallah. Renk çok güzel

Merhaba,
2016 modeli ile arasında 250 lira fark var, bu farkı sağlayan bileşen nedir ve değer mi?
Teşekkürler.

Merhaba, donanım veya kadro olarak bir fark yok (farklı renk seçeneği hariç), 2016'da sadece lastikler farklı ki onda da 2015 modelde kullanılan michelin lastikler kullanıcılar tarafından daha çok tutulan lastiklerdi.

@E.E aliexpressde 1.77 dolar o ışıkların. Biraz gezersen sitede hayret ediceksin eminim.

@ÖmerMurat Accell'e sordum cevap gelirse paylaşırım, sırf tekerlek değişimi veya arka aktarıcının model adında bir rakam artış bu kadar fark yaratmamalı, başka bir sebep olmalı, neticede ekmek değilki bu geçen yılki bayatladı bu sene taze fırından çıktı olsun.

hayırlı olsun bir önceki bisikletim bu model idi harika kullanışlı bisiklettir keyifli sürüşler.

çok şekil bisiklet , dağ bisikleti alıcam yoksa bunda karar kılmıştım arkadaşlar vazgeçirdi dağda bizle bununla gezemezsin diye.
hayırlı olsun güzel tercih

Nedense yerli markalar elestiri yagmuruna tutulurken Carraro genel olarak memnun birakan bir bisiklet. Bende bundan memnunum acikasi. Diyeceksiniz ki onlarda yerli degil hep yurtdisindan geliyor herseyi. Haklisiniz eyvallahta ovdugunuz markalarda geneli ayni sekil uretiliyor

Güzel bisiklet. Gecen sene ben de aldım. Cok memnunum. Tavsiye edilirimage.jpegimage.jpeg

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Aldığımda tereddütlerim vardı ama zamanla doğru bir karar verdiğimi anladım. 2015 haziranda almıştım yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum, memnunun. Ayrıca lastikleri çok iyi. Patlamaya dirençli diye duymuştum kesinlikle katılıyorum. Şu ana kadar hiç lastiğim patlamadı.

Dosyalar

• 58C776C8-4257-4D7F-A85A-8E72294872C2.jpeg
    58C776C8-4257-4D7F-A85A-8E72294872C2.jpeg
    196,5 KB · Okunma: 16
Geri