Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive 330 (2016 Model)

Scudo
@CADALORA
merhaba. cube travel gerçekten çok kaliteli bir bisiklet. ben zevkime göre biraz değiştirdiğim travel exc modelini kullanıyorum sanırım travel ile arasında donanım farkı var ama kadro ve maşa aynı, kaynak işçiliği olsun, geometrisi olsun, kablo sistemi olsun gerçekten muazzam bir bisiklet, dinamoya giden lamba kablosunu bile kadronun içinden geçirmişler işçiliği süper. bisikletin en sevdiğim tarafı ise kadrosu geometri olarak tur kadrosu olmasına rağmen resimdeki gibi 2.35 ölçülerine kadar lastik takabiliyor olmanız. kesinlikle kullandığım en iyi bisiklet , tavsiye ederim.

IMG_1934.JPG

• Beğen
Tepkiler: CADALORA
Harika görünüyor :) güzel günlerde kazasız belasız kullanmanızı dilerim. Şehir içi kullanımı nasıl ? Tur bisikletleri için (kimileri )şehirde, trafikte kullanım sıkıntısı olabilir gibi şeyler söylüyor hatta geçenlerde bir bisiklet satıcısı Carraro Cr_t World için '' bu, şehirde kullanılmaz hantal kalır, tur için ideal '' gibi bir şeyler söyledi. Açıkçası tur bisikletleri bence gayet rahat ve güvenli görünüyorlar. Benim kullanma amacım işe gidip gelirken, hafta sonu kısa geziler için olacak. İlginize teşekkür ederim.

@CADALORA sürekli trafikte kullanıyorum. karbon yarış bisikletim de var ama bunun zevki başka çok rahat gayette seri bir bisiklet hergün işe cube ile gidiyorum, turlara cube ile gidiyorum şehir içi %80 cube ü kullanıyorum hiçbir hantallık söz konusu değil birde ankarada düz yer yok heryer yokuş bunuda hesaba katın. akşam ankarananın en yoğun trafiğinde 30km sürüyorum gayet başarılı seri yormuyor ve rahat.hocam satıcıların bazıları rüzgarı kendi taraflarına çevirmeyi seviyor. crtworld 30vites full xt setli, 48 aynakollu bir bisiklet nasıl hantal olabilir? buna inanıyormusunuz? sırf elinde beden yok diye 195cm lik adama 48kadro satan, elinde tur bisikleti yok diye tur bisikleti niyetiyle gelmiş adama mtb satmaya çalışan esnaflar ülkemizde maalesef birdolu. bu mantığa göre hareket edilmez.ayrıca yol bisikleti almıyorsanız diğer bütün bisikletlerin kayda değer bir ağırlığı vardır.

not:crt world incelemesi var forumda düşünüyorsanız bir bakın ama cube ile crt world arasında tercih yapacaksanız yapmayın cube alın :harika:

kullanımı yazmayı unutmuşum ona göre düzelttim yazımı.

elinize sağlık, çok faydalı bilgiler verdiniz tavsiyelerinize uyacağım. teşekkür ederim. Erdoğanlar Bisiklet internet sitesinde var benim beğendiğim model, izmir'de yaşıyorum buralarda yok gibi sanki araştırdım ama ? bu arada 1,77 boyundayım 54 kadro uygun mudur ? hazır sizi bulmuşken bunu da sorayım :)

@CADALORA bacak boyunuz nedir bilmiyorum ama boyunuza orantılı olduğunu düşünürsek 54 kadro size olmaz. 50 kadro almalısınız.

Bu bisikleti kullanan var mı? Kadro boyunun 51cm olduğu gördüm 1.86 boy için ideal mi acaba? Bir de 110 kilo taşıyabilir mi yoksa kötü mü olur?

Carraro Sportive 330 kac kg dir acaba ? carraronun sitesinde bisikletlerin kg bilgisi yok

• Beğen
Tepkiler: xeqepex
12.7 olduğunu mağazada öğrendim bende. Kadro endurance road tarzından baya bir farklı gelince Speeder 100 tercih edip onu aldım. Speeder 100, 330'un yanında bariz hafif kaldı. 10.55 pedallı. Maşası geçen senenin olan karbon bulabilirseniz alın 330'u. @canalanplt

@fatih altınoran
Üstat ne yaptın aldın mı bisikleti . Ben de araştırmalarım sonucu bu bisiklette karar kıldım. Ancak yine mesele kadro boyu benim de boy 190 cm iç bacak 88 cm hemen hemen aynı oranlardayız , eğer aldıysanız bilgilendirir misiniz ?

Benim boyum 1.86 M kadro carraro big 929 kullanıyorum koltuk yükseltme mesafesi için yeterince pay var. Ayrıca gidon boğazı mesafesiylede kol mesafenizi ayarlayabilirsiniz.

@Dogin hocam biri dağ biri sehir aralarında fark var . Ama yine de teşekkür ederim .

@ismail_32 Arkadaşlar, her ikinize de M kadro küçük gelir, küçük kadro boyuyla da sorun yaşarsınız. @Yusuf'san

• Beğen
Tepkiler: Demir Atlı Adam
@SonSelim Hocam 56 kadro uygun olacak bana ama o da yok kimsede . Uzunları dikkate almıyorlar. Satabilecekleri boyları getiriyorlar . Donanım olarak 11-36 rubleye sahip olması beni kendine çekti dizimde biraz sıkıntı var . Yoksa seçenekler çoğalacak ama .

• Beğen
Tepkiler: Son Selim
İyi günler arkadaşlar carraro sportive 330 2018 model almayı düşünüyorum. Ağırlık boyutunu bulamadım internette . Birde boyum 168 cm hangi kadro boyu bana uygundur ? Yardımcı olursanız sevinirim. Sağlıklı pedallar

@Mertakba5 12.7 kg (2016 kadro)

2018 için net ağırlığı Accell Bisiklete sorabilirsiniz: 0236 213 00 45

48 cm'lik kadro boyu olabilir size, deneyerek almanızda fayda var.

Kadro boyu seçimi için bilgi: (link)

• Beğen
Tepkiler: Mertakba5
Geri