Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

@jaks39 ben n11den atak bisikletten aldim almadan once sordum ellerinde varmis. Mesaj. Attim 46 kadro gri yesilli olsun dedim okadar. 175 boyunda bazi arkadaslar almis. 46 kadro uygun demisler bende ona gore 46 kadro sectim bacak icnboy 76cm

N11 de 1500 e 111 tl kodu bulursaniz daha uygun 30 tl de indiirm var bazi modellere

Scudo
@devilmycarlos bence uygun kadro ürünü almışsınız yinede daha iyi bilen arkadaşlar bir hatam varsa belirtsinler lütfen.

@OffLineR hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullanın.
@jaks39 müşteri hizmetlerini aradım, kadro boyu seçeneği olmadığını ben de söyledim, ellerinde bu renkten 46 cm ve 51 cm kadro bulunduğunu söylediler, ben de 46 cm olanı istedim, yani telefonla arayarak söyledim kadro boyunu.
@devilmycarlos kadro boyunu seçerken boyunuz değil iç bacak boyunuz önemli, bisikletin üzerinde iki ayağınız da yere tam basar şekilde durduğunuzda üst kadro demiri ile aranızda 1-2 parmak mesafe kalmasını öneriyorlar doğru kadro boyu için, ben önceden 46 cm lik kadro ile denemiştim, benim boyum 177, bende 1 parmak mesafe kalıyor.

• Beğen
Tepkiler: OffLineR
benim boy 1.75 iç bacak boyu 75 cm falan acaba sportive 225 için hangi kadro uygun olur ?

@jaks39@akndgl tesekkur ederim icim ferahladi. gelsin 46 ozamn sali gelir insallah. 1112 tl +111tl worl puan bu dolara ragmen uyguna geldi insallah sikinti cikmaz. Serviside yakinda zaten gidip kurdururum

En basit şekilde :D@jaks39@devilmycarlos

(link)

Dosyalar

• basitçe.PNG
    basitçe.PNG
    17,1 KB · Okunma: 85
@orhankou senin boy 1,72 cm imiş 18" ve 20" için tam arada kalıyor 18" kadro neden denemedin :)

@jaks39 46cm bulamadım 51 denemiştim iyi gibiydi.Hala değiştirme şansım var.Benimde içime kurt düştü şimdi :) yarın iş yerine gidince ölçümleri bir daha yapıcam.

Benim boy 174. Bacak ic 76 46 kadro iyi olur insalah. Birde sunu merak ediyorediyorum kadro buyudukce agirligi artarmi. Yoksa hepsi aynimi

184 boyum 84 bacak iç boyum var, listeye göre 56 kadro çıkarken gerçekte 54 kadro carraro 224 üst sınırdan tam oldu, nasıl birşeyse artık bu, .:D

yardım lütfen arkadaşlar. boy:182. iç bacak 85cm. 54 mü 56 mı almalıyım? ya da daha düşük? kafam karıştı

@obezkirpi
Üsteki arkadaşın listesinde yazmışlar. Ben yok biliyorum. Kafam karıştı o yüzden. 51 uygun düşünürken 54ler kafa bulandırdı. İnternetten alacağım için önemli

@5inun Carraro da 54 kadro var en büyük
Muhtemelen size o uygun olur, almadan 51 î de deneyin derim.

@5inun 54 bana uygun oldu ama bir cm daha küçük olsa daha iyi olacak gibi demek istedim.

Bende yeni 221 aldım işe gidip gelmek için. Ön vites değiştirici çıt çıt ses yapıyor? Bu normal mi sizce? Kask önerileriniz ne olur 30-40tl civarı ? Onun dışında sabah işe giderken bir yokuş var ve inanılmaz zorlanıyorum hatta elde götürüyorum, bu durum normal mi ya da alışmam mı gerekiyor? Biraz kiloluyum sizce git gel yapmak bende bir zayıflama etkisi yapar mı? Cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: mikselina46
Ayrıca bu bisiklet için (ismini unuttum) su sıçratmaması için olan o aparatı nerede bulurum fikriniz var mı?

@5inun boy kaçtır acaba bende 51 olandan aldım.Daha gelmedi.Benim boy 173 cm

@orhankou EĞER BACAKLARINIZ BOYUNUZA GÖRE AŞIRI UZUN DEĞİLSE KADRO SİZE BÜYÜK GELECEKTİR. BEN CARRARO SPORTIVE 330 51 KADRO KULLANIYORUM. BOYUM 1.86

@devilmycarlos KADRO BOYU SEÇİMİNİZ DOĞRUDUR.

@krmtoprak hocam şimdi şirkette gittim metreyle ölçtüm.Boy:173 cm iç bacak boyu :75 cm.51 almıştım.Adamlar eve teslim edecekler istersem değiştirebilirim sanırım.Ne diyorsunuz ?

Çalınan NG650'min yerine dün itibariyle 224 almış bulunuyorum. Ancak aklıma takılan bir nokta var. Bisikletin rengi katalogda gözüken koyu gri-siyah değil açık gri. Üzerinde Michelin lastikler var ve elcikleri anatomik. 2014 model olmasından şüphelenmiştim ancak bu farklardan dolayı 2015 olduğunu düşünüyorum. Peki benden başka açık gri 2015 model 224 sahibi var mı merak ediyorum.

Geri