Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Cervelo s-- dura ace 7900

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
262
(link)
Kanada'nın soğuk dağlarından Güney Ege nin ılıman yollarına....Çok uğraştık...
Kadro set..CERVELO S2--SIZE: 58--Monocoque TrueAero Carbon gövde--Cervélo aero carbon sele Borusu--3T Funda Pro maşa, Cane Creek furş takımı
Jant Seti...COSMIC CARBONE SL cl
Aynakol...SRAM RED--COMPACT--50/34
Arka vites: DURA ACE 7900
Ön vites: DURA ACE 7900
Ruble: DURA ACE 7900
Zincir: DURA ACE 7900
Frenler: DURA ACE 7900
STI kollar: DURA ACE 7900
Sele: FIZIK ARIONE K:IUM
Pedallar: KEO-BLADE
Lastikler: CONTINENTAL GRAND PRIX 4000
Gidon-Gidon Boynu: FSA Carbon Pro Compact 305 Composit, TOKEN
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo
Güle güle kullanın :D cervelo gördükçe çok mutlu oluyorum :D

hesaplarıma göre, ağırlık şuan 7 buçuğun altında olmalı? aero kadro ve aero jantlar ağır olduğu için :(
jant seti 1800 gram küsür sanırım

• Beğen
Tepkiler: Altan Kalay
Başlıkta tam model belli değil, S5 diye saldırdım ama S2 çıktı. :p Şaka bir yana, Cervelo'ya sahip olana kadar normal geliyor sanırım her şey. Sonra başka şeylere ilgi duymuyorsunuz. Cervelo kullanıcılarının genel görüşleri bu yönde en azından beni gördüğüm kadarıyla. :)

Güle güle kullanın.

COSMIC lerle, pedallar dahil; 7, 6 kg geliyor. DURA ACE teker setleri ile birlikte 150-200 gr. daha hafif olmuştur muhtemelen.

Başlıkta 2 yi yazmamışım... S2 modeli olacaktı.. Kadro boyu; 58 cm

teşekkürler, yolladığınız fotoğraftan anladığım kadarıyla kadro boyu seçerken baya kafa patlatmışsınız, bende supersix almayı düşünüyorum benimde boyum 188cm 58 mi alsam diye kararsızım, siz nasıl kullanıyorsunuz memnunmusunuz size dan?

• Beğen
abi bu nedir yaaa ayıp dene bişe var. Ben şimdi eve gidip o geotech e nasıl binecem :)

Şaka bir yana çok güzel Allah kaza bela vermesin, güzel günlerde pedallamak nasip etsin

Kazasız belasız pedallamalar :) böyle güzel şeyleri fazla göstermemek lazım insanın gözü kalıyor :p

Nasıl ve ne şekilde getirttiğini yazarsanız sevinirim. Kadro, nakliye, gümrük vs. kaça mal oldu acaba?

• Beğen
Guzel bisiklet, gule gule kullanin, niye Red aynakol taktiniz merak ettim, 7900'un en ustun ozelliklerinden biri olan sessiz, hizli, hatasiz on vites degisim ozelliginden mahrum kalmissiniz. (bu arada hemen belirteyim Sram Red set benim favorimdir)

• Beğen
Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar...şöyle diyelim; gümrük+müşavirlik + ardiye+kargo vb...sadece kadro açısından 1.000 tl yi geçti..2 günde USA dan İstanbul a gelen ürünün 10 güne yakın gümrük depolarında beklemesi ve yaşadığınız stres de cabası...

RED aynakol da bir tercih değil, dönemsel, ekonomik bir zorunluluktan kaynaklı...

İyisi sizin olsun diyemezsiniz eminim.Bunun daha iyisi nasıl olabilir ki yahu :) ? Ne kadara mâl oldu bisiklet ?

• Beğen
6 bini geçmiştir diye tahmin ediyorum umarım kadro ömür boyu garantilidir bu güzellik başka birşey aşktan öte :)

• Beğen
Geri