Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Çift Yüzeyli Spd/Düz Bisiklet Pedalı B'TWIN

pilot

Forum Demirbaşı
Tepki
205
İsim
mehmet coşkun uzak
Bisiklet
Focus
yeni aldığım focus culebro 2.0 bisikletimde kullanmak için pedal alacağım. yol bisikletinde yeniyim ve bilgisizim. decathlonda Çift Yüzeyli Spd/Düz Bisiklet Pedalı B'TWIN ürünü gördüm. bir tarafı normal ayakkabı ile kullanılabiliyor. tavsiye eder misiniz?

Scudo
hiç cevap veren olmamış.peki SHIMANO PD-A520 kullanan var mı? mtb kallerle de kullanabilme imkanı varmış. yürünebiliyormuş. fiyatı makul. tavsiye eder misiniz?

Fiyatı Uygunsa Alın Bence,Bende 39 Liraya BTWİN Ayakkabı Görmüştüm..Altı Esniyor..Shimano Serisi Kadar Performanslı Degil Ama Kesinlikle Normal Ayakkabıdan İyidir.
2 Aydırda Dayandı Bozulmadı:)

@Tuna Bozkurt
siz kullanıyor sunuz yani? bi de 2 ayda bozulacak bişey mi bu?

A520 değil de A530 ile birlikte M064 ayakkabı kullanıyorum. Memnunum. Yürürken de rahatsızlık vermiyor.

@mehmet c. uzak
Ayakkabı 2-3 Ay Daha Gider Sonra Ne Olur Bilemiyorum..Ama Zaten Hangi Ayakkabı Dagalmıyorki...

Pedalı Kullanmadım,Ama Cok Kötü Olcagını Düşünmüyorum..

Bence Ucuzsa Düşünebilirsiniz..Kampanyada Falansa..20-30 Liraya Denemekten Zarar Gelmez..

Ben de Shimano A520 pedal ile Shimano M064 Ayakkabı kullanıyorum. Çok memnunum. Hiç bir sorun yaşamadım.. Tavsiye ederim..

@Fatih Çetin
m64 mtb ayakkabı olduğu için yürürken rahatsızlık vermiyor değil mi? bu pedala uygun yol ayakkabısı alsam yürürken problem oluşturur mu?

shimano m520 pedalı ve shimano mt 23 ayakkabı kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım, bunlar mtb pedal ve ayakkabıları, eğer yol pedalı alacaksanız ona uygun bir yol ayakkabısı almanız gerekir, yani mtb pedala yol ayakkabısı olmaz, yol pedalına da mtb ayakkabısı olmaz ,decathlonda yol ayakkabısı satılmıyor sanırım

shimano mt33 ayakkabı ile A530 yi ormanda cross yaparken kullanıyorum, mtb çift yüzey spd lere göre hafif olması nedeniyle A530'u tercih etmiştim.
Ayakkabının altından pedal kolay kolay kaymıyor, sadece zaten sert inişlerde çıkartarak kullanmak için aldım.
merlincycles dan fiyatlara bakmanı öneririm ben kargo dahil 90tl ye almıştım

@mehmet c. uzak
shimano mt33 ayakkabı ile A530 yi ormanda cross yaparken kullanıyorum, mtb çift yüzey spd lere göre hafif olması nedeniyle A530'u tercih etmiştim.
Ayakkabının altından pedal kolay kolay kaymıyor, sadece zaten sert inişlerde çıkartarak kullanmak için aldım.
merlincycles dan fiyatlara bakmanı öneririm ben kargo dahil 90tl ye almıştım

@mehmet c. uzak

Ayakkabının altındaki kalleri hissediyorsunuz ama rahatsızlığı yok denecek kadar az.
Yol pedalı yol ayakkabısı ile uyumludur. Mtb pedalı da mtb ayakkabısı ile uyumludur.

Geri