Çocuk taşıma römork ve koltukları

Tepki
36
İsim
Serkan D.
Bisiklet
Cannondale
Kaç kg max biliyor musunuz acaba?

HTC+10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scudo

Atacan

Daimi Üye
Tepki
385
Bisiklet
Giant
bobike ve yepp bu işin uzmanlarıdır. web sitelerinden ürünlerini inceleyebilirsiniz, bisikletiniz ile uyumluluğunu merak ederseniz facebook sayfalarından cevap veriyorlar sorulara

• Beğen
Tepkiler: blackice_serkan
Tepki
36
İsim
Serkan D.
Bisiklet
Cannondale
@6ahmet1
Uygunluğunu bir kontrol edeyim ve düşüneyim ama kargo sanırım biraz fazla tutar. Ankara olsa ve uyacağını bilsem hiç düşünmezdim.

6ahmet1

Üye
Tepki
12
baska bir arkadasada aynisini soyledim sizede haksizlik olmasin kargo cok tutmazsa 10-15 tl sini ben karsilarim

6ahmet1

Üye
Tepki
12
arkadaslar urun cok guzel cok memnunum ama bizimkiler ikiz birisini bindirince kavga cikiyor bir diger sorunda babaanne baskisi korkuyor felan bende pes ettim :)

• Beğen
Tepkiler: blackice_serkan
Tepki
36
İsim
Serkan D.
Bisiklet
Cannondale
@6ahmet1
Montajı kolay mı, kendiniz mi yaptınız, bir de bisiklet üzerinde aparatı bulunan ve kolay çıkıp takılan bir model mi?

6ahmet1

Üye
Tepki
12
evet bir klipsi var iki cubuk bu klipse giriyor youtube da videosu vardi bir bakarsiniz

ismailk

Üye
Tepki
1
İsim
ismailk
Bisiklet
Kron
merhaba biz çok aradık eşimle ve sonunda hem bizim için hemde bebeğimiz için weeride ön bisiklet çocuk koltuğunu bulduk. Nacizane tavsiyem kesinlikle weeride almanızı öneririm. hem çocuğunuz uyumak istediğinde uyuyabiliyor hem önünü görerek daha eğlenceli hal alıyor bunun yanında güvenlik olarakda puset gibi çocuğunuzu 3 yollu sarabiliyorsunuz fiyatıda diğer ön koltuklara göre gayet iyiydi biz bu siteden almıştık.

(link)

• Beğen
Tepkiler: Tuzlu_Fıstık

erdsde

Aktif Üye
Tepki
100
İsim
Yücel
Bisiklet
Specialized
@Ahmetek Sizin aldığınız ürün bagaja sabitlenmesi nedeniyle çok sarsıntı yaptığı için tercih edilmiyor. Ben Hamax aldım tavsiye ederim.

(link) Ben siesta modelini almıştım bu modelde koltuk arkaya yatırılabiliyor ve havayla doldurulan kılıfı var. Ancak şu an stoklarda yok. Eğer para sorun değilse thule de öneririm

Yalchinosis

Daimi Üye
Tepki
319
İsim
Yalçın
Bisiklet
Dahon
@ismailk
@ismailk

Şimdiye kadar gördüğüm en mantıklı tasarlanmış bebek koltuğu bu oldu, arkaya takılanlara göre daha güvenli ve dengeli olacağını düşünüyorum fiyatına rağmen tercih edebilirim.

Ahmetek

Üye
Tepki
71
İsim
Ahmet EK
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Neredeyse 2 yildir kullaniyorum, polisportun bagaja sabitlenen urununu, kullanimi kolay, kurlum basit, ama iyi bir bisikletci degilseniz tavsiye etmem, cunku agirlik arkaya bindigi icin siz bisikletten indiginizde cocugun agirligi ile bisikletin onu kalkabikiyor, suratli gitmeye kalktiginizda saga sola savrulmalar sizin dengenizi bozabiliyor, ben bunlardan dolayi buyuk bir sorun yasamadim ama tedbiri biraksaydim yasardim kesin, o yuzden ortadan bagli urunler daha mantikli, ama onlarda biraz kucuk, birde benim tarz yaris ve fitnis bisikletleri icin biraz egilme sikintisi olusturabilir... Benim aldigim epey buyuk cocuk 4 yasini gecti ama hala kullanabiliyoruz.

mhtozel

Forum Demirbaşı
Tepki
874
İsim
Mehmet
Bisiklet
Giant
Ben de geçen hafta hamax kiss aldım malzeme kalitesi yönünden diğerlerinden daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Arkaya bağlandığı için denge olayı malum ama sürerken bir problem yaşamadım. Dururken bisikletten daha fazla bir ağırlığın arka tekerin hizasında olması tabiki biraz riskli oluyor. Arkada olduğu için etrafı öndeki kadar iyi izleyemiyor, ama rüzgarı da direk almıyor ve kadroya bir ara parçayla sabitlendiğinden darbeleri direk almıyor.

Emrggl

Üye
Tepki
7
Bisiklet
Salcano
1,5 yıldır Hamax Smiley modelini kullanıyorum. Kadroya sabitlenen bir aparata takıp çıkarmak suretiyle kullanılıyor. Söküp takması bir klik kadar kolay. Dışardan bakıldığında koltuğu tutan çubuklar kırılıverecekmiş gibi güvensiz görünmekte ama kesinlikle öyle değil. Hatta sarsıntıları en aza indirgiyor ve amortisör görevi yapıyor. Portbagaja takılanlara göre çok daha sarsıntısız olduğunu düşünüyorum. Kızım da ben de çok memnunuz. Malzeme kalitesi yüksek, güven veriyor. Büyükada'da bile kullandık, Belgrad Ormanında sürdük, çok şükür bugüne kadar sıkıntı yaşamadık. Denge problemi çocuğun hareketlerine bağlı. Çok hareketli olur, önünü görmek için sağa sola sarkmaya çalışırsa veya ani hareketlerde bulunursa, dengesizlikler oluyor. Fakat bu tolere edilebilecek bir sallantı. Tereddüt ediyorsanız seleyi normal pozisyonundan biraz daha aşağıda kullanmanızı tavsiye ederim. Bu arada çocuk için kaskı da unutmayalım.

na1106

Üye
Tepki
5
İsim
arkın öz
Merhaba
Hamas'ın bu modelinde bazı yorumlarda çok esnedıgını ve arka tekere surttugu yazıyor.
Böyle bır tecrübe yasadınızmı
@Emrggl

Emrggl

Üye
Tepki
7
Bisiklet
Salcano
@na1106

Ben bir kaç kez tekerleğe sürtme yaşadım ama normal yol şartlarında değil. Çocukla sürüşte ani hareketlerden kaçındığım için önüme çıkan derin çukurlara girdiğim oldu. Bunlarda bazen sürtmeler meydana geldi. Ama bisiklet kadrosuna sabitlediğiniz aparatı, istediğiniz yükseklikte takabileceğiniz için sorun teşkil etmiyor. Kızım şu aralar 14-15 kg ağırlığında ve biz halen rahatlıkla biniyoruz. Problem yaşayacağınızı düşünmüyorum.

karaomermustafa

Kozan Bisiklet ( KOZBİ)
Tepki
779
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Polisport Wallaby çok güzel bir koltuk. kesinlikle tavsiye ederim.

na1106

Üye
Tepki
5
İsim
arkın öz
Teşekkürle @K. Mustafa @erdsde @Emrggl
Hafta sonu modellere baktım. Hamaxın boyu biraz kısa geldi. Çocuğun kafası dışarda kalıyor. Polisport Boodie alacağım. Sağolun yardımlarınız için.

• Beğen
Tepkiler: Emrggl