Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

CUBE'lerimizi burada Gösterelim ve Dünya Cube'nin güzelliğini görsün...

Scudo
http://www.imbikemag.com/wp-content/uploads/2015/11/581139828.jpg

Dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    172,9 KB · Okunma: 50
Ben doyumsuzum heralde her gördüğüm güzelle takilmak istiyorum:( tabikide Cube den bahsediyorum hepsi birbirinden güzel :D

@starscream
Resimde gördügüm kadariyla masanizin havasi fazlasiyla düsük görünüyor, böylekullanmanizin sebebi nedir? Birde ayni fotografi birden fazla mesajda ayri ayri yüklemenizin sebebi nedir? Bir aciklama yapmamissiniz. Sadece meraktan soruyorum, yanlis anlasilma olmasin lutfen.

@Murat Cömez

Murat abi mrb. Hangi fotoğrafı birden fazla mesajda paylaşmışım hiç farkında değilim gösterirsen silmek istiyorum. Eğer son yüklediğimi kastediyorsan bir önceki sayfadaki ile aynı kare değil.

Maşanın havası 95 psi. Bunu aldığım yerde kg ayarına bakarak maşada yazan değeri bastılar. Fotoğrafta gidona tüm ağırlığımla yüklenerek ön frene basıp olduğum yerde durduğum için basık gibi görünüyor sanırım.
Sizce Manitou M30Air maşada hava basıncı 80kg biri için kaç psi olmalı ?

@starscream
95 psi iyidir ama yinede deneyerek denklemek gerekiyor. Üzerindeki yazanlar sadece ortalama ölcülerdir. Icine giren borularin düz yold normal sartlarda sürerken 3de 1inin girmesi gerekiyor. Tam ayar budur.
Resimler ise yorum 376 ekli dosya ve yorum 378, ayrica sadece biraz farkla ama sekil ayni olarak yorum 380. Yanlis anladin benim ögrenmek istedigim fotolarin bir anlamimi var, aciklamasi yokda ondan sordum.

@Murat Cömez

abi 376 daki ekli dosyayı şimdi gördüm, sanırım küçük yüklendiği için dikkatimden kaçtı ondandır :)

Düz yolda 3/1 içine giriyor kilitleyince aşırı yüklenmedikten sonra en ufak oynama olmuyor. Bide önü kaldırıp sert indiğinde fısır fısır ses geliyor sanırım bu normaldir.

@SerkanH bisiklet modelin nedir gayet iyi duruyo türkiyede nerden aldın...cube çok iyi bisiklet yapıyo valla

• Beğen
Tepkiler: SerkanH
@micodinho
Model AMS PRO 100. Sanırım tr de satılmıyor. Teşekkür ederim beğenmenize sevindim.. [emoji4]

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Geri