Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle gelen yeni gümrük vergileri

Scudo
@TafLan 2023te sisteme dahil olunca,faturalarımız azalacakmış mış mış .....
Benzin 20 kuruş zamlanır 3 gün sonra 15 kuruş indirim gelir. Habwr siteleri 15 kuruşş indirim oleyyy. 5 kuruş zammı görmez aynı durum olur.

Yerli ve milli üreticilerimizi desteklemek , küffar Abd ve saz arkadaşları Avrupalı devletlere Osmanlı tokatı atmak adına vergiler uzatılmıştır. Ben şahsen bu vergilerin 31/12/2020 tarihine kadar uzatılmasına kızgınım. Yerli ve milli üreticilerimiz desteklemek adına en azından Lozan'ın gizli maddelerinin sona ereceği ve 128 katrilyon metreküplük doğalgaz rezervini çıkartabileceğimiz 2023 yılına kadar uzatılmış olmasını isterdim. Umarım 2020 yılının sonunda devlet büyüklerimiz bu yazımı görür ve halkımızında özlemle beklediği şekilde 2023 yılına kadar bu vergiyi uzatır ve hatta halkımızın isteği doğrultusunda inşallah kalıcı yaparlar. Zaten yerli ve milli konsolumuz Pilavsiteyşın'ın fabrikasının arsasının yeri tapu dairesinde belirlenmiş. En kısa zamanda seri üretime geçip yerli ve milli oyun konsolumuzda oyun oynarken , vergilerimizle kahrolan Merkel ve Makron'un yüz ifadelerini görmek için can atıyorum.

(link)

Reis uygun gördüyse gerisi teferruattır. Anladım kadarıyla sizde kıskanıyorsunuz🤣🤣Çalışın sizinde olsun efendim. Bilmem kaç bin yüz yıl =) Bugün reklam panosunda sadece istanbulda 100 bin üzeri üye daha kazandıkları yazıyordu. Demek ki insanlar halinden memnun 🤔 Nasıl bir yoklukta yaşamışsa millet, anlamadım gitti.

Bu lüksü ,bu şatafatı ve beşi bir yerde müteahhitleri beslemek için Türk Milletinin bir şekilde kölelik yapmaya devam etmesi lazım.

Yerli ve milli üreticilerimizi desteklemek , küffar Abd ve saz arkadaşları Avrupalı devletlere Osmanlı tokatı atmak adına vergiler uzatılmıştır. Ben şahsen bu vergilerin 31/12/2020 tarihine kadar uzatılmasına kızgınım. Yerli ve milli üreticilerimiz desteklemek adına en azından Lozan'ın gizli maddelerinin sona ereceği ve 128 katrilyon metreküplük doğalgaz rezervini çıkartabileceğimiz 2023 yılına kadar uzatılmış olmasını isterdim. Umarım 2020 yılının sonunda devlet büyüklerimiz bu yazımı görür ve halkımızında özlemle beklediği şekilde 2023 yılına kadar bu vergiyi uzatır ve hatta halkımızın isteği doğrultusunda inşallah kalıcı yaparlar. Zaten yerli ve milli konsolumuz Pilavsiteyşın'ın fabrikasının arsasının yeri tapu dairesinde belirlenmiş. En kısa zamanda seri üretime geçip yerli ve milli oyun konsolumuzda oyun oynarken , vergilerimizle kahrolan Merkel ve Makron'un yüz ifadelerini görmek için can atıyorum.

(link)
2023 güncellendi, yeni hedef 2053. 😆

biz katma değerli ürün üretip pazarlayana kadar bu durum böyle devam eder. partilerin çözeceği bir mesele değil partiler üstü bir mesele. Çene yapmak en kolayıdır. Hadi katlama mekanizması tamamen patentli bir şekilde bize ait aynı zamanda rahat bir sandalye olarak da kullanılabilen bir bisiklet üretelim.

Son düzenleme:
bisikletler için %30 zam geliyormuş bir bisiklet bayiisi söyledi bunu doğruluğu hakkında bilgisi olan var mıdır?

bisikletler için %30 zam geliyormuş bir bisiklet bayiisi söyledi bunu doğruluğu hakkında bilgisi olan var mıdır?
Yeni sezonda yeni kur üzerinden fiyatlanır muhtemelen. %30'da kalırsa yatıp kalkıp şükredin bence

Yeni sezonda yeni kur üzerinden fiyatlanır muhtemelen. %30'da kalırsa yatıp kalkıp şükredin bence

%30 bile çok fazla iken %40-%50 gibi rakamlar piyasayı öldürür resmen. zannımca o kadar fazla bir artışın olacağını pek zannetmiyorum. gerçi satıcının da yapacağı bir şey yok ama ne bileyim çok çok fazla olur.

Bugün küçücük bir pakete 1 kg var yok 1450 ₺ vergi yazılmış gördüm. İçim acıdı resmen üzerine dağıtıcı iade bilgisi girmiş. Alıcı vergiyi çok bulduğundan kabul etmemistir diye yazık

Son düzenleme:
Resmi gazeteyi takip edenler bilirler; bir de gümrük vergisi sıfırlanan ürünler vardır... Bunları da en iyi yerli üreticilerimiz bilir.

Çok üzgünüm.

Bugün küçücük bir pakete 1 kg var yok 1450 ₺ vergi yazılmış gördüm. İçim acıdı resmen üzerine dağıtıcı iade bilgisi girmiş. Alıcı vergiyi çok bulduğundan kabul etmemistir diye yazık
Nasıl ya kilo ne zamandır baz alınmaya başladı ki ürünün tutarı tl cinsinden hesaplanır o kadar ödeniyordu

@ErzincanLee Ufak bir hesaplama yaparak 1400 tl verginin çıkabilmesi için yaklaşık 8000 tl tutarında ürün alması gerektiğini gördüm. Yani 9400 tl ye kapatmış oluyor her ne aldıysa. Alan kişi seviniyordur belki de Türkiye fiyatından daha ucuza aldım diye? Tabii ki 1400 tl lik bir ücreti ödemese çok daha kârlı olacaktı fakat konulan saçma bir vergi sistemi var ve bu işler böyle yürüyor. Üretmeyen ülke halkını sömürmeye ya da batıp gitmeye mahkumdur. Bizim ülkemizde birincisi uygulanıyor.

Geri