Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Dahon yukseklik ayarli gidon borusu

ugurbahadir

Aktif Üye
Tepki
147
İsim
Uğur
Bisiklet
Dahon
Merhaba

Yukseklik ayarli gidon borusunu nereden bulabilirim? Vitesse d8 e uyumlu olacak. Yedek parca basvurusu yapmam yeterli olur mu?

Scudo
Ben de sıkıntı yaşıyorum bu konuda, eğer bulursanız bana da haber verir misiniz?

Benimde gidon 3 cm yukarıda olsa daha rahat edeceğim.

Bu ay sonunda yedek parca olarak asli bisiklet e gelecekti.

@ugurbahadir
Merhaba bulabildiniz mi parçayı?

Benimde ihtiyacım var. Malum fıtık ile kolay bisiklet sürülmüyor.

Bu parçadan bulan oldu mu?

atakbisiklet.com Buradan temin edebilirsiniz,biz almıstık...

Bisikletsepeti'nde olması lazım. Tern ve Dahon'un bir çok yedek parçasını bulabilirsiniz.

Benim dahon i 7 bisikletine de gidon sabit. Orijinal yükseklik ayarlı gidon yerine andros stem diye satılan parçayı alsam verimli olur mu? En fazla kaç cm yüksektir gidonu .Kullanan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.
c8e5634613a8cc956501b3611aeae899.jpg

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mgencer05 Ben de düşündüm bunu ama epey pahalı ve Türkiyede bulunmuyor. 8 cm yükseltiyor. Gidonu kendinize yaklaştırıp uzaklaştırmanızı da sağlıyor.

@Yusufclp
Fiyat araştırması yapmadım henüz ama orijinal yükseklik ayarlı gidon almaktan daha ucuza gelir diye düşündüm.8cm ihtiyacım olan yüksekliği sağlar sanırım.katlama da sorun çıkartır mı bu parça sizce?

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mgencer05 Geçen yıl araştırmıştım. Aliexpreste 50 dolar falandı. Katlamada sorun çıkaracağını sanmam. Hatta siparişini vermiştim benim bisikletçime. Aslı bisiklet firmasına getirtecekti. Bir türlü olmadı. Ya unuttu ya da başka bişey. Aslı bisikletin sirkeci mağazasına da sormuştum yoktu orada. Yurt dışı alışveriş hiç yapmadığımdan almadım. Alırsanız haber verin.

Geri