Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Decathlon

Scudo
Herşey güzelde Decathlon taytları gündüz güneşli havada iç belli ediyor buna çözüm olarak ne yapabiliriz

• Beğen
Tepkiler: AeroKnight
Herşey güzelde Decathlon taytları gündüz güneşli havada iç belli ediyor buna çözüm olarak ne yapabiliriz
Tekstilci olarak ilk alıma geleni yazıyorum.
bedeninize uygun değil muhtemelen, kumaş çok geriliyor.

Decathlon online alış verişte ürün alabilen var mı? 2 siparişimi de göndermediler. Bu yüzden sormak istedim.

Decathlon online alış verişte ürün alabilen var mı? 2 siparişimi de göndermediler. Bu yüzden sormak istedim.
2018' de Ultra 900 Af yarış bisikletim de dahil olmak üzere bir çok ürün aldım. Whatsapp hattından bir ulaşın isterseniz 0549 805 33 83 (09:00-18:00 arası)

2018' de Ultra 900 Af yarış bisikletim de dahil olmak üzere bir çok ürün aldım. Whatsapp hattından bir ulaşın isterseniz 0549 805 33 83 (09:00-18:00 arası)

whatsapp hattı cevap dahi vermiyor, decathlon'u böyle bilmiyordum bu da değişik bir tecrübe oldu. 2 siparişi de iptal ettirmek zorunda kaldım. :/

Pazartesi gece sipariş vedim, bu sabah elime ulaştı.

Göndermediler derken sebebi neydi ki?

Kargo sevkiyatının yoğun olduğunu söylüyorlar. Ürünler kargoya verildi şeklinde mail gönderiliyor, ancak ne takip numarası ne de ürün ortada yok. Sorgulayınca depoda veya kargo firmasında diyorlar. İlk kez böyle bir şey yaşadım!

Kargo yazılımlarında sorun çıkmıştı. Hepsijet üzerinden kargoya bir türlü iletememişlerdi zamanında. Sonrasında bütün siparişlerimi diğer kargo firmasını (aras veya mng idi sanırım) seçerek yapmıştım. Sorunsuz gelmişti.

Aşağıdaki ürünü almış ve denemiş olanlar var mıdır?

(link)

Edr AF 105 stoklarda bir süredir. Normalde girdiği an bitmesi gerekmiyor muydu zamların etkisi mi acaba bu? Yakışıklı alet stoğu bitse de kafamı kurcalayıp durmasa iyi olur.

Edr AF 105 stoklarda bir süredir. Normalde girdiği an bitmesi gerekmiyor muydu zamların etkisi mi acaba bu? Yakışıklı alet stoğu bitse de kafamı kurcalayıp durmasa iyi olur.
aman kardeş o paraya öküz alırız önümüz kurban

7.500 tl idi 1-2 sene önce. O zaman için uygundu. Ama şimdi bence bu fiyatlara başka alternatiflerde var. O yüzden belki çok rağbet görmüyordur. Bence fiyatı yüksek.

Arkadaşlar Decathlon kurban bayramının ikinci günü açık olur mu sizce?

Geri