Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Decathlon

Scudo
Decathlonda bazı ürünlere zam gelmiş mesela
80'e aldığım ic lastik 95 olmuş
(link)
70'e almayı düşündüğüm sele altı çantası 110 olmuş
(link)
330a aldığım termos 330da kalmış(ben boyası olmayan modeli almıştım)
(link)

• İnanılmaz
Tepkiler: Özcan
Şu ürünü kullanan var mı acaba? Tavsiye eder misiniz? Ankara nın sabah ayazında bazen hafif yağış sıklıkla da sabah çiğine karşı koruyucu olur mu? Mağaza stoklarında olmadığından inceleme şansım olmadı. Sadece internetten sipariş edilebiliyor. Teşekkürler...

(link)

ne güzel yer şu dekatlon

(link)

Şu ürünü kullanan var mı acaba? Tavsiye eder misiniz? Ankara nın sabah ayazında bazen hafif yağış sıklıkla da sabah çiğine karşı koruyucu olur mu? Mağaza stoklarında olmadığından inceleme şansım olmadı. Sadece internetten sipariş edilebiliyor. Teşekkürler...

(link)
Bugün sipariş geçtim, baharda deneme fırsatım olacak gibi.

(link)
Hocam merhaba, telegram da (link) kanalda el yapımı ayakkabı kılıfı yapıp satan birisi var. Fiyatı da uygun. Bir bakın isterseniz.

• Beğen
Tepkiler: kyucel
Yeri burası değil belki de, ama forumda kendi yapanlardan bakarak bende DİY ayakkabı kılıfımı hazırladım. Maliyeti 75 TL oldu, o da fermuarlı termal mestin fiyatı.
Ayakkabının altından ölçü alarak kestim, kestiğim yerlerin sadece köşe kısımlarını elde dikerek güçlendirdim, neopren kumaş kesme ile bozulmuyor zaten. Ayakları sıcak tutmayı bıraktım, nerdeyse terletiyor, yağmurda bisiklete binmediğim için su deneyimim olmadı ama su geçireceğini sanmıyorum. Tek sorun şu; tabanda cırtcırtlı bir kısım olmadığı için giyip çıkartmak zor. Bu süreçte 4 terzi ben kesemem dikemem dedi, ben de kendim yaparım diyerek giriştim bu işe mecburen.

Dosyalar

• 20221229_115837.jpg
    20221229_115837.jpg
    124,6 KB · Okunma: 74
  • 20221229_115820.jpg
    20221229_115820.jpg
    115 KB · Okunma: 74
  • 20221229_115804.jpg
    20221229_115804.jpg
    133,6 KB · Okunma: 78
  • 20221224_185903.jpg
    20221224_185903.jpg
    110,5 KB · Okunma: 74
Jantlar nasıl üretildiyse lastiği geçirmek mümkün değil saatlerce uğraştım.
Derken sonunda bisiklet personelinin mesaisi başladı ve geldi yardıma, lastiği takana kadar akla karayı seçtik, çocuğun üstü başı mahvoldu, üstüne taktığımız her lastikte iç lastik patlattı.
lastiği güneşe koyup ısınmasını bekleyin hocam. o zaman levyesiz bile rahatça janta giriyor. ben lastiği çıkarırken de takarken de güneşte bekletiyorum. aralık ayında dağ bisikletim için cst lastik almıştım. hava kapalıydı birde soğuktu. lastiği takamadım bir türlü. taktığım da oldu ama lastiğe hava basıyorum lastik iniyor, iç lastiği 3-4 kere kesmişim zorlayayım derken. dedim bu böyle kalsın. güneş açarsa koyarım lastiği ısıtıp takarım dedim. nitekim öyle oldu. havaya göre hareket etmeye başladım bende

decathlon ücretsiz kargo kodunu paylaşmak isteyen varsa alabilirim

Decathlon değerlendirmelerimin hepsini silmiş. Ürünü alırken değerlendirme kısmına çok dikkat etmeyin. Olumsuz yorumlarınızı belirli bir zamandan sonra siliyorlar.
Mesela 0.7L'lik çelik termosa değerlendirme yazmıştım çelik kısmı hiç dayanıklı değil içine çok kolay göçüyor ama ısı yalıtımı güzel gibi birşey yazmıştım silmişler.

Satılan en ucuz tayta ben olsam biraz daha para koyarım daha iyisini alırım çünkü 1 saatten sonra taytın etkisi kalmıyor gibi bişey yazmıştım silmişler

Yani kısaca ürün alırken değerlendirmeleri çok dikkata almayın derim

Decathlon değerlendirmelerimin hepsini silmiş. Ürünü alırken değerlendirme kısmına çok dikkat etmeyin. Olumsuz yorumlarınızı belirli bir zamandan sonra siliyorlar.
Mesela 0.7L'lik çelik termosa değerlendirme yazmıştım çelik kısmı hiç dayanıklı değil içine çok kolay göçüyor ama ısı yalıtımı güzel gibi birşey yazmıştım silmişler.

Satılan en ucuz tayta ben olsam biraz daha para koyarım daha iyisini alırım çünkü 1 saatten sonra taytın etkisi kalmıyor gibi bişey yazmıştım silmişler

Yani kısaca ürün alırken değerlendirmeleri çok dikkata almayın derim
Şimdi baktım da benim de yorumlarımı silmişler. Taytları hakkında üstüne biraz daha para koyun iyisini alın taş çatlasa günü kurtarıyor diye yorum yazmıştım geçen sene ve tüm yorumlarımı silmişler. Zaten artık kendilerinden gram ürün almam. Adım gibi eminim her aldığım ürüne yorum attığıma ve sonuç.
1678624788176.png

Benim de epey olumlu (4-5 yıldız, metinleri pozitif) değerlendirmem vardı, onlar da silinmiş. Hiç kötü değerlendirmem yoktu. Bence bir veri kaybı yaşamışlar.

Benim de epey olumlu (4-5 yıldız, metinleri pozitif) değerlendirmem vardı, onlar da silinmiş. Hiç kötü değerlendirmem yoktu. Bence bir veri kaybı yaşamışlar.
Her zaman derim tek taraflı bakmamak lazım diye.😉

Decathlonda genelde güncel yorumlar oluyor. Acaba belli bir süreyi geçince güncel kalması için siliyor olabilirler mi. Ne zaman yorum yapmıştınız siz

Decathlonda genelde güncel yorumlar oluyor. Acaba belli bir süreyi geçince güncel kalması için siliyor olabilirler mi. Ne zaman yorum yapmıştınız siz
2019 un 7. Ayından kalma bir yorum gördüm az önce tek yıldızlı. Lastik ürününe yapilan bir yorum. Belki de popüler ürünlerin yorumları siliniyordur.

Edit: plastik levye ürününde 2015 yılından bi kaç yorum daha buldum

• Beğen
Tepkiler: osmancan71
2019 un 7. Ayından kalma bir yorum gördüm az önce tek yıldızlı. Lastik ürününe yapilan bir yorum. Belki de popüler ürünlerin yorumları siliniyordur.

Edit: plastik levye ürününde 2015 yılından bi kaç yorum daha buldum
O benimde dıkkarımı çekti. Bazı ürünlerde eski yorumlar var. Bazısında ise yok. Birde ürünleri güncelleyınce eskiye dönük sılıyo olabilirler. Olumlu olumsuz karışık yorumlarım vardı benimde silinmiş

• Beğen
Tepkiler: el Cezeri
Meyve veren ağaç taşlanır diye bir özdeyiş var. Adamlar satarken bile bu ürünleri seviyelendirip satıyorlar. Avukat değilim, avukatlık falan yaptığım da yok ancak adamlar bu spor malzemeleri işinde iyiler. Benim de kızdığım yönleri var ancak adamlar dünyada iş yapıyorlar.
Yiğidi öldür hakkını yeme özdeyişiyle bitirmek istiyorum.

Meyve veren ağaç taşlanır diye bir özdeyiş var. Adamlar satarken bile bu ürünleri seviyelendirip satıyorlar. Avukat değilim, avukatlık falan yaptığım da yok ancak adamlar bu spor malzemeleri işinde iyiler. Benim de kızdığım yönleri var ancak adamlar dünyada iş yapıyorlar.
Yiğidi öldür hakkını yeme özdeyişiyle bitirmek istiyorum.
Valla millet Türkiye de Decathlon sayesinde spor yapmayı öğrendi ! Kamp kurmayı öğrendi. Önceden nereden bulacaktınız bu kadar malzemeyi ? Valla şahsım adına
Decathlon'a teşekkür ediyorum.Tabi beğenmediğim noktaları da var ama olsun artısı eksisinden çok.

Geri