Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Decathlon

@Dongtaes , eğer kastettiğiniz 900 serisi ise bir foto bekliyoruz. Çünkü firma 2-3 yıldır 900 serisinden pek bir şey getirmiyordu bu topraklara...
Konu açabilmeniz için de forumda aktif olarak geçirdiğiniz süre ve "anlamlı" en az 50 ileti yazmanız yerinde olacaktır...Ama öyle bile olsa arşive bakıp daha önce açılmış uygun konuya yazmanızı tercih ediyoruz...

Scudo
@Dongtaes eskiden Decathlon'da çalışan birisi olarak, müşteri hatası kaynaklı durumlarda bile iade değişim yaşandığına şahit oldum. Burada işi dalgaya alanlara bakmayın, şansınızı deneyin. İyi niyetle sakince, tatllı dille durumu anlatın, bisiklet departmanındaki arkadaşın insiyatifine kalmış bir durum.

Decathlonun yöneticileri, planlamacıları, kalite yönetimcileri hep bu şekildeki kendi hatasını firmaya yüklemeye çalışan iyi niyetli davranışları maliyet kalemlerine ekleyip bir ürüne ona göre maliyet çıkarıyor, fiyat oluşturuyor. Elin oğlu da işini biliyor.

Decathlonun yöneticileri, planlamacıları, kalite yönetimcileri hep bu şekildeki kendi hatasını firmaya yüklemeye çalışan iyi niyetli davranışları maliyet kalemlerine ekleyip bir ürüne ona göre maliyet çıkarıyor, fiyat oluşturuyor. Elin oğlu da işini biliyor.
O maliyet te bize giriyor 😳
Vurun, daha ölmedi! 😆

• Hahaha
Tepkiler: MakRo ve Cemal Ç.
2 gün önce katlanır bisikletlere 200 TL zam yapmışlar bunlar niye bu kadar giydiriyor? yani zam yaparsın da 200 TL ne diye soruyor insan. kur ayağına ne bulursa geçirip duruyorlar.

2 gün önce katlanır bisikletlere 200 TL zam yapmışlar bunlar niye bu kadar giydiriyor? yani zam yaparsın da 200 TL ne diye soruyor insan. kur ayağına ne bulursa geçirip duruyorlar.
Decathlon'a suç bulamıyorum. Aynı anda hem kur hem de vergiler sürekli artıyor. Yıl boyu stok girdisi yapıyorlar gördüğüm kadarıyla. Her girdi yaptıklarında TL biraz daha değer kaybetmiş oluyor. Onlar da fiyatlara yansıtıyorlar. Bize iyilik borçları yok sonuçta.

Asıl canımı sıkan Türkiye genelinde sürekli pahalılaşmanın rutine dönmüş olması. Fakirleştiğimizi artık yıldan yıla değil artık aydan aya hissediyoruz, çok da normal karşılıyoruz. Forumumuzun bile yaş ortalaması yurtdışındaki benzerlerinden çok yüksek çünkü Türkiye'de bir gencin hobi sahibi olma lüksü yok.

Tabii ki değişik fikirler olacaktır da bu arkadaş düşerken bacaklarını pergel gibi 180 derece açtıysa ve tayt malum yerden yırtıldıysa kabahat onda. Ama açmadıysa kabahat taytta.

Tabii ki değişik fikirler olacaktır da bu arkadaş düşerken bacaklarını pergel gibi 180 derece açtıysa ve tayt malum yerden yırtıldıysa kabahat onda. Ama açmadıysa kabahat taytta.
Decatlon taktıyla çok defa düştüm. Hatta birinde velodromeda dönerken rahat 35, 40 km/sa hızla düştüm. Ben parçalandım, her yerin asfalt, beton yanığı oldu ama tayta bir şey olmadı.
Velodromeda ki düşüşümde öyle sürükledim ki mayonun ense kısmı omzuma inip yırtılmıştı.
Onun içinde gidip Decathlon ürünlerini suçlamadım. Hatta iki mayo bir askılı tayt aldım üzerine.
Verilen paraya göre yinede iyi ürünleri var. Decathlon'dan gelirim yok ha, öyle sanmayın. 🤣

Denedim fakat kabul etmediler doğal olarak sonucun bu olacağını biliyordum denemek istedim. Birinin aklında böyle bir soru olursa en azından rehber olur.

Sevdiğim bir outdoor mağazası.

Arkadaşlar ben genelde decatlondan alışveriş yaparken bisiklet ile alakalı bakmiyorum çünkü başa bisiklet ibaresi geçince giydir babam giydir yapıyorlar o yüzden koşu giyim ürünlerinden alıyorum bisiklet icin biraz daha uygun oluyor

Giyim ürünlerinde koşu ve bisiklet ürünlerinin arasındaki temel fark bisiklet ürünlerinin sırt kısmının biraz daha uzun olması oluyor. Sürerken beliniz açılmıyorsa sıkıntı yok.

Bisikletle koşunun hızı farklı olduğu için rüzgara karşı gğçlendirilen yerleri farklı oluyor. Birde bisiklette terleme fazla olacağı için ter atma da koşuya göre farklı olacaktır. Bu tür etki gerekmeyen ürünlerde tercih edilebilir.

Decathlon’un KeepDry 500 kislik iclikleri var. Genel kullanim ya da futbol icin uretilmis sanirim. Ama bisiklet icin hicbir eksigi olmayacak sekilde kullanilabiliyor. Tavsiye ederim. Fiyati da gayet uygun.

S
Decathlon’un KeepDry 500 kislik iclikleri var. Genel kullanim ya da futbol icin uretilmis sanirim. Ama bisiklet icin hicbir eksigi olmayacak sekilde kullanilabiliyor. Tavsiye ederim. Fiyati da gayet uygun.
Stokta yokmuş hocam 31.10.2020 tarihi itibari ile, geldiğinde alırım artık

Geri