Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Denizli

Arkadaşlar orjinal avid bleed kit edindim, yağ bakımlarını ücreti karşılığında yapmayı planlıyorum. Buraya yazma sebebim bildiğim kadarıyla Denizli' de bu işi yapan tek bisikletçi olması. Onun kullandığı kiti bilmiyorum ama orjinal değilse asla işlem tam olmuyor(kendi çakma kitimle defalarca denedim oradan biliyorum)

Scudo
@OnurÖzdağ
Aklımdaki fiyat fren modeline bağlı olmaksızın 20 lira. Avid in tüm modellerine yapabilirim, sram için farklı kit gerekir.

denizli fitness tarzı bisiklet kiralayan yer var mı ya veya sehir tur bisikleti yol bisikletide olur denemeden bilemiyoruz ne alacagımızı

@canalanplt benim bildiğim kadarı ile o tip bisiklet kiralayan bir yer yok. Genelde eski tip çelik bisikletler var kiralamada.

26 jant v fren salcano ng 750 çalınmıştır. Görenler lütfen iletişime geçsin.
Furkan Bakal 531 886 6415
Havaların ısınmasıyla bu olayların artacağı aşikar. Bisikletlerinizi güvende tutmaya özen gösteriniz. Şimdiden teşekkürler.
IMG-20180527-WA0023.jpg IMG-20180527-WA0022.jpg

@cekalp salı akşamları Pamukkale Bisiklet Derneği'nin (link) herkesin katılabildiği gece sürüşü etkinlikleri vardı. Geçen haftadan itibaren gece sürüşlerine ara verdiklerini söylediler. 3 hafta önce falan ailesinin izni ile katılan bir genç bu turuncu dubalara çarpıp düşmüştü. Tesadüfen geçen polis "geceleri böyle grup olarak izinsiz sürüş yapamazsınız biri size çarparsa uğraşır durursunuz" demişti. Ondan sonra bir daha çıkmadılar. Ama aynı grup pazar günleri de sürüş etkinliği düzenliyor. Genelde asfalt rotalar olunca pek gitmiyorum herkeste yol bisikleti olunca hayli arkada kalıyorum. Ben genelde arkadaşlarım ile akşamları küçük sürüş yapıyorum.

• Beğen
Tepkiler: cekalp
@MakRo Teşekkür ederim bilgilendirmen için kaçırdık desene :) yapacak birşey yok bende bireysel takılıyorum genellikle o yüzden yazdım konu aktif mi diye

@cekalp yinede iletişime geçin derim. Belli bir grup whatsapp üzerinden toplanıyor demişlerdi. Facebooktaki gruba girip detaylı şekilde sorarsanız daha bilgili birisi yardım edecektir.

Dün akşam tesadüfi olarak biri tandem birisi normal 2 turcu ile karşılaştım seslendim ama yetişemedim ışıkta açılınca geçtiler. Bugün aklıma gelen "pedal arkadaşım" grubu ile iletişime geçtim ilk başta onlar sanmıştım fakat onlar daha bugün gelmişler Denizliye. Kendileri ile haberleştim haber bekliyorum küçük bir tanışma ve muhabbet için gitmeyi düşünüyorum gelmek isteyen olursa heberleşebiliriz.
(link) Belki bilirsiniz kadroyu (link) 'a yaptırmışlardı.

Kendileri ile konuştum. AquaMall alış veriş merkezinin oradalarmış büyük ihtimal akşam saatlerine kadar buradayız dediler.

=====================================

Düzenleme : Bugün kendileri ile iletişim kurup yanlarına gittim amaçlarını ve hedeflerini dinledim gerçekten sadece bisiklet ile tur yapmaktan öte her türlü engelliler adına farkındalık oluşturup ortak bir amaç uğruna pedal basıyorlar. Rotalarında daha önce iletişim kurdukları kişiler ile tandem bisiklete alıp belirli bir mesafeyi onlarla gidiyorlar. Bunun bir benzeri yabancı bir adrenalin sporları kanalında yine bir tandem vasıtası ile her türlü engelleri olan bireyler ile tur yapan bir Amerikalı vardı onda görmüştüm. Umarım amaçlarına tam anlamları ile ulaşırlar. Malum tam bayramda Denizlide oldukları için Eş Pedal Bisiklet Derneği veya Pamukkale Bisiklet Derneği ile iletişim kuramamışlar. Bu akşam yada duruma göre yarın sabah Aydın'a doğru yola çıkacaklar. Belki oralarda eşlik etmek isteyen olur. Maalesef olayın sıcağı ile detaylı bir resim alamdım ama ufakta olsa bisikletleri. Kendilerine ulaşmak adına (link)
ayrıca kendilerine bu amaç uğrunda yardım eden Soul Rider, Atölye 25.4 ve bu yolda onlara yardım eden herkese teşekkür ederim.

Dosyalar

• 2018-08-23-2541.jpg
    2018-08-23-2541.jpg
    153,1 KB · Okunma: 18
  • Beğen
Tepkiler: BugAdam ve cekalp
MERHABALAR.
ÜNİVERSİTE DOLAYISI İLE ANTALYADAN , DENİZLİ ŞEHRİNE GİDECEGİM.
VE MERİDA BİG NİNE KULLANICISIYIM.
DENİZLİNİN PARÇA - TEKNİK SERVİS OLARAK EN BİLGİLİ VE EN GÜVENİLİR BİSİKLETÇİSİNİ ÖNERİRMİSİNİZ.

TEŞEKKÜR EDERİM.29872423_2036188356704699_2360279374742401464_o.jpg

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek
@OnurÖzdağ Mesela işin ustası denicek bir bisikletçimidir. Ve sevmediginiz yönlerinden bahsedebilirseniz. Biraz hassasımda bisiklet konusunda.

• Beğen
Tepkiler: OnurÖzdağ
@Switchover
Şimdiden hoşgeldin. Ben de şahin bisikleti öneririm. Yedek parça fiyatları pahalıdır ama bakım için gidebilirsin. Dağ bisikletin olması çok iyi çünkü hemen üniversitenin dibinde arazimiz var. Birlikte merdiven indiğimiz, merdiven tırmandığımız, uçup kaçtığımız, arazi sürüşleri yaptığımız bir ekibimiz var. Üniversitenin bisiklet ve extrem sporlar topluluğu var. Pamukkale bisiklet derneği var. Var oğlu var yani :) özelden her konuda yazabilirsin. Seni yanımızda görmek isteriz.

@Mustafa Zeybek
Bu arada mesajım herkes için geçerli. Aramızda küçük yaşta (14-15) arkadaşlar da var. Açıkçası benden çok daha yetenekliler :D kondisyonunuz yoktur, merdiven inmeye vs gelirsiniz, kondisyon vardır teknik yoktur, mesafe yapmaya gelirsiniz. Hiçbiri yoksa yavaş yavaş geliştiririz. Buyrun gelin :)

Keşke gelebilsem :) yarış bisikleti ile merdiven inip zıplamaya kalkarsam ya maşayı kırarım ya jantı yamulturum ama bir gün izlemeye destek olmaya gelirim

@cekalp
Önceden Babadağ, pamukkale gibi yerlere mtb ile olsa bile giderdim. Artık gerek bisikletimi iyice arazi donanımıyla donatmış olduğumdan(34t aynakol dişlisi yokuş aşağı kolayca boşa çıkıyor, 78cm gidon, arazi lastikleri vs), gerekse yaşanmış ve yaşanabilecek kazalardan pek yollarda değilim. Yine de grupça olduğunda asfaltta da takılıyorum. Özelden iletişime geçelim. Dernek sürüşünde falan süreriz en kötü.

• Beğen
Tepkiler: cekalp
Denizli'de teknik iniş parkurları nerede ve nasıl gidilir?
Youtube'da izledim ama parkurların başlangıç noktalarını bulamadım.

@Cyclinq çizerek göstermeye çalıştım, bir de yazayım 20180904_222814.jpg
Seyir tepesine çıkar gibi itfayenin yanından patikaya giriyorsun. seyir tepesine devam etmek yerine yukarıya gidiyorsun. Yol ikiye ayrılacak. Düz gidersen ucu kapalı bir yere gidersin. Sen diğer taraftan devam edeceksin.(kıvrımlı kısım) Patika bitince sağ tarafta zirveyi, solda inişi göreceksin. O inişten devam et. Orası teknik parkur. (Yanında bir şey yazmayan çizgi hayvanat bahçesinin o tarafa gidiyor. Istersen seyir tepesi yolu yerine o taraftan tırmanabilirsin)

Yalnız asla yalnız gitme ve inmeden parkura bakmayı ihmal etme. Videolara da aldanma çünkü arazi gittikçe aşınıp zorlaştı.

Bir de inişi değil de tırmanışı çok keyifli olan bir yer var. Az önce patika bitince sağda zirve var dedim. O korkunç yokuşu tırmanınca sola bak. Orada da iniş var. 1. Çeşmenin oraya iniyor. Tersten çıkarsan çok daha fazla keyif alırsın.

• Beğen
Tepkiler: MakRo
Geri