Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Duvara yakın geçmek

Serhat ÖNAL

Aktif Üye
Tepki
55
Pazar günü Darkeagle ile beraber sık sık forumda bahsi geçen Caddebostan'dan başlayan bisiklet yolunu bir görelim dedik. Avrupa yakasında ikamet ediyoruz normalde. Moda da aracımızı park ettikten sonra sahile indik. Duvar dibinden sahile inen dar bir merdiven vardı. Bu merdivenin de yine duvar tarafında dar bir iniş vardı. Bende bisikletimle oradan ineyim dedim. Dallar falan sarkıyordu tepeden dolayısıyla çok dikkatli bir iniş gerektiriyordu. Tam hızımı almış güzel güzel iniyorken aşağıdan yukarıya gelen bir hanımefendi "dikkat edin" diye seslenmeme rağmen kucağında bebeğiyle beraber kendini önüme atıverdi.

Ve sonuç: O tarafa gideniniz olursa duvarda kalan sol kolumun parçalarını kargo ile bana gönderebilir mi ? :)

http://img95.imageshack.us/img95/3527/kolumdv1.jpg

Scudo
Orayı biliyorum.Büyük geçmiş olsun :)
Pazar günü caddebostan sahil bisiklet yolundan nişanlımla gezerken bende katil oluyordum :)Malum hafta sonu bisiklet yolundan yayalarda yürüdüğü için ara sıra normal yaya yoluna giriyoduk herkez gibi.Orta yaşlı kadının birisi nişanlıma bisiklet yolundan gitsene ..... dedi.Arkama hışımla döndüm :)
Neyse dedim güldüm geçtim :)Gönül isterdiki erkek olsun..Ön kaldırmayada yeni yeni alışmaya çalışıyorum beynini ezerdim valla :)

Bahsettiğiniz yer modada, indikten sonra sağ tarafta tenis kortları ve karşı sahilde de kalamış marina kalıyorsa; ben de oradan indim bayağı bir zaman önce. Yol dar ve yan tarafı merdiven. Çok riskli ama zevki biyer, 1 yalamalık dondurma diyebilirim :). Aman kimse inmesin oradan. Geçmiş olsun Frontalier...

Kadıköy Anadolu'dan sonra ilk sağ değil mi?

sol kolu bıraktıysanız yanılıyorum (!)

@hammurabi

tahmin ettiğim yerse ben sürekli iniyorum gerçekten zevkli bir yerdir çok ta dik bazı yerleri çok kötü çizmişsin geçmiş olsun

aşağısı park dimi ?

@jimi1984

Teşekkür ederim. Birşey dikkatimi çekti. Bisiklet kullanan birkaç arkadaş kalabalık bir gün olmasına rağmen aşırı sürat yapıyordu. Her ne kadar bisikletlere ayrılmış bir yol olsada bu denli tehlikeli bir sürüş yapılmaması gerektiğine inanıyorum.

@ergin

Teşekkür ederim.

@hammurabi

Sanırım aynı yerden bahsediyoruz.. Teşekkür ederim..

@Ergün (Divinity)

Teşekkür Ederim.

@TOPlama_bicycle

Evet aşağıda bir park var. Teşekkür ederim. Umarım aynı yerden iniş yapan kimsenin başına gelmez. Bayağı bir acı veriyor açıkçası.. :(

geçmiş olsun diyorum size ama ben bu hafta sonu bir kaza geçirdim ki 3 yerim birden gitti omzumda hafif açılma var siz ucuz atlatmışsınız acil sifalar

geçmiş olsun ucuz atlatmısın :( .iz için yaz boyunca en az bu sene güneşeten koru keloid için önleyici kremler var aklında olsun ;) . ama az bir miiktar faça kalcak gibi olsun yakışır hiç dert değil:) .

@Hasan Hakan Koç

:)

Teşekkür ederim abicim. Senin mesajından sonra iyileştim bile..

çok geçmıs olsun umarım son yaralanmanız olur ama bende de bır duygu var mesela dagdan ınerken dusersem eger cok acıl bır yaram yoksa oralara su sıkıyorum ve daha bır gazla daha bır hızlı ınıyorum anca ınısı bıtırdıkten sonra veya cıkısa geldıkten sonra :D durup yarayı ıyıce temızlıyorum
nedense benı cok gaza getırıyor o yaranın uyusuklugu o adrenalın falan cok daha guclu hıssetmemı saglıyor:)

Gecmis olsun dilekleri icin herkese tekrar tesekkur ederim, benzer bir olayin yakinindan dahi gecmemenizi diliyorum.

geçmiş olsun kardeş .bisiklet yolunda yayanın ne işi varsa artıkın:boese157:

Geri