Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

El Diablo

Dağ bisikleti özelliğini yitirmeden yakaladığın ağırlık çok iyi Zafer abi.
Türkiye'de yoktur,bu kadar hafif dağ bisikleti özelliğini yitirmemiş bisiklet.
Kazasız belasız uzun seneler kullanman dileği ile..
Selamlar

Scudo
Zafer abi arka lastil inik galiba:D .Şaka şaka geçen hafta senin canavar uyuya kaldı ınşallah bu hafta görmek nasip olur.Neyse onun yerine canavarın kırkardeşini bahaneyle gördük.Ha bu arada başınıza gelenleri duydun geçmiş olsun.Kazasız belasız bızle bol pedallar.

@İdris ACA
Teşekkürler İdris dağ bisikleti özelliliği derken süspansiyon yerine rigid maşa ruble 11-23,2 adet ayna dişli,az telli jantlardan vs.den bahsediyorum..

@PENTO
Teşekkürler ederim lastik patladı diye diye en sonunda lastiği yardırdın bana,ya bu arada bi dünya sarhoş adamlarla uğraştık.

Zafer bey hayırlı uğurlu olsun,bu mudur denecek bi donanıma sahip.T.R de başka yoktur sanırım böyle endamlısı.Toplarken aldığınız parçaları adı yada görüntüsüyle bi kaç kez denk gelmiştim.ALLAH kaza bela vermesin abi...

• Beğen
Tepkiler: zafer sayin
Bisikleti yurt dışında toplatıp mı aldınız yoksa bu parçalar bulunabiliyor mu. Merak ettim, çok güzel bir bisiklet olmuş tabi. Güle güle eskitin.

• Beğen
@dümenci

yorumların için çok teşekkür ederim bisikletin bir çok parçası çok yeni değil resimini bir türlü çekemedim nasip bu güneymiş.

@NightHawk
Selam bisikletin orta değiştirici hariç geri kalan parçaları yurt dışından gelidi,tabi parçalara da sipariş verir vermez elime ulaşmıyor aldığınız yerler de bu tip parçaları pek ellerinde bulundurmuyorlar böylece süreç biraz uzuyor.Yorumlar için de teşekkür ederim.

zafer sonunda resimleri koymuşsun foruma..eline cebine!!! zekana saglık...şunu maxxisleri de takıp tartıp göstersende bizde inansak:D şaka.şaka inanmayanlar olabilirde:boese157:

• Beğen
sayın dostum...iyi günlerde kullan.
"özelliğini yitirmeden"...:
- Şu M2 Racer karbonu alacaktın (-40gr)
-nokon/jagwire karşılaştırmasını yaptınızmı Şölen le?
Jagwire Ripcord :bana göre Nokon dan daha teknik ve sade(şık) duruyor.
kırmızı var.beyaz var.
Powercordz a henüz "güvenmeyenler" için.:)
-haaaa,bir de wireless olsa...sadelik açısından..kırmızı polar lar var...
-fren kolları "çıplak" olsa ,rahatsızlık veriyormu?

az da olsa.... katkım olduğu için mutluyum.
Tekrar kazasız belasız sürüşler diliyorum.

• Beğen
nokon jagwire vites takımında fark yok gibi..fark fren takımında 20 gr kadar...aslında teller de de(powercordz)fark var..

• Beğen
Böyle bir bisikleti olmayıpta bu bisikleti gören bir bisikletçi ne derse onu diyorum...
OOOOOOOOOOOOOF be maaşallah!!!!

• Beğen
vay vay çaktırmadan nezaman koydun fotoları. millet bukadar özel ve güzel aynı zamandada hafif xc bisikletlerini görünce bursada neler varmış deyip şaşırıyor sanırım.fotoları cep tel ilemi çektin bisikletin güzelliğini yeterli ayrıntıyla verememiş.aslında çok daha süper.
bu arada bi sarhoş motorlu gördüm size yamuk yapanın..... vede,zafer abim nerde elini öpcem dedi.

yakından görme fırsatımda olmuştu sanırım bir kaç parça da değişiklik oldu hayırlı olsun çok güzel

• Beğen
Sonunda resimlerini buradan görebildik. Geçen sene İstanbul'dan gelip yapmış olduğumuz kısa turda bisikletin hafifliğine inanamamıştım. Son hali ile daha da inanılmaz olmuş. Güle güle, kazasız belasız kullanmanı dilerim.
Aşağıda o güzel günden kalmış bir hatıra fotosu..
http://img398.imageshack.us/img398/4986/img07451ve3.jpg
(link)

• Beğen
Geri