Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

En iyi 'Fiyat/Performans' bisikletini seçiyoruz.

@kaju fiyat aralığını gözden kaçırmanın dışında bence öyle

Scudo
@wakizashi istenen özellikler derken onu kastettim zaten. Yoksa pahalı bir üründe gayet fiyat performans olabilir, farkı dayım. Başlık altında aranan bu değil ama.

@wakizashi

Abi naptın sen ya :D 1500₺ diyorum sen 4.400₺ lik bisiklet önermişsin :D Beni 3 kat aşar.

Mosso Legarda 1824 güzelmiş. Bunun amortisörü iptal edilip daha ucuza alınabilir mi acep?

@suyunsesi
Duz maşali modelleride var onlarin ama hangi modeldi unuttum.Yine legarda serisi

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
(link)

az üstüne çıkarsan

(link)

@suyunsesi
legarda msm = erkek bisikleti, süspansiyonlu maşa
legarda mdm = erkek bisikleti, düz maşa

fiyat olarak avantajı olduğunu sanmıyorum

• Beğen
@suyunsesi

(link)

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Veto8
@suyunsesi

Aradiginiz ozelliklere sedona 410 birebir uyuyor, bir inceleyin derim.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
@suyunsesi @h.kozan :) ben de 410'culardanım. Sorunuz olursa buradayım. + bütçenizin bir bölümünü KEG'e (kask-eldiven-gözlük) ayırmanızı şiddetle tavsiye ederim. Uygun fiyatlı ürünler için Decathlon'dan yararlanabilirsiniz.

• Beğen
1500 e kadar şehir ve dağ önerisi alabilir. Miyim

@ihancioglu Geçen Yıl Hidrolik Diskte Sorun Yaşayanlar Vardı Bu Modelle İlgili. Bakımı Da Zordur Ve Masraflıdır. Genel Olarak Komponentlerini Beğendim. Selesi De Rahat. Birkaç Kişiye Daha Danışın Yardımcı Olurlar. :)

Bence F/P Arıyorsanız Bu Bisikletlerin Üstüne Ekleyebilecek Biraz Daha Paranız Varsa Mosso Legarda Serisine Bakın Derim. Konu Güzel Olmuş Bu Arada Ellerinize Emeğine Sağlık. :)

@suyunsesi Benim De Beğendiğim Bir Bisiklet Kendisi Ama Şuan Triban 100 Ve Bu Model Arasında Gidip Geliyorum Bayağı. Bisiklete Dönersek, Hibrit Olması Çok Hoş. Komponentlere Ve Kadrosuna Göre Uygun Fiyatı Var. Mosso Legarda 1824 MdM Diye Geçiyor Düz Maşalısı

Merhabalar yaş 37 :) bisiklet almak istiyorum. Dağ bisikleti ön amortisörlü bir bisiklet olabilir. Amacım gezinti yapıp kafa dağıtmak egzersiz için almayı düşünüyorum. Fakat hangi marka hangi model tabi burada sizlerin yardımlarını bekliyorum. Piyasada bulunan marka ve modellerin birbirleriyle karşılaştırılınca verilen parayı hak eden hangisi olur? Evet biliyorum bu sene bisikletlere zam geldi fiyatları çok arttı. Markaları tanıyanlar vardır çıkarttıkları modelleri araştıranlar vardır. Mesela X firma modeli fiyatına göre iyidir alınır yada x bisikleti alacağına şu alınır vs.
Örneğin görünüşünü beğendiğim modeller şunlar;

kron xc100-27-5-mtb-erkek-v-fren-21v
kron xc100-27-5-mtb-erkek-h-disk
kron 27-5-wildfire-ltd-hyd-bisiklet
carraro force-720-21v-hd-275-2020
umitbisiklet 2960-camaro-hyd_tr

mosso 27-5-raceline-h-bisiklet
carraro force-750-24v-hd-275-2020
kron xc150-27-5-mtb-erkek-h-disk

trekking
umit bisiklet 2863-magnetic Man v fren

Amacınıza yönelik (mtb, şehir, yol, gravel, vs) ve boyunuza uygun olduğu sürece yakın fiyattaki bisikletler arasında önemli farklar yoktur. Birisi sizi diğerinden daha fazla mutlu etmez. İlk bisikletiniz olacaksa görünüşünü beğendiğinizi alın.

Geri