Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Erzurum

Yarın kısa bir tur yapalım. Bir saatlik yahut maksimum birkac saatlik.
Var mı gelen?
Ses ver Erzurum :)

Scudo
Şu an Erzurum da tura devam ediyorum. Bu civarda iseniz beraber devam edebiliriz.

Erzurumdan sonraki durağınız neresi?

@hardwrestler mesaji gec gordum. Yoksa gelirdim. Cumartesi- pazar gunu eslik ederdim. Guzel de bir tur çıkarırdık herhalde..

Son düzenleme:
Gaziantep den başladığım tur 15 gün sonunda Erzurum da sonlandı. Bu sayfada paylaşacağım.203951
1. Gün: Gaziantep /Adıyaman Gölbaşı

IMG_20190625_093644.jpg dosyayı görüntüle

Narlı kavşağında kadar nasıl gittiğimi bilemedim lakin! Ordan pazarcığa inanılmaz bir sıcak ve nem insanı bayıltıyor resmen!.. Gölün manzarası bir nebze rahatlattıktan sonra pazarcığa varıyorum. Pazarcık ta arkadaşımın evinde öğle yemeği yedikten sonra yola çıkıp 2.5 saat sonra gölbaşına varıyorum...

2. Gün Adıyaman gölbaşı-Malatya Doğanşehir203961 dosyayı görüntüle203962 dosyayı görüntüle

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
herkese selam erzurumda ve forum da yeniyim bayramdan sonraki günübirlik turlara açığım

Erzurum 'da 5 yıl bulundum güzel şehir insanları kaba biraz o yönü kötü kılan

Erzurumda olup turlamak isteyen var mıdır acep? :D

Merhaba. Şu an Erzurum'da olup bir konuda bana yardımcı olabilecek var mı acaba ?

Selam arkadaşlar!
Erzurum'da günübirlik turlar düzenleyen aktif bir bisiklet kulübü var mı? Sosyal medyada aradım fakat bulamadım...

• Beğen
Tepkiler: Ali Kılıç 35.5
Ben İstanbul'da yım ama gönlüm Erzurum'da. Keşke oralarda sürebilsek. Ah ulan ah…

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
En son 2021 yılında bisikletimi araba ile götürüp Erzurum da sürmüştüm. Palandöken e falan çıktım. Asfalt kalitesi çok iyiydi. İzmir'de delik deşik yollarda sürdükten sonra kaliteli asfaltta sürmek keyifli idi.

• Beğen
Tepkiler: Ali Kılıç 35.5
Merhaba, Erzurum da aktif bisiklet süren var mı?
yol, mtb vs

merhaba ben yol bisikleti alacağım inşallah yakın zamanda :)

Geri