Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Erzurum'da bir Whistle Yuma

hayırlı oolsun harika bisiklet çamurluklar kolay cıkıyor mu?
çamurluksuz fotoları varsa yükler misiniz
kazasız belasız pedallamalar .

• Beğen
Tepkiler: matmaca
Scudo
Whistle'ın bisikletleri pek hoşuma gitmez,bisiklette gri rengi de sevmem,şehir bisikletlerine de sıcak bakmam amaaa bu çok güzel ya cidden samimiyetimle söylüyorum nadir beğendiğim şehir bisikletlerinden oldu. Hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanın inşallah :)

• Beğen
Full donanımlı, yollarda her türlü ihtiyacı karşılayacak enfes bir bisiklet. İmrendim valla. Güle güle kullanın :)

• Beğen
Çok güzelmiş. İmrendiğim kısımlar oldu. Bende de Sedona 301 var. Güle güle kullanın. İyi dersler.:)

• Beğen
@mehmettoprak

Teşekkürler. Çamurluklar kolay çıkıyor. Açıkçası çamurluksuz halini hiç merak etmedim, nasıl görünür diye :) Bir ara çamurluklları çıkarırsam mutlaka yüklerim fotoları.

@yigitkirca
Teşekkürler. Sedona'da kalite bisiklettir. Aldığım dönemde üretimi olsaydı sizin modelde alacaktım.

• Beğen
Tepkiler: yigitkirca
@yigitkirca

Aynen belirttiğiniz gibi "her türlü ihtiyacı karşılayabilecek bir bisiklet". Teşekkürler

@hturannet
Teşekkürler. Erzurum Yıldızkent ve Şükrüpaşa arasında git gel yapıyorum. :)

Güle Güle kullanın... Hem şık hem eksiksiz...

• Beğen
@matmaca

Hocam aynı yerdeymişiz ben de Yenişehir'in bitiminde Kuğulu Park'ın oralarda oturuyorum. Umarım ilerde bir gün tanışırız hayırlı olsun tekrar

• Beğen
yok hocam hiç abartı değil eline sağlık :) süper bisiklet hayırlı olsun güle güle kullan :)

• Beğen
güle güle kullanın çok hoş .akıcı mı acaba

Evet, Mahmut Bey'in bisikleti akıcıydı. Ben de onda görüp almayı istedim ama Türkiye'de satışı yoktu...

Hayırlı olsun her ne kadar ben günümüz bisikletlerini pek beğenmesemde;yinede güzel makine ağır olması iyidir.zamanla bacaklar gelişdikce;hiç sorun olmaz bence.kazasız belasız sürüşler.

Whisle marka ustundeki kalabaliga ragmen hafif geldi bana. Yariş alacaktim gozum takildi kaldi onda onceki bisikletim 30 senelik bir yaris bisikletiydi. Bu biraz daha kamil adam işi...Bende işe gitmek için aldim. Baktiginizda bir bütün halinde herseyi tamam bir bisiklet 56 kadro fiyati 1650 lira ve bayagi indirimli oldugunu söylediler.

Geri