Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Euro 2016'da Kim Şampiyon Olur?

Euro 2016'da Kim Şampiyon Olur?

• Polonya

• Portekiz

• Galler

• Belçika

• Almanya

• İtalya

• İspanya

• Fransa

• İngiltere

• İzlanda

• Toplam katılım
    50
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

kıvanç özkarayel

Daimi Üye
Tepki
146
Bisiklet
b'Twin
Bildiğiniz gibi euro 2016 yaklaşık 2 haftadır devam ediyor. Şu anda çeyrek finale çıkmış 6 takım var. Bu akşam oynanacak maçlara göre de 2 çeyrek finalist daha eklenecek. Sizce bu takımlardan hangisi şampiyon olur?https://i.hizliresim.com/jnARlD.jpg

Scudo
Almanya-İtalya/İspanya maçının galibi kim olursa o olur bence. O değil de biz gruptan çıksaydık finale kadar yolumuz vardı, rakipler o kadar da dişli rakipler değildi yani.

Almanya, Fransa ya da Belçika dan birisi şampiyon olu gibi. En büyük favorim Almanya.

Portekiz ya da Almanya olur.

Kesinlikle ve şüphesiz ALMANYA:cool:

Gönlümden almanya geçiyor ama 2 kere üst üste avrupa şampiyonu olan ispanyayı bile rahat bir şekilde yenen italya da olabilir açıkcası

İspanya şaşırttı beni dün favorim ispanyaydı şimdi Almanya Türkiye biraz gönülden canla başla oynasaydı finale giderdik tabi bizim büyük oyuncumuz yok buraya kadardı ancak

Fransayı yaparlar :)

İtalya bayağı sağlam top oynuyor. Favorim. İtalya olmazsa almanlar diyorum. Portekiz ise oynadığı futbolla elenmeyi hakeden bir takım. Türkiye'de elenmeyi hak etti.

Biz bitti demeden bitti ya, hala ona yaniyorum. Arda da hala reklamlarda. Vah zavalli turkiye...
Favorim izlanda.
O kupayi reykjavik'e getirecegiz!!. Ondan sonra da kuru fasulye-pilav partisine gidecegiz mahallenin gencleriyle

Kalbim İzlanda , aklım Almanya diyor :D

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege
Aha bi izlanda oyu daha gelmis. Kim o icimizdeki izlandali la? Ramazandan sonra bi cay ismarlayayim ona besiktasta!

Eyyy almanya, seni baskan yaptirmayacagiz!!

• Beğen
Tepkiler: Emre G.
Belcikanin yapacagi maclar zor maclar degil finali gorur herhalde

@Kuzey Ege benim de kalbimden geçen İzlanda, keşke alsalar ama çok zor, bırakmazlar.

Not: Çay istemiyorum merak etmeyin :harika:

@Anonim bakin hatta konu ile ilgili cok da ozgun bir tezahurat besteledim. Evde coluk cocuk gece gunduz bunu soyluyoruz:
Bu sene sampiyon gorelim sizi
Ölmeden mezara koymayin bizi
Korkutmaz bizleri musalla taşı
Ölümüne seviyoruz biz izlandayi.

Guzel olmus dimi. Patent basvurusu yapiyoruz bayramdan sonra hayirlisi inş

Çok kritik maçlar var. Benim için kırılma noktası, Galler - Belçika, İtalya-Almanya.

Ben Süpriz yapıyorum.

Portekiz - Galler , İtalya - İzlanda yarıfinali. İtalya Galler Finali izleriz.

• Beğen
Tepkiler: AtamIslam
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Geri