Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fırsat reyonu (ürün inceleme ve yorum)

mesaji yazdiktan sonra rossmanna gittim bakayim diye, elime alıp köşesinde bastirinca direk delindi, poşet gibiymis biraz sanirim :(
direkt sivri bir cisimle bastırma gibi bir şey yaşamadım ama köşelere, aletlere takıldığı/sürttüğü oldu. öğrendiğim iyi oldu, bastırmamaya özellikle dikkat ederim

Scudo
malzeme kalitesi nasil acaba hocam? trendyolda sanirim ayni urun 200 küsür liraya satişta ve yorumlarda ilk kullanimda yirtildigina dair sikayetler var da alinir mi acaba?
Mümkün mertebe rüzgardan korunaklı bir yerde kullanmanızı tavsiye ederim. Ben evin balkonuna koyuyorum bisikleti, iki tarafı duvar olmasına ve korkuluk olan tarafında da 90cm kadar yüksekliğinde duvar olmasına rağmen bisikletin üstüne kılıfı geçirip alttan kilidini taktıktan sonra kilit halatının kılıfa bağlanan noktası kopma noktasına gelmiş ve kılıf bisikletin üstünden sıyrılmış. Balkonda da olmadı :(

• İnanılmaz
Tepkiler: ErzincanLee
Fırsat Reyonu bu mesajda görüp girdim bir ürün daha eklemişler: (link)

1687326594641.png

Ben denemek için aldım bakalım ne kadar dandik olabilir:) 3XL yazıyor ama 80-85 kg'a tekabül ediyormuş çok bol olmaz muhtemelen, bana dar bile olabilir.

Firsat mıdır değil midir? Bilmiyorum. Ilkkez deneyecekler bakabilir. (link)

Fırsat Reyonu bu mesajda görüp girdim bir ürün daha eklemişler: (link)

306081 dosyayı görüntüle

Ben denemek için aldım bakalım ne kadar dandik olabilir:) 3XL yazıyor ama 80-85 kg'a tekabül ediyormuş çok bol olmaz muhtemelen, bana dar bile olabilir.
Ürünler bugün elime ulaştı forma kalitesi yeterli duruyor 3XL'da çok çok bol değil. 188 boy 93 kiloyum çok hafif bol oldu rahatsız etmiyor. Kısa tayt kullanmadığım için taytı arkadaşıma verdim ama fiyatına göre pedi idare eder gibi duruyor, hiç pedsiz kullanmaktansa:) Totalde 162 lira ödemişim şu an 690 TL (Teslimat dahil 900e geliyormuş) bu fiyata alınır mı bilmem ben almazdım ama aldığım fiyata göre iş görür. O zaman görüp alan varsa hayırlı olsun:)

Not: Formada ve taytta kaydırmaz şeritler var

Son düzenleme:
H&M'deki tayt ve formalar bitmek üzere. Tayt birkaç gün önceye kadar sitede yoktu ama stok gelmiş ve bitmek üzere.

Daha yeni ombre üst kahve tayt için sipariş geçtim. Üst biraz kalın duruyor daha çok baharlık gibi ama kahverengi tayt umarım iyi çıkar. İngiltere fiyatlarına göre TR fiyatları ucuz. Tayt orada 70£ 2400TL gibi bir rakamken burada 1500TL.

Aynı takımın siyah versiyonu da var.

Umuyorum beden ve kalite beklediğim gibi çıkar.

Zara'nın da bisiklet sektörüne ürün yapması ayrı güzel.

hmgoepprod3.jpeghmgoepprod2.jpeghmgoepprod4.jpeghmgoepprod5.jpeg

Dosyalar

• hmgoepprod4.jpeg
    hmgoepprod4.jpeg
    24,3 KB · Okunma: 2
H&M'deki tayt ve formalar bitmek üzere. Tayt birkaç gün önceye kadar sitede yoktu ama stok gelmiş ve bitmek üzere.

Daha yeni ombre üst kahve tayt için sipariş geçtim. Üst biraz kalın duruyor daha çok baharlık gibi ama kahverengi tayt umarım iyi çıkar. İngiltere fiyatlarına göre TR fiyatları ucuz. Tayt orada 70£ 2400TL gibi bir rakamken burada 1500TL.

Aynı takımın siyah versiyonu da var.

Umuyorum beden ve kalite beklediğim gibi çıkar.

Zara'nın da bisiklet sektörüne ürün yapması ayrı güzel.

Ürünler geldi, 173 82kg alt üst L almıştım. Üstün kolları uzun geldi, biraz da bol. Ama hafif kaslı bir vücutta tam oturur. Tayt da bir tık uzun ama çok da problem etmem. Tayt da cep var. İçi tül. Dry Move ter tutmaz ibaresi var. Henüz sürüşe çıkmadım ama süngeri kalın. Sürüşten sonra editlerim buraları.

1689368922118.png1689368879731.png
vergiyle birlikte 327₺ye alabiliyorsunuz çanta levye takımı yama seti vs. de var, sizce de uygun değil mi arkadaşlar?
1689369246259.png
bir de bu var, bu da 1278₺ye geliyor, bu tarz setler hakkında bilgisi olan var mı

• Beğen
Tepkiler: Fatih AYTAÇ
306995 dosyayı görüntüle306994 dosyayı görüntüle
vergiyle birlikte 327₺ye alabiliyorsunuz çanta levye takımı yama seti vs. de var, sizce de uygun değil mi arkadaşlar?
306997 dosyayı görüntüle
bir de bu var, bu da 1278₺ye geliyor, bu tarz setler hakkında bilgisi olan var mı

Ütteki çakı şeklindeki aletler yanında taşımak için iyi, evde tutup olağan tamir işlerinde kullanmak için kötü. Bir de kişisel takıntı belki ama krom kaplı el aletlerinden uzak durmaya çalışıyorum. Şimdiye kadar kullandıklarım hep az zorlanınca kaplamalarını kaybetti.
İkinci set diğer tüm setler gibi içindeki parçaları tek tek almaktan daha ucuza geliyor. Fotoğraftan bileşen kalitesi çok anlaşılmıyor ama örneğin hollowtech anahtarının kapalı daire olması mantıklı. Bu tür çantalarda tek bir bisiklette ihtiyaç duyulmayacak kadar çeşit anahtar oluyor, örneğin birkaç çeşit göbeğe uygun anahtar ama eksikler de oluyor. Keşke özelleştirilmiş setler satılsa. Mesela hollowtech göbekli bisiklet kullanan en soldaki orta göbek anahtarını ne yapsın, ya da kare mil göbekli bisiklet kullanan kapak kısmının en altındaki anahtarı ne yapsın.
Decathlon'un da benzer bir seti var: (link)

Şu 16sı bir arada olan alet bende var. Daha ilk kullanımda kollar yamuldu. Sert sıkma açmalara dayanamayacak kadar yumuşak metalden yapılma. Uzak durunuz.
O kadar da kötü değil aslında. 3 yıldır tamir işlerinde bu aleti kullanıyorum, lokmaları kullanmadım ama alyanlar kaliteli.
Fiyat 189 TL'ye hiç fena değil.

(link)

Yarından (20 Temmuz) itibaren A101'de giriş seviyesi trekking bisikleti satılacak.

307245 dosyayı görüntüle

Detayları çok belli değil.
"Astef 41 Shimano vites kolu" dedikleri Shimano Tourney (link) olmalı. Başındaki A nereden gelmiş bilmiyorum.
Arka attırıcı (link) olabilir, daha üst model bu seviyede pek olmaz.
Ayarlanabilir gidon boğazını çoğu yaygın marka sadece üst modellerinde kullanıyor (Mosso hepsinde), bunda kullanmışlar.
Markası-kaltesi belli olmasa da kilitli maşa var, çoğu yaygın ucuz modelde yok.

Artık çevrimiçi olarak alınabilir.
(link)
d231737b-0aa9-4d9d-a17f-83968624d936_size780x780_quality60_cropCenter.jpg

8efca444-d8f3-4dcf-bc74-e80b5b675a84_size780x780_quality60_cropCenter.jpg

Gidebilirsem farklı kadro boyları ya da step-over kadrosu da var mı diye bakarım.

Ürünler geldi, 173 82kg alt üst L almıştım. Üstün kolları uzun geldi, biraz da bol. Ama hafif kaslı bir vücutta tam oturur. Tayt da bir tık uzun ama çok da problem etmem. Tayt da cep var. İçi tül. Dry Move ter tutmaz ibaresi var. Henüz sürüşe çıkmadım ama süngeri kalın. Sürüşten sonra editlerim buraları.
Tayt için bir yorum var mı?

Tayt için bir yorum var mı?
ne yazık ki işlerin yoğunluğundan dolayı mesai yaptım ve henüz kullanma fırsatım olmadı. hatta son yaşanan kazadan sonra da baya keyfim kaçtı. denersem yakında direk size yazıyor olurum.

• Beğen
Tepkiler: sspl
ne yazık ki işlerin yoğunluğundan dolayı mesai yaptım ve henüz kullanma fırsatım olmadı. hatta son yaşanan kazadan sonra da baya keyfim kaçtı. denersem yakında direk size yazıyor olurum.
Teşekkür ederim, sipariş verdim bakalım gelsin denersem ben de yazarım.

Artık çevrimiçi olarak alınabilir.
(link)
d231737b-0aa9-4d9d-a17f-83968624d936_size780x780_quality60_cropCenter.jpg

8efca444-d8f3-4dcf-bc74-e80b5b675a84_size780x780_quality60_cropCenter.jpg

Gidebilirsem farklı kadro boyları ya da step-over kadrosu da var mı diye bakarım.
Arkadaşlar merhaba, bu bisikleti eşim için sipariş vermeyi düşünüyorum. Kadro boyu olarak durum nedir? Eşim 170 boyunda.

• Beğen
Tepkiler: Freeman1
Benim arkadaş aldı bundan @Freeman1.
Az evvel parkta bir iki tur attım, Ben seleyi yükseltip bindim (boy 181) arkadaşım da yazar buraya. 170cm boy için uygun olacağını düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: ordi ve Freeman1
Arkadaşlar merhaba, bu bisikleti eşim için sipariş vermeyi düşünüyorum. Kadro boyu olarak durum nedir? Eşim 170 boyunda.
Boyum 173. Geçen hafta aldım. Kadro boyu uygun oldu bana.

• Beğen
Tepkiler: ordi ve HaLiL_27
Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama Bim de RKS ZF10/ZF15 model numaraları ile kadın/erkek elektrikli şehir bisikletlerini gelecek haftanın ürünlerine eklemiş. Diğer sitelerde gördüğüm kadarıyla normal fiyatını 15 bin TL civarı olarak gördüm, Bim fiyatı 9.999. İlgilenen ve incelemek isteyen olursa ... Yetkim olmadığı için web adresi ekleyemedim :(

Dosyalar

• Screenshot_20230726-004043.png
    Screenshot_20230726-004043.png
    117,5 KB · Okunma: 83
Geri