Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fırsat reyonu (ürün inceleme ve yorum)

Arkadaşlar resimdeki ürünü herşey dahil 124 TL'ye sipariş verdim. İhtiyacı olan kaçırmasın. Yorumları gayet iyi. İşini yapan bir ürün. Aliexpress fiyatlandırma işi çok karışık sürekli farklı fiyat veriyor. Hemen sipariş vermeyin ara ara kontrol edin fiyatı. Anlık ciddi indirimler oluyor. (link)
Ekran Görüntüsü (46).png

• Beğen
Tepkiler: MakRo
Scudo
Arkadaşlar resimdeki ürünü herşey dahil 124 TL'ye sipariş verdim. İhtiyacı olan kaçırmasın. Yorumları gayet iyi. İşini yapan bir ürün. Aliexpress fiyatlandırma işi çok karışık sürekli farklı fiyat veriyor. Hemen sipariş vermeyin ara ara kontrol edin fiyatı. Anlık ciddi indirimler oluyor. (link)
311050 dosyayı görüntüle
Vergisi ile beraber 174TL çıktı fiyatı. Amazon.com.tr de 150 civarı mevcut. 124 e vergiler ve kargo dahil aldıysanız güzel olmuş.

• Beğen
Tepkiler: Kadir Eskici
Bakmak için linke tıkladım 1 dolar bile değil bana görünen fiyatı. Ücretsiz kargo diyor birde satıcı eksiye girecek alırsam 🤣

Screenshot_20231102_072445_Chrome.jpg

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve Özcan
Bakmak için linke tıkladım 1 dolar bile değil bana görünen fiyatı. Ücretsiz kargo diyor birde satıcı eksiye girecek alırsam 🤣
Bazen kişiye özel anlık indirimler oluyor. Bir keresinde dijital saat aldım. Fiyatı 1 TL idi. Kargo ve vergi dahil 63 TL'ye geldi :) Bu fiyata kaçırmayın bence :)

Bazen kişiye özel anlık indirimler oluyor. Bir keresinde dijital saat aldım. Fiyatı 1 TL idi. Kargo ve vergi dahil 63 TL'ye geldi :) Bu fiyata kaçırmayın bence :)
İhtiyacım yok evde daha kalitelisi mevcut ama sipariş vereyim Türkiye'deki bisiklet için kullanırım yaz aylarında. 😀

311050 dosyayı görüntüle

O üründen bende var. Yanlış hatırlamıyorsam TatanQa_tr'nin bir videosunda görüp yanımda taşırım diye almıştım. Çok küçük bir pense, çok ince kenarları biraz kuvvet uygulayınca can acıtıyor.
Gerçek bir penseyle aile fotoğraflarını ekliyorum:
IMG20231102100228.jpg
IMG20231102100251.jpg

Son düzenleme:
@Spartiat hocam gidon bandı falan sarsak sorun olmaz değil mi kenarlarına? Zaten arada sırada kullanılacak bir ürün. İşini yapsın yeter. Bu alet ile zinciri söküyor.

@Spartiat hocam gidon bandı falan sarsak sorun olmaz değil mi kenarlarına? Zaten arada sırada kullanılacak bir ürün. İşini yapsın yeter.

Ben havluyla tutarak kullanmıştım ilk denememde. Zaten normal quicklinkler o kadar kuvvet istemiyor. Shimano'nun 8 vitesli zincirlerle verdiği tek taraftan açılan adını unuttuğum linkler biraz daha sert. Arada kullanmak için o kadar acısa da olur, bir şeyle sarılıp kullanılır.

• Beğen
Bahse konu lastikleri kullananlar var mıdır,bu lastikler katlanır lastik mi?Mevcut lastiğim 700x25mm,bunlar 26mm kullanabilirim değil mi? Lastik arayışı içerisindeyim bilgi veren olursa memnun kalırım. @TeamO2.cc siz 4mevsim lastiği kullandınız mı ,tavsiye eder misiniz?
5000km kullandım patlama olmadı ayrıca oldukça performanslı lastik

• Beğen
Tepkiler: ahmet1914
Bende 45.70 tlye aldım teşekkürler

• Beğen
O üründen bende var. Yanlış hatırlamıyorsam TatanQa_tr'nin bir videosunda görüp yanımda taşırım diye almıştım. Çok küçük bir pense, çok ince kenarları biraz kuvvet uygulayınca can acıtıyor.
Gerçek bir penseyle aile fotoğraflarını ekliyorum:
311052 dosyayı görüntüle
311053 dosyayı görüntüle
Bunu yazmaya gelmiştim. Tamamen aynı iki penseyi almışız. Küçük olanı yine de sele çantasına atıyorum ama iş görmesi için önce epey kuvvet uygulayıp çok sinirlenmek ve Hulk'a dönüşmek gerekiyor. Henüz ikinci kez kullanmam gerekmedi neyse ki.

Fotoğrafta büyük olan da Superb marka ve herkese tavsiye ederim.

Ben havluyla tutarak kullanmıştım ilk denememde. Zaten normal quicklinkler o kadar kuvvet istemiyor. Shimano'nun 8 vitesli zincirlerle verdiği tek taraftan açılan adını unuttuğum linkler biraz daha sert. Arada kullanmak için o kadar acısa da olur, bir şeyle sarılıp kullanılır.
Bu link sanırım, ben de bunu açmak için kullanmıştım. Daha sert olduğunu bilmiyordum.
1698928289870.png

...
Bu link sanırım, ben de bunu açmak için kullanmıştım. Daha sert olduğunu bilmiyordum.
311064 dosyayı görüntüle

Evet o. Quicklink'te karşılıklı iki parça hareket ederken bunda resimde sağ alttaki parçanın hafif esneyip sol üstteki parçanın çıkmasına izin vermesi gerekiyor. O esneme hareketini yaptırmak bu minik penseyle zorlayıcı.

• Beğen
Tepkiler: portakallimon
311050 dosyayı görüntüle
Bende şu ürünü almıştım (link)
Facebook yada sahibinden gibi satış yapılan yerlede 1 adet quick link'e bile 75 lira istenildiğini düşünürsek fiyatı uyguna geliyor. Ben geçen sene bisikleti toplarken 12li olandan almıştım açma pense, tutucu tel ve 10 adet quick link toplamda 170 liraya gelmişti.
Şimdiki fiyat vergisi ve kargosu hariç 190 ile 242 lira arasında değişiyor. (vites sayısına bağlı olarak)

resim_2023-11-02_213115798.png

@MakRo Bunun bir de hem zincir pensesi hem de lastik levyesi olan versiyonu var. Yakın zamanda sipariş verdim. Henüz elime geçmedi.

Başlıksız.jpg

(link)

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve sccetin
(link)

Ürünü base layer olarak hafta başı mağazasından aldım, indirim de 150 tl idi. Gayet memnun kaldım. Kuruması ve sıcaklık transferi tatmin edici seviyede.

311050 dosyayı görüntüle
14 tl olmuş şaka mı bu?

Maraton istanbul fuarında wup ürünlerinde 3 al 2 öde kampanyası var. Link atamıyorum ama yakın olan degerlendirebilir bence 😅

burada incelenen ışıkların fren lambası özelliğini nasıl kapatabiliriz arkadaşlar? kullanım kılavuzuna vs baktım fakat bulamadım. otomatik modu kapattığımda da fren lambası yanmaya devam ediyor.

Geri