Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fırsat Reyonu

Merlin cycles hala Türkiye ye yolluyor mu bilmiyorum ama, Troy Lee Designs ürünlerinde %68 e varan indirimler yapmışlar. Mtb'cilere duyurulur :)

(link)

Scudo
Bisiklet sepeti yüzde 30 indirim yapmış kask ve ayakkabıda

Son düzenleme:
Fırsat reyonu olur mu bilmem ama düşünen varsa kaçırmasın, BİSİKLET FORMASI

XL BEDEN
(link)
1692227287016.png

1000 tl altı
(link)

1692227246804.png

(link) uygun fiyatlı tek kişilik çadır ama kullanıcı yorumlarını bulamadım. Almak isteyen arkadaşlar bakabilir.

(link)

Bağlama sahibi olmak isteyen bisiklet sevenler.
Ali Tatlıbal müzik mağazası 100 bin takipçiye ulaştığı için sadece birkaç günlüğüne bağlamaları yüzde kırk indirimli satıyor.

• Beğen
Tepkiler: ErzincanLee
(link) bu markayı bilen eden var mıacaba ? 49€ a iki tane bisiklt gözlüğü kampanyası yapıyorlar. Bugün bitiyor sanırım kampanya birde. Gözlüklere baktım da iyi duruyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Erenalpp
1694507705186.png

N11 de 700 tl ye düşmüş yorumları fena değil .

26 Eylülde Decathlon bisiklet reyonuna zam geliyor, ürün alacaklar kışlık vs şimdiden alsın (insider info)

Not: 28 Eylüle kadar kısım kısım artacakmış, 26 eylülde aaaa artmamış dediğiniz ürün ertesi gün zamlanabilir

Henüz zam yapılmamış ve fırsat ürünü olduğunu düşünerek aldım. 5616 TL ve 11 taksit yaptı banka.
(link)

Dosyalar

• 20230923_112004.jpg
    20230923_112004.jpg
    60,5 KB · Okunma: 77
Haramidere'deki House of Bike'ın yanında Exuma'nın bi mağazası var. İyi markaların ürünleri ve fiyatları gayet uygun, yolu düşenler bi baksın derim.

Yarından (20 Temmuz) itibaren A101'de giriş seviyesi trekking bisikleti satılacak.

307245 dosyayı görüntüle

Detayları çok belli değil.
"Astef 41 Shimano vites kolu" dedikleri Shimano Tourney (link) olmalı. Başındaki A nereden gelmiş bilmiyorum.
Arka attırıcı (link) olabilir, daha üst model bu seviyede pek olmaz.
Ayarlanabilir gidon boğazını çoğu yaygın marka sadece üst modellerinde kullanıyor (Mosso hepsinde), bunda kullanmışlar.
Markası-kaltesi belli olmasa da kilitli maşa var, çoğu yaygın ucuz modelde yok.

Bu bisiklette güncel olarak ciddi bir indirim var: (link)

1695888186272.png

(link)

Vergi dahil 195 tl gözüküyor. Fiyat olarak en yakın rakibi coospo vergi dahil 400 tlye yakın oluyor. Bence gerçekten bir fırsat ürünü.

Sipariş verdiğim iki ürün hakkında bilgilendirme yapmak istiyorum.

İlki resimdeki tayt. Daha önce almıştım ve çok memnun kaldığım için tekrar sipariş verdim. Jelli yapısı var. Bir beden büyük tercih etmenizi tavsiye ederim. Aliexpressten bir şey alırken hemen sipariş vermeyin. Ara rara girip kontrol edin durduk yere ciddi indirimler gelebiliyor fiyatlara. Ben taytı herşey dahil 250 TL'ye sipariş verdim. 9 gün sürdü Samsun'a gelmesi. Dediğim gibi fiyatına göre çok kaliteli bir tayt. simsiyah ve üzerinde hiçbir yazı resim vs. yok. (link)

İkinci resimdeki ışığı ise çok araştırdım. Bütün inceleme ve ayrıntılı geçe çekim fotoğraflarına baktım. Amacım karanlık yollarda önümü ve ileriyi görebilmekti. En yüksek ışık seviyesinde 3 saat pil ömrü var. 4800 mAh. İçinde 21700 pil var. Bu piller yeni nesil ve daha yüksek kapasiteli. Bi yorumda kullanıcı cihazı söküyor ve 2023 yılının pili çıkıyor içinden. Herşey dahil 380 TL'ye geldi ışık. Fiyatına göre harika bir ışık. Bu forumu gizli gizli moon markası ve fanları yönetiyor biliyorum ama bu fiyata ve bu aydınlatma derecesinde moon varsa hemen gidip alırım :) Işık henüz gelmedi ama gelince kısa bir incelemesıni yaparım alacak olanlar için. (link)

photo1696309880 (1).jpegphoto1696309880.jpeg

Son düzenleme:
Tchibo

(link)
(link)

Edit: ücretli kargo

• Beğen
Tepkiler: Bilge dönmez
Geri