Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fırsat Reyonu

@liteon yolda giderken düşme falan yapmaz herhalde?

Scudo
Bununla uyumlu olur mu acaba?

Dosyalar

• 34312401-3149-473c-86d8-1e2983eb6d7c.jpg
    34312401-3149-473c-86d8-1e2983eb6d7c.jpg
    68,1 KB · Okunma: 103
@Mert S. Bagaj lastiğiyle tutturursak böyle bi sıkıntı kalmaz herhalde?

@yey52 Seleye takılan bagajların alt tarafında destek kısmı varsa takılır. Ama baya büyük çanta sabit bagaj daha verimli olur bence.
@Emre Tekinarslan Düşeceğini sanmıyorum. Demire sabitlenen parçanın yanı sıra cırt cırtı var. Sizin bagajın alt tarfında destek var, sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

• Beğen
Tepkiler: sspl
@liteon cevabınız için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: liteon
Çantanın alt taraftan sabitleme yeri yok o yüzden kanatlandırabilir bisikleti. Şehir bisikletleri için ideal bence. Biraz da ince bir kumaşı var. Bu paraya çok iyi yine de

Çanta şehir içi öteberi taşımaya uygun ama uzun turlara gelmez.Fiyatı çok uygun.En kötü ihtimal iade edersiniz.

@burhan çetin En uzun turlarım 100km'yi geçmiyor. Yeterli olur galiba bana :) Yorumunuz için teşekkürler

(link)

(link)

İşinize yarayabilir :)

(link) iade ettiğim L beden satışta kaçıranlar için fırsat 175 boy 80 kg üstüne olur daha altına bol oluyor bilginize.

• Beğen
Tepkiler: shielD
(link) power bank. Değiştirilebilir şarjlı pilli.

@Hamid Asım

tam aradığım şey, alıyorum hemen :) 173 boy 85 kg ya olur inşallah...

daha fit istiyorsan M almalısın ama L de oluyor sonuçta

(link) Bimeks te daha ucuz

@mfurkan

Bu indirim iyi olmadı, kendi kendime kaşınıyorum aslında aksiyon kameram da var ama SJ4000, yine de bu boyutta bi gopro gerçekten bambaşka olacaktır.

@PeDaLLı-YoRuM Genel anlamda memnunum diyebilirim. Verdiğim parayı hakettiğini düşünüyorum,tabi ben kur bu kadar artmadan almıştım. Şimdiki durum nasıl olur bilemem.

• Beğen
Tepkiler: PeDaLLı-YoRuM
Geri