Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fırsat Reyonu

Scudo
@roncul33 merida kendi sitesinde indirim gösteriyor ama biliyosunuz bu markayı bisiklet dükkanları satıyor. Oralara gidince de uygun kadro bulunmuyor pek. 2017'ler geleceği için çoğu kadro veya model seçeneği çoktan tükenmiş.

Tesadüf bana denk geldi . Tam ihtiyacım olan boyu bugun aldım .52 boy Merida Crosway 500.

(link)

1.260 tl 9 taksit
1.134 peşin Fiyat çok iyi gibi geldi.Site hakkında hiçbir fikrim yok.

@Üye Adı
Cok saol sayende aldım fakat yarı fiyatına olmasının sebebi 100 ml olması normali 200 mlhttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160908/c17246b54fcb7f582fffd8a754a20036.jpg

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar eken h9 kamera 40 dolar ancak ups ile hızlı gönderim yapıyorlarmış. İndirim kodu şu alırken şunu girin;S4977606OEM

(link)

@Auron Sanchez
Kameranın fiyatı o zaten 65 şişirilmiş fiyat

XT1068 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı gönderi için olabilir [emoji106] eken h9 ile oem h9 arasında herhangi bir fark varmı benimde zamanında baktığım bir model sonra amkov 7000s aldım üründen memnunum

XT1068 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

https://i.hizliresim.com/7ANpqv.png
(link)

Blitzwolf telefon tutacağı

Blitzwolf markası baya kaliteli bir marka ben sipariş verdim normalde 9-10$'a satılıyor.

@Enes Şahbaz bende iki tane sipariş edecektim lakin nedendir anlamıyorum ama benim kredi kartımı kabul etmiyor. :(((

@kaskreis
Btwin alur 700 e bakın bi anladığım kadarıyla istediğiniz gibi bişey.

• Beğen
Tepkiler: kaskreis
@FarukE Alur 700 pek sarmadı ,birde kadro boyu yok birkaç turcu abim düzgün birşey bak deyince bende canyon,specialized vb. markalara yöneldim , bu arada kışın dahada ucuzlarmı bunlar ?

@merida Crossway 600 galiba şuan 2.750 tl yani indirimde daha ucuzunu bulabilirmiyim? Siz biliyorsanız soylermisiniz? Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: DDŞ
@kadirboz
Kredi kartindan olmuyor diye biliyorum.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Berkayesenkaya488

Merida lar için şu an en dip fiyatlar. Dün scott da % 35 sezon sonu indirimi var olarak görmüştüm ama. İnceleyebilirsin.

@honeybadger
Hocam sizin kart uluslararası internet alışverişine kapalıdır ondan sorun yaşıyorsunuz eğer kaçırmak istemediğiniz bir ürün varsa migroslardan 5 tl karşılığında ininal para kart edinebilirsiniz.

Geri