Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fırsat Reyonu

Scudo
MERLIN de lussu da indirim var 8 panel tayt ekstra indirimle 83TL - 8TL: kargo ile 90 küsura geliyor..
(link)

@Ahmet Bilge Kaan AKIN Trek'in %50 kampanyasına sıcak bakmıyorum. Bunun nedeni, Dolar kuru yüksek iken fiyatlandırma yapıp dolar düşerken indirime girdilerse pek mantıklı değil. Türkiye'de maalesef, üzülerek söylüyorum çoğu zaman indirimler gerçek indirim olmuyor.
Decathlon'u tenzih ediyorum.

Arkadaşlar İzmir Optimum decathlonda fotoğraftaki kırmızı ceketin XXL kırmızı ve mavi renkleri 60tl. Başka mağazada aynı ürün neden 50tl anlamış değilim :)
IMG_0374.JPG

• Beğen
Tepkiler: Kızılçam
cb0dff192e9c73e2b626de9ac6fe87c8.jpg
58524c9e043cd340bd4554772ce25db1.jpg
mall of decatlonda.

@uguryilmaz144 Ben ayni ürünü 39,99 tl ye aldım.:) Bir kırmızı , bir mavi.

@trainspotting35
Güzel günlerde kullanın hocam. Ben mavisini çok beğendim, L olsaydı alacaktım fakat XXL'den başka bedeni yoktu.

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
Semçanta 1 Mart'ta fiyat güncellemesi! yapacağını duyurdu. Şu anda fırsat olmasa da geleceğe yatırım olarak düşünülebilir :)

(link)

• Beğen
Tepkiler: Engin Elmalı
DECATHLON İNDİRİM ZAMANI :D :D

bisiklet için iç tayt, gizli tayt yani :D
(link)

Uzun kollu forma 300
(link)

Eldiven 500
(link)

500 eldiven iyi, almıştım geçen sene ancak belirli bir süre sonra genişleme yapıyor, bi beden küçük alabilirsiniz :D

Ghost bisiklet kuru1€=3.60 a sabitlemiş.Fırsat mıdır? Tartışılır:)
(link)

@Ahmet Bilge Kaan AKIN
Formanın belinde kaydırmaz lastik yok. Ayrıca biraz bol, diğer formalar gibi sıkı bir kumaşı yok. Arkada ise iki adet cebi var sadece. Düz siyah ve üzerinde hiç yansıtıcı yok. Ben kışın başında indirimsiz fiyattan almıştım.

• Beğen
Tepkiler: Groims
FIRSAT paylaşan arkadaşlardan ricam resimleri düz paylaşsınlar fırsatların resmini görmek biraz zor oluyor:confused:

• Beğen
Tepkiler: anzolot
Dechatlondaki indirimler sadece o gün için mi oluyor yoksa ürün bitene kadar mı ?

Geri