Flatland İcİn Salcanoo?

Scudo

BmxAlperen

Üye
Tepki
5
ya sızde haklısınız ama bence olabılır cunku ben onu arkadasın bısıkletı de evil-b ydı surdum ve fazla agır olmadıgını gordum yanı benım dıcegım yargısız ınfaz yapmayın bılenler solesınn

ghstrider

Aktif Üye
Tepki
32
agırlıgına laf yok aliminyumdan manic kadro ama kullanılcak bi bmx deil....

Emirhan Kocamaz

Forum Bağımlısı
Tepki
397
eğer street yapacaksan ağırlık onemli değil dayanıklık flatland yapacaksan hafiflik onemli + 2 sindede kalite onemli sorunsuz binmek istiyosan....

bmx_flatland

Daimi Üye
Tepki
100
ya sızde haklısınız ama bence olabılır cunku ben onu arkadasın bısıkletı de evil-b ydı surdum ve fazla agır olmadıgını gordum yanı benım dıcegım yargısız ınfaz yapmayın bılenler solesınn

arkadşım madem yargısız infaz yapıldıgını düsünuyosun ozaman sorma 2 . salcano evil b demişsin yalnış solemıssın onun adı salcano ODUN-B at sobaya yak 3. ghostrider arkadaşımın dedigi gibi 200-300 milyonluk bisikletlerle olucak iş deil bunlar hee eywallah butcen sınırlıdır onu anlarım herkezin bütçesine saygımız var ama 250 -300 milyon salcanoya vericegine [ki berbet ötesii)bekle paranı biriktir ya gt al yada miracco yani anlatmak istediğim verdiğin paranın karşılığını alabilesin

iyi forumlar

BmxAlperen

Üye
Tepki
5
@bmx_flatland

teşekkürler demek ıstedıgını anladım butce kısıtlı ama o bakımdan deyıl evdekılerın dusuncesı bısıklete okadar para verılmı?? yanı bana kalsa paramı bırıktırıp gt bıle alırım ama YAŞŞ kucuk ıste yaaa:(

bmx_flatland

Daimi Üye
Tepki
100
dask ın dedıgı gıbı sadece bunny hop için alıyosan hiç alma bak kadıkoyde hakkı abıyı kıme sorsan gosterır istedıgın buceye gore bısıklet vaar hemde kullanıslı gel hem bız elımızden geldıgı kadar yardımcı oluruz hemde makara kıkıri oke bekleriz senide

B

BF Okuru

Misafir
Ben bmx'lerle ilgilenmem ama bence salcano alma.Alanların hepsi şu an elinden çıkarmak için çabalıyorlar.Bence git bi tane gt comp al senin işini çok rahat görür diye düşünüyorum.

bünyamin

Forum Demirbaşı
Tepki
437
kardeşim salcanoyla herşey yapılır ama bir şeyi yapmak için üç gün harcıyorsan salcanoyla 1 ay urasırsn yoksa bu işlerin profları her aletle iş gorurler ama yorarsn kendini salcanonun frenleri iyi deil flatlandde frenlerinin kalıtelı olması gerekır kadronun kısa olması gerekir kı salcanoyla street bile zor yapılıyo flatland coooook zor

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
salcano ya bin ama bazı parçaları değiştirmeden hiç bir şey yapamazsın alıdığonda anlarsın fren yok çünkü sadece fiyat olarak cazip hepsi o kadar kardeşim bxm para wermeeyn parçasına hiç wermez iyi düşün paranın karşılığını almak istyorsan GT.(HKK BMX TEAM).KADIKÖYE beklerim ok.