Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İnceleme Focus Izalco Max Disc 9.7

Scudo
O paraya motor alır sürerdin diyerek , kendini uyanık zanneden, moral bozmayı vazife edinmiş,
köy kahvesinde yancılık yaparak çay için adam yorumu yapmadan bu başlık eksik kalırdı.

Hayırlı olsun bende alacağım böyle iyi üst seviye bir bisiklet bu sene sonunda inşallah

hayırlı olsun maşallah diyelim :D

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
sağolun hocam 46binTL istedi,40a düz bıraktı. Hanım girmiyordur umarım buraya :)
Hayırlı olsun güle güle kullanmanız dileğiyle. 2. fotoğrafı görünce "aaa işte bu ya" dedim, gerçekten mükemmel, bir tane göze batan detay yok, zincir de olmasa uzay mekiği olacak zaten.

Fiyatı görünce aklıma şu videodaki "ekmeğe zam geldi" dediğinde ki yüz ifadesi oluştu.

Dosyalar

• Screenshot_2020-09-15-16-04-45-479_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2020-09-15-16-04-45-479_com.google.android.youtube.jpg
    86,1 KB · Okunma: 11
Hayırlı olsun güle güle kullanmanız dileğiyle. 2. fotoğrafı görünce "aaa işte bu ya" dedim, gerçekten mükemmel, bir tane göze batan detay yok, zincir de olmasa uzay mekiği olacak zaten.
Eyvallah, bugün biraz kurcaladım ama hala süremedim akşamı bekliyorum. Daha iyisi senin olurinşallah hocam.

Güncel olarak incelemeye ek yapayım
Şarj etmeyi öğrendim, vites en alt dişliye geçmiyor diye ayar yapayım dedim , meğerse alt aynakoldayken en düşük dişliye geçmiyormuş falan . Di2 şuan için karışık geldi . Galiba garmin ile uyumlu akŞam onu eşleştirmeye çalışacağım.

O paraya motor alır sürerdin diyerek , kendini uyanık zanneden, moral bozmayı vazife edinmiş,
köy kahvesinde yancılık yaparak çay için adam yorumu yapmadan bu başlık eksik kalırdı.
İzninizle ben tamamlayayım.😅
O paraya 900 cc motor alır rüzgarı iliklerimize kadar hissederdiniz. Cık, beğenmedim.😒

Tekerinize daş deymesin.😁

İzninizle ben tamamlayayım.😅
O paraya 900 cc motor alır rüzgarı iliklerimize kadar hissederdiniz. Cık, beğenmedim.😒

Tekerinize daş deymesin.😁

Estağfurullah ne izni. Mekan sizin.

Ben bu işe farklı çözüm yolu buldum.Böyle dedikleri zaman direkt sohbeti üründen mahsülden açıyorum. Bu sene de mahsül bol diyorum. Zaten o yörede ne yetişiyorsa atlıyor biri. Misal tütün iyi çıktı bu sene diyor. Tarlasını ve traktörünü soruyorum. Tarlayı söylediğinin 7 8 katı , kendi traktörümü de New Holland T8 Auto Command Serisi 435 olduğunu bunlarla çok rahat tarla ekilip biçildiğini kendisininde alması gerektiğini anlatıyorum. Geçen sene 200 tl yövmiye ile 90 eleman çalıştırdığımı söylüyorum. Sonra genelde pek soru sormuyorlar muhabbet kesiliyor :)

@Cemal Ç. 🤣🤣merak etme abimiz o dediğini zaten yapmış ama aklıma Kemal sunalın müjde ara başlık parası ödeme repliği geldi o parayla okuz alırık oğlum yapma etme 🤣🤣 ama tabiki hayır bende olsam bu güzelliği alırım Anney kusura bakma😂

sürüş tecrübelerimi paylaşayım ; bugün çok yorgun olmama rağmen 10 km veledrom yapayım yeter diye çıktığım yolda 30 km üstü hem de hafif rampa antrenmanlı gerçekleştirdim.
scott a göre yokuşlarda net daha verimli ilk sürüşüm yorgun bi mesai sonrası olmasına rağmen hemen yokuş pr larımı aldım . Kesinlikle di2 efsane imiş yokuş sonu yokuş başı çok huzlı vites değiştiği için hemen tepki verebiliyorsunuz . Bu kadar verimli olacağını düşünmüyordum . Benim gibi acemi biri bile bu farkı anlayabiliyorsa pro sürüşlerde büyük avantaj sağlıyordur. Jantlar yan rüzgarı sevmiyor , biraz can sıkıcı .Rampa inerken biraz ürkütüyor çok gaza geldim fren yapmadım sert bi viraja 60 ibre ile girdim sevdim adranelini . Aynı güzergahta scott a göre daha hızlı gittiğini hissettim , segment pr larım da teyit ediyor ama bunu daha net ölçeceğim .

Eyvallah, bugün biraz kurcaladım ama hala süremedim akşamı bekliyorum. Daha iyisi senin olurinşallah hocam.

Güncel olarak incelemeye ek yapayım
Şarj etmeyi öğrendim, vites en alt dişliye geçmiyor diye ayar yapayım dedim , meğerse alt aynakoldayken en düşük dişliye geçmiyormuş falan . Di2 şuan için karışık geldi . Galiba garmin ile uyumlu akŞam onu eşleştirmeye çalışacağım.
Synchro shift özelliği.. istersen tam yada yarım synchro yapabilirsin. istersen synchro özelliğini tamamen kapatabilirsin ozaman ufak yaprakta iken rublede en ufak dişliyi kullanabilirsin. Linki incele istersen

(link)

Son düzenleme:
Synchro shift özelliği.. istersen tam yada yarım synchro yapabilirsin. istersen synchro özelliğini tamamen kapatabilirsin ozaman ufak yaprakta iken rublede en ufak dişliyi kullanabilirsin. Linki incele istersen

(link)
Hocam garmin ile Bluetooth üzerinden eşleşiyor mu connect dedim ama bulamadı garmin ,

• Beğen
Tepkiler: ErzincanLee
Hocam garmin ile Bluetooth üzerinden eşleşiyor mu connect dedim ama bulamadı garmin ,
Garmin üzerinde vites/vitesleri görmen için “D-Fly” Bluetooth transceiver ihtiyacın var. Şöyle ufak birşey

(link)

@PianoMan Abi galiba teknik desteğe ihtiyacın var (link)istersen bir bak @Bigpatron ustanın dediği parçayı bisiklet içine takmaları gerek. iyi aksamlar

Enduranstan performans bisikletine geçince küçük bir dağ bisikletinden yol bisiletine geçme etkisi yaşanıyor sanırım.3-4 saatlik sürüşlerde belki hissedilmeye başlar konfor faktörü diye düşünüyorum.

Enduranstan performans bisikletine geçince küçük bir dağ bisikletinden yol bisiletine geçme etkisi yaşanıyor sanırım.3-4 saatlik sürüşlerde belki hissedilmeye başlar konfor faktörü diye düşünüyorum.
Henüz 30 km üstü süremedim, hafta sonu 100 üstü bi tur çiziyorum asıl fark orada çıkacak , şuan için konfor derdim olmadı bakalım test edeceğim yarın.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
@PianoMan hayırlı uğurlu olsun , çok güzel bir bisiklet almışsınız. Ben de sizin sorunuzun aynısını yaşıyorum ; Endurance kadronun rahatlığından Aero 'ya geçersek pişmanlık , ağrılı sürüşler vs. nasıldır diye.. tecrübelerinizi bekliyoruz :kahve:

hayırlı olsun üstat. Yeni başlamış biri olarak hedefleri yüksek tutmak istiyorum . Zaman içerisinde inşallah bu aşamalara ulaşırız.

Güle güle kullanın @TatanQa_tr bu bisiklet aero değil bilginiz olsun daha çok race kadro diye geçiyor. Kendi bisikletimden örnek vermek gerekirse. Defy endurance, TCR race, Propel Aero kadro olarak geçer. Focusta da bu kadro TCR ye takabül ediyor büyük ihtimalle.

Geri