Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Forumu nasıl buldunuz?

Scudo
Emeği geçen herkese teşekkürler.Bence en sıkı forum bu...

diğer gelişmiş ülkelerdede böyle bisiklet forumları varmı bilmiyorum ama google da aradığımda türkiyede (böyle sektörlerin fazla gelişmediğini düşünerek yani fazla fan kitlesi olmadığını düşünerek) karşıma çıkmayacağını sanıyordum bulsamda kıytırık bişey bulabileceğimi düşünüyordum ama böyle geniş kapsamlı aktif bir forum beni gerçekten çok mutlu etti. forum gerçekten harika. kim açmışsa iyi etmiş:)

• Beğen
Tepkiler: Murat CER
Merhaba Ergün, Database fotoğraf yüklenmesinden dolayı şişiyordu.O da yönetim tarafından açılan upload sitesi yardımı ile çözüldü.

Forum benim de çok hoşuma gidiyor, doğruyu söylemek gerekirse burada moderatör olmak çok keyif veriyor.

• Beğen
Tepkiler: TafLan
Bu konuyu nasıl atlamışım diye düşünüyodum. Yeni mesajları gördüm.
Bence de çok iyi olmuş.

Ellerinise sağlık.

Merhaba, ben bir kaç yabancı bisiklet forumunda arkadaş edindim. Turkiye hakkında bilgi almak istiyorlar. Kendi bölgem hakkında elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum ama mesela Kapadokya hakkında bilgi istediklerinde ise pek bir şey yapamıyorum. Onlara forumumuzu tavsiye etmek istiyorum ama mesaj yazmak için kayıt olmaları gerekiyor onların kayıt olmalarına yardım etsem mahzuru olur mu? Teşekkürler...

Tırt Kaptan tabi ki olmaz ancak forumda konuları doğru yerlere açmalarında onlara yardımcı olman gerekir ;). Senin arkadaşın oldukları için söylüyorum. Biz de elimizden geldiği kadar onlara yardımcı oluruz.

Teşekkürler, hata yapmamaları için çaba sarfederim.

Bütün mesajlarına tamamen ingilizce cevap verebilirim, yeter ki onlar mesajlarını doğru gruplara yollasınlar :)
Kısaca o konuda ya senin onlara yardım etmen gerekiyor, ya da birazcık onların da Türkçe öğrenmeleri lazım ;)

yanlış anlamadı isem rota hakkında ve rota üzerindeki lojistikler konusunda olacak danışacakları konular genellikle.. yanılmıyorsam tüm yönetim kadromuzda yanlış bölüme açılan konuları anlayıp ilgili bölüme taşıyacak kadar ingilizce bilgileri vardır. ingilizce haricinde bir dil sözkonsu olur ise nasıl yardımcı oluruz bilmiyorum ama bi yol bulunur elbet..her konuda yardımcı olmaya çalışırız..hatta misafirperverliğimizi gösterir ilimize uğrayanlarla yakından ilgileniriz..yabancı katılımcılar sorun değil bizim forum için gurur olacaktır ;)

Türkçe ögrensinler abi :p:p:p

bende elimden geldiğince yardım etmeye calısırım ..

Bu başlığı açarken aslında böyle cevaplar geleceğini biliyordum. Çünkü gerçekten Türk insanının inanılmaz bir misafirperverlik özelliği var. Her ne kadar son yıllarda kültürel bir yozlaşma medya tarafında empoze edilse de, hala bu konuda dünyanın en iyisi olduğumuzu düşünüyorum. İlginize teşekkürler...

Bizlerin dışı görünüşü, davranışları, hareketleri ve hatta (umarım olmaz ama) konuşması bile değişebilir :). Fakat içimizde cidden hiç değişmeyecek bir Türk olma bilinci var :). Bir kıvılcım çaktığımızda bu millet yeniden eski haline gelir adım gibi eminim :).

ingilizce biliyorum çok şükür:Dtabi ki gelsinler.yardımcı oluruz hep birlikte

:boese157: arkadaşlar ben kapadokyadaki ürgüp-göreme yarışlarına katılmıştım orada bir çok bisiklet firmaları ve bisklet sıtantları vardı bunlar çok güzeldi ama bizler için çok üzücü bir şey vardı o da bisiklet forum'a ait herhangi bir şeyin olmaması idi isimlerini yazmak istemiyorum ama onlarda bizim dost site arkadaşlarımız olan bazı forum sitelerinin reklamı yapılmış iken neden bisikletforum.com adına hiçbir şey yok idi.

LÜTFEN BİSİKLETFORUM SİTESİ SAKİNLERİ YARIŞLAR GİBİ BENZERİ ŞEKİLDEKİ TOPLU ORTAMLARDA KENDİ SESİMİZİ DUYURACAK ŞEKİLDE BİR ORGANİZASYON KURALIM

• Beğen
Tepkiler: Saruz26
Geri