Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fotoğraf yükleme ve görüntüleme sorunları

Bendede aynı sorun oluyor şayet iş yerinden bağlanırsam. İş yeri kurumsal dolayısıyla her siteyi yada linki açmıyor.. Evden yad telefonun internitini kullanırsam açılıyor resimler.
Sayfayı yenilemeyi ben bile öğrendim. Şurada 5 ay oldu akıllı telefona geçeli. Bazen internet çekmiyor ondan oluyor. :)

Scudo
@necmeddin Abi yenilemeyi zaten biliyor herkes çözümü yok mu? koca bisiklet camiasında yok mu donanımcı yazılımcı hep yenileme nereye kadar 🤣 @hamlet2006 abim bu yüzden resimleri farklı görmeye başlamış 😂

@necmeddin Abi yenilemeyi zaten biliyor herkes çözümü yok mu? koca bisiklet camiasında yok mu donanımcı yazılımcı hep yenileme nereye kadar 🤣 @hamlet2006 abim bu yüzden resimleri farklı görmeye başlamış 😂
O kadar derin teknolojik bilgim yok. Yanlız @hamlet2006 görmek istediğini görür. Çok tehlikeli bir arkadaş. Ne oldu deyinceye kadar iktisattan vurur istatistik hesaplarda çelmeyi takar. Onun forumdaki katagorisi Beyin Yakan cinsinden. :)

@hamlet2006 Abi
Bob Ross: Şuraya bi konu çizelim, suradaki minnak çalılıkların içinede sorunlarına çözüm arayan mutlu insanlar olsun.
Bob Ross: Tam Şuraya da @hamlet2006 çizelim elinde kocaman bir balta 😂😂😂🤣
Bob Ross: Şuraya da elinde zopayla gelmekte olan Admini çizelim =))

@hamlet2006 Abi
Bob Ross: Şuraya bi konu çizelim, suradaki minnak çalılıkların içinede sorunlarına çözüm arayan mutlu insanlar olsun.
Bob Ross: Tam Şuraya da @hamlet2006 çizelim elinde kocaman bir balta 😂😂😂🤣
Bob Ross: Şuraya da elinde zopayla gelmekte olan Admini çizelim =))
Adminleri görünce aklına hemen sopa geliyor. Belki havuç verecekler. :koptum:

@necmeddin zopa (ikaz) anlamında mecaz abi sen yapma bari 🤣🤣😂 yoksa @hamlet2006 Abime başkaları gibi kıyarmıyım =)

Bende de fotograflar bu şekilde. Bir de mobilden (android) mesaj yazmaya çalıştığımda silme tuşuna basınca klavye kayboluyor. çok sinir bozucu. Yeni olmaya başladı bu da.

• Beğen
Tepkiler: ErzincanLee
Herkese merhaba,

Bu sorun çözüldü. Fotoğraflar artık hatasız açılması lazım.

@Anonim Efendim ilgili ve alakanızdan ötürü teşekkür ederim. Arkadaşlar her ne kadar işi geyik muhabbetine çevirsede can sıkıcı bir durumdu. Sayfa yenilemekten gına gelmişti😍😍

Bende fotolarin buyuk bir cogunlugu acilmiyor. Internet cok kuvvetliyse bazilari acikliyor o kadar. Cok sacma bir durum cunku Turkiye'de yasiyoruz ve internetin %90i yavas. Forumdan soguttu yeminle bu sacmalik

@iodokumaci bende de öyleydi. Şuan düzeldi. tarayıcı önbelleği ve çerezleri bir temizleyip deneyin isterseniz

Geri